Керівника Нацполіції Чернігівщини перевели у Хмельницький
25 травня голова Національної поліції України Іван Вигівський представив нового начальника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області - одесита, полковника поліції Івана Іщенка. До цього він очолював поліцію Чернігівської області.
Іщенко подякував чернігівцям за довіру та роки служби.
«Майже 3 роки я мав честь очолювати поліцію прикордонної Чернігівщини — регіону сильних, мужніх та незламних людей. Це був надзвичайно відповідальний період служби. В умовах повномасштабної війни поліція Чернігівщини працює безперервно — під обстрілами, в умовах постійної небезпеки, поруч із людьми та заради людей», - написав він.
Іван Іщенко - одесит і всі його заступники на Чернігівщині були також одеситами.
Хто буде керувати поліцією на Чернігівщині - наразі невідомо.
Іщенко подякував чернігівцям за довіру та роки служби.
«Майже 3 роки я мав честь очолювати поліцію прикордонної Чернігівщини — регіону сильних, мужніх та незламних людей. Це був надзвичайно відповідальний період служби. В умовах повномасштабної війни поліція Чернігівщини працює безперервно — під обстрілами, в умовах постійної небезпеки, поруч із людьми та заради людей», - написав він.
Іван Іщенко - одесит і всі його заступники на Чернігівщині були також одеситами.
Хто буде керувати поліцією на Чернігівщині - наразі невідомо.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



