реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Кацапи знищили мою школу

Сьогодні вночі кацапи знищили мою школу. Село Авдіївка Новгород- Сіверського району.

Трьома дронами. Також пошкоджені і шкільні автобуси, що возили дітей з Покошич і Шаболтасівки.
Слів нема. Лишилися молитви до Неба: "Господи, воздай їм по ділах їхніх!".

Але церква Казанської ікони Божої Матері в Авдіївці досі лишається московського патріархату.

Василь ЧЕПУРНИЙ

Фото начальника Новгород- Сіверської районної військової адміністрації Олександра Селіверстова



Теги:Авдіївка, дрони, Василь Чепурний, російсько - українська війна


Читайте також






Коментарі (0)
avatar