Головна › Новини › ПОГЛЯД
Як нам упорядкувати наш древній Чернігів
26-Лют-14 908 0.0 0
Рішенням Чернігівського обласного штабу національного спротиву створено робочу групу, яка має до наступної сесії міської ради 28 лютого 2014 року подати пропозиції по перейменуванню вулиць і площ міста Чернігова.

На мою думку в цьому у вирішенні цього питання повинна бути застосована наступна стратегія:


1. Негайно визначити перелік вулиць, які потребують приведення назв у відповідність до історичної справедливості, національної пам'яті, українського правопису та негайно затвердити цей перелік на сесії міської ради.

2. Негайно перейменувати 5-10 найбільш одіозних назв в першу чергу на пропозиції, які вже неоноразово вносилися до міськради громадкістю, зокрема Єлецька, Тролїцька, Вознесенська, Лазаря Барановича, Мазепи, Петлюри, Чорновола, Героїв Крут, площа Свободи або Незалежності, та вже обговорювалися в комісії по перейменуванню вулиць, але через політичну кон'юктуру були відкинути або спотворені, та додати назви Героїв Майдану та Небесної Сотні.

3. Затвердити новий, компетентний склад комісії, з включенням до нього представників Майдану, по перейменуванню вулиць та доручити їй розробити концепцію розвитку культурно-історичного середовища міста Чернігова з метою відновлення історичної справедливості і національної пам'яті, зокрема у назвах вулиць міста Чернігова та розглянути усі пропозиції від чернгівців та фахівців.

4. Винести концепцію розвитку культурно-історичного середовища міста Чернігова та нові назви вулиць, площ на громадське обговорення, провести "круглі столи" з цього питання, зокрема у місцевих комунальних ЗМІ.

5. Не пізніше ніж до Дня незалежності 24 серпня 2014 року перейменувати визначені у п.1 вулиці рішенням сесії міської ради.

Сергій Соломаха
Коментарі (0)
avatar