реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Кочубей знову звільнився
01-Бер-12 1261 0.0 0
Начальник управління Державної пенітенціарної служби у Чернігівській області Іван Кочубей написав рапорт про звільнення за власним бажанням.

Про це УНІАН повідомила прес-секретар управління Ксенія Ісаєнко. Вона уточнила, що Кочубей очолював відомство з 20 травня 2010 року.

За її словами, т.в.о. начальника управління призначено Олександра Доробалюка. За інформацією місцевих ЗМІ, він керував виправною колонією у Бердичеві.

При цьому у прес-службі пенітенціарної служби у Чернігівській області зміну керівництва не пов’язують з можливим переведенням до Менської виправної колонії № 91 у с. Макошине екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Іван Кочубей відомий чернігівцям тим, що саме за його командою міліція кидала димові шашки під час штурму міської ради в час "помаранчевої революції". Тоді чернігівці Валентині Татарчук зламали ребра, а кілька людей звернулися до медиків зі скаргами на задуху, утрудненість дихання.

Під час мітингу люди самі позбавили Івана Кочубея офіцерського звання, здерши з нього погон. Проте, він був почесно звільнений на пенсію, отримавши кількатисячну виплату. Працював керівником охорони у приватних структурах, а потім був влаштований у державну службу охорони тюрем і колоній
.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Кочубей, пенітенціарна служба, Чернігів, помаранчева революція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar