реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Хата згоріла, а пожежникам все одно заплати!

В Жуклі сьогодні згоріла хата і зранку сільська активістка ходила по селу і збирала по 50 гривень пожежникам, які нічого не зробили і хату не загасили і це при тому, що регулярно на них селяни сплачують податок. Приїхали пожежні машини з Холмів, Козилівки і Корюківки.

Тепер питання юним математикам. Якщо від Корюківки до Жуклі відстань складає 35 км, то з якою швидкістю їхали пожежні машини, коли до Жуклі вони приїхали...через 2 години?!

Краще б вже пішки прийшли, дешевше обійшлося би, ну а толку з них все одно ніякого.

Кажуть, що спершу зайнялася літня кухня, приїхали пожежники, але в них не вистачило рукава і тому хату вони не змогли спасти. Інші просто заглохли прямо посеред села, ну а інші, як я писав вище, явилися через 2 години. Якби в нас було нормальне суспільство, то можна було би їх засудити за халатність та бездіяльність.

Для чого взагалі платити податок на пожежників, адже хати все одно згорають, навіть якщо вони приїжджають вчасно, як правило у них все одно якісь виникають непереборні проблемі і гасити пожежі вони просто нездатні?

о Нестор НАЗАРОВ,
настоятель Покровської церкви с. Жукля

На фото пожежники, звісно, не корюківські, а якісь загрянишні. Але теж себе люблять...Теги:Жукля, ДСНС, Корюківка, пожежа


Читайте такожКоментарі (0)
avatar