Художники проти Москви
Художники, що є представниками колонізованих народів, влаштували виставку- протест на Венеційській бієнале. Вони протестують проти Росії, як імперії і переконані, що Москва не має права представляти творчість їх народів.
Художники - башкири, татари, чеченці, буряти, ойроти (калмики), саха (якути) виставили свої антиросійські роботи перед входом до виставки. Допомогу їм надала Ліга вільних народів Росії.
Розвал РФ - неминучий.
Художники - башкири, татари, чеченці, буряти, ойроти (калмики), саха (якути) виставили свої антиросійські роботи перед входом до виставки. Допомогу їм надала Ліга вільних народів Росії.
Розвал РФ - неминучий.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



