Іранці нагадали американцям про Будапештський меморандум
Під час дипломатичних переговорів між США та Іраном у Пакистані іранська делегація нагадала американцям про Будапештський меморандум 1994 року та поставила під сумнів надійність американських гарантій, навівши як приклад Україну.
Іранці запитали, чого варті обіцянки «гарантів», якщо один із підписантів (росія) напав на країну, якій гарантували безпеку, а інші не змогли цьому запобігти.
За повідомленнями з місця подій, американська делегація не знайшла, що відповісти на це зауваження, і залишила питання без коментарів.
Мої аплодисменти Ірану.
Марія ЗАКОРДОНЕЦЬ
Іранці запитали, чого варті обіцянки «гарантів», якщо один із підписантів (росія) напав на країну, якій гарантували безпеку, а інші не змогли цьому запобігти.
За повідомленнями з місця подій, американська делегація не знайшла, що відповісти на це зауваження, і залишила питання без коментарів.
Мої аплодисменти Ірану.
Марія ЗАКОРДОНЕЦЬ
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



