реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Голову менської райради ще не зняли

Не вдалося цього разу набрати необхідної кількості голосів -35-ть депутатам Менської районної ради, щоб звільнити з посади голова районної ради Володимира Роговенка.
Сьогодні 24 червня, під час проведення 4-ї сесії районної ради шостого скликання менські депутати поставили першим питанням «Про недовіру та звільнення із посади голову райради «регіонала» Володимира Роговенка».
Причиною такого рішення, у прийнятті якого об’єдналися депутати від Партії Регіонів, УНП, БЮТ, інших партій стало те, що Володимира Івановича підозрюють, у «підробці документів і самовільному призначенні собі дуууже високої заробітної платні» - принаймні таку інформацію озвучив депутат Валерій Кіндер.
В результаті голосування 32 голоси було віддано за припинення повноважень Володимиром Роговенком, 5-ть утрималося, 10-ть було проти.
Після оголошення результатів голосування, більша частина депутатів покинула сесійний зал, депутатів, що залишилися, було менше половини, тож сесійне засідання не відбулося.
За словами депутатів, вони ще повернуться до питання висловлення недовіри та зняття із займаної посади В. Роговенка. Існує також пропозиція влаштувати нові перевибори. Тож мусимо констатувати: крісло під головою менської райради небезпечно захиталося.

Із кореспондентом "Сіверщини" голова райради спілкуватися відмовився, пообіцявши поговорити в суді.

Олександр ЯСЕНЧУКТеги:Мена, Роговенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar