Двіжуха на Москві
А шо, СВО в Криму і на Данбасе закінчилися і звільнення наших донєцкіх мальчіков от украінской мови тоже?
Люді, бліна, что началася настаящая вайна?!
«На в'їзді до Москви — блокпости.
Біля Кремля броньовані машини та позашляховики з кулеметами.
Буквально на всіх вежах, стінах і просто будівлях Кремля розставлені бійці спецпідрозділів з кулеметами, снайперськими гвинтівками, спеціальними приладами.
Навіть на Спаській вежі Кремля «сховали» бійця спецпідрозділів з кулеметом. Вхід на Червону площу перекрито".
Переклад іноземних джерел.
Начинаєтца ноч 5 мая і двіжуха!
Тарас ЧУХЛІБ
Люді, бліна, что началася настаящая вайна?!
«На в'їзді до Москви — блокпости.
Біля Кремля броньовані машини та позашляховики з кулеметами.
Буквально на всіх вежах, стінах і просто будівлях Кремля розставлені бійці спецпідрозділів з кулеметами, снайперськими гвинтівками, спеціальними приладами.
Навіть на Спаській вежі Кремля «сховали» бійця спецпідрозділів з кулеметом. Вхід на Червону площу перекрито".
Переклад іноземних джерел.
Начинаєтца ноч 5 мая і двіжуха!
Тарас ЧУХЛІБ
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



