Кацапи знищили мою школу
Сьогодні вночі кацапи знищили мою школу. Село Авдіївка Новгород- Сіверського району.
Трьома дронами. Також пошкоджені і шкільні автобуси, що возили дітей з Покошич і Шаболтасівки.
Слів нема. Лишилися молитви до Неба: "Господи, воздай їм по ділах їхніх!".
Але церква Казанської ікони Божої Матері в Авдіївці досі лишається московського патріархату.
Василь ЧЕПУРНИЙ
Фото начальника Новгород- Сіверської районної військової адміністрації Олександра Селіверстова
Трьома дронами. Також пошкоджені і шкільні автобуси, що возили дітей з Покошич і Шаболтасівки.
Слів нема. Лишилися молитви до Неба: "Господи, воздай їм по ділах їхніх!".
Але церква Казанської ікони Божої Матері в Авдіївці досі лишається московського патріархату.
Василь ЧЕПУРНИЙ
Фото начальника Новгород- Сіверської районної військової адміністрації Олександра Селіверстова
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



