Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Громадянин Ізраїлю - кандидат від "Слуги народу"
07-Лип-19 379 0.0 0
Олександр Куницький, який балотується від партії «Слуга народу» в окрузі №169 у Харкові, підтвердив, що з 12 років є громадянином Ізраїлю.
Як інформує UA:Харків, про це він заявив 6 липня на зустрічі з виборцями у Харкові.

«Я емігрував зі своїм батьком в 12 років до Ізраїлю. У 2002 році вступив на службу до армії Ізраїлю. Чим я дуже пишаюся. У 2005 році, після армії, я повернувся до України. Відтоді я проживаю в Україні», - сказав Куницький.

При цьому він наголосив, що звернувся до посольства Ізраїлю із заявою про відмову від громадянства. Чи ця відмова прийнята - не відомо.

«З моменту подачі моєї заяви до ЦВК, я написав заяву до генерального консульства Ізраїлю в Києві про відмову від ізраїльського громадянства», - пояснив Куницький.Також зазначається, що він прокоментував і факт внесення його до бази сайту «Миротворець».

«Додати мене на сайт «Миротворець» - це найкращий піар для мене й найяскравіший кінець для цього сайту. Бо якщо я – сепаратист зі своєю діяльністю, тоді кожен може завтра там опинитися», - сказав Куницький.

Цей же громадянин Ізраїлю визнає Крим російським.Теги:Харків, сайт Миротворець, подвійне громадянство, Слуга народу, сепаратисти, команда ЗЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar