реклама партнерів:
Головна › Новини › СПОРТ

Ігорю Чередінову - лаврову нагороду!

Ігор Чередінов, заслужений тренер України, особистий тренер олімпійської чемпіонки та триразової бронзової призерки Олімпійських Ігор Олени Костевич, відзначений Європейською олімпійською лавровою нагородою. Про це повідомляє НОК України.

Ця нагорода вручається за значний внесок у розвиток спорту у своїй країні, досягнення видатних заслуг у світі спорту, внесок у розвиток співпраці між Національними олімпійськими комітетами Європи.

Урочиста церемонія вручення лаврової нагороди відбулась під час 41-го щорічного семінару Європейських Олімпійських Комітетів, що проходить в словацькому місті Шаморін.

Ігор Чередінов упродовж трьох десятиліть підготував цілу плеяду видатних спортсменів, які є постійними учасниками та медалістами міжнародних змагань усіх рівнів.

«Європейська лаврова нагорода є високою оцінкою роботи всієї Олімпійської родини України та ще одним визнанням європейською спільнотою авторитету українського спорту. Щиро дякую всій команді за підтримку. Найкращі побажання успіхів на майбутніх Олімпійських іграх у Парижі, де, переконаний, ми продовжимо та примножимо наші славні спортивні традиції», – наголосив лауреат.

ТРА "Новий Чернігів"Теги:нок, Ігор Чередінов, Олена КОСТЕВИЧ, чемпіони


Читайте такожКоментарі (0)
avatar