реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Деякі рішення сесії обласної ради
26-Груд-11 1801 0.0 2
Крім уже згаданих на нашому сайті рішень, сесія Чернігівської обласної ради також затвердила ряд програм, серед яких викликала дискусію тільки Програма сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства -- депутати Ярослав Демченков та Микола Рудько вимагали пояснень.

Проте найцікавішим виявився момент, коли Я.Демченков звинуватив Миколу Рудьковського, що у Козельці його громадська організація є розсадником наркотиків. Мова йде про структуру, яку вже пікетувала і місцева організація партії "Свобода". Проте вчорашній соціаліст "навєти врагов" коментувати не став...

Сесія мимохідь проголосувала за обмеження свободи слова -- у Програмі розвитку інформаційно- видавничої сфери проголосували поправку депутата, заступника редактора райнної газети "Жизнь Семёновщины" Едуарда Асмаковського, за якою кошти на висвітлення діяльності органів влади будуть виділятися виключно комунальним ЗМІ. Тобто, якщо діяльність тої ж таки ради ефективніше висвітлюватиме наприклад приватний сайт, або наша "Сіверщина", то гроші будуть виділені все одно виключно комунальним ЗМІ.

Обласна рада погодила дозволи на розробки нафтогазових -- Зимницького родовища у Талалївському та Срібнянському районах (ТОВ "Перша українська нафтогазова компанія"), Білоусівсько- Чорнухинської площі у Варвинському районі (ТОВ "Рудіс"), родовищ питних вод -- Бобровицького для Бобровицького молокозаводу, Новоборовицького для "Укрспирту".

Безоплатно передано сільським громадам приміщення аптек у Болдотниці Талалаївського, у Журавці Варвинського, у Волинці Сосницького районів. При цьому депутати рекомендували оформити їх як службове житло на 5 років.

Встановлено зменшений розмір орендної плати обласному осередку Національного олімпійського комітету, ВАТ "Базис", Центру реабілітації, оздоровлення та трудотерапії. Обласна рада присвоїда ім'я Г.Галагана Чернігівському обласному художньому музею.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:зменшена оренда, розробка родовищ, Чернігівська обласна рада


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Ярослав молодець. Хоча б хтось Рудьковському в нашій області дав "ляпаса", а то такий вже Коля "білий та пушистий"
avatar
2
Було б добре оприлюднити обласну Програму сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки та основні дискусійні моменти. Незадовго до відходу Вацлав Гавел охарактеризував громадянське суспільство на Україні як слабке. М'яко сказав..., додам від себе.
avatar