реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Київський патріархат молиться в зруйнованому храмі

Як повідомила прес-служба Чернігівської єпархії, у свято Вознесіння Господнього єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон з архіпастирським візитом відвідав православну громаду Вознесіння Господнього с. Радьківка Прилуцького району, де звершив Божественну літургію під куполом Свято-Вознесенського храму.
Його преосвященству співслужили: настоятель парафії ієромонах Петро (Репетуха), благочинний Прилуцького району протоієрей Віталій Юрочко, благочинний Ніжинського району протоієрей Сергій Чечин, священик Віталій Бацанський, священик Сергій Овчарук та ієромонах Євстафій (Григор’єв).

На богослужінні молилися парафіяни з Радьківки та сусідніх сіл, паломники з Чернігова, Ніжина та Прилук, козацтво.

Після Божественної літургії для віруючих була організована трапеза, яку гостинно приготували козаки Окремого прилуцького козацького полку ім. П.Сагайдачного.

Храм на честь Вознесіння Господнього був побудований та освячений більше ніж 200 років тому. Як і переважна більшість українських храмів, у ХХ столітті був занедбаний, пограбований…але повністю не зищений.

Під час богослужіння співав архієрейський хор кафедрального храму святої великомучениці Катерини.

Детальніша інформація буде в наступному номері газети "Сіверщина" -- на святі перебувала кореспондент Вікторія Гаврик.Теги:Прилуцький район, Радьківка, Чернігівська єпархія, єпископ Іларіон, УПЦ КП


Читайте такожКоментарі (0)
avatar