Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Йде поступове захоплення інформаційного поля
15-Чер-19 314 5.0 1
У телеканалу ZIK з'явився новий власник – депутат від "Опозиційного блоку" Тарас Козак, який вже має телеканали "112 Україна" та NewsOne.

"Одержавши ZIK, я зможу побудувати найбільшу мережу з інформаційних мовників, яка з точки зору ресурсів робить їх менш витратними і в той же момент створює їх більшу капіталізацію як активу. І цей актив називається інформаційний медіахолдинг "НОВИНИ". Саме для його розвитку і управління я запросив одного з найсильніших медіапродюсерів країни - Олексія Семенова", - цитує Козака "112 Україна".

Тим часом кілька топ-менеджерів ZIK заявили про те, що звільняються з телеканалу через нового власника, оскільки Козак - близький соратник одного з лідерів партії "Опозиційна платформа - За життя" і кума Володимира Путіна Віктора Медведчука. Серед тих, хто заявив про своє звільнення або припинення співпраці з каналом - генеральний директор Ігор Туркевич, керівниця департаменту виробництва власних програм Ольга Мовчан, шеф-редактор новин телеканалу Роман Недзельський, закриває свою програму автор та ведучий Вахтанг Кіпіані, припиняє співпрацю з телеканалом ZIK журналіст Сергій Рахманін. Також звільняється головна редакторка інформаційного агентстваА ZIK Тетяна Вергелес.

"Офіційно - телеканал ZIK тепер належить Медведчуку. А я завтра видаю в ефір останній випуск тижневика "Деталі" і йду шукати роботу. Я багато разів спростовував інформацію про продаж каналу раніше, бо офіційно керував каналом менеджмент Петра Димінського. З цими людьми у мене були домовленості про невтручання в новини і тижневик, і я дякую, що цих домовленостей було дотримано. Ми могли робити новини і підсумкову програму так, як бачила їх редакція", - пише у своєму фейсбуці Роман Недзельський. Повідомляє про це ТСНТеги:команда ЗЕ, Медведчук, ЗІК, інформаційний простір


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Бойкот цим телеканалам!?
avatar