реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Чорна мітка Єрмаку

Зустріч глави Офісу президента Андрія Єрмака із заступником держсекретаря США Вікторією Нуланд та послом США Бріджіт Брінк широкої уваги у себе не привернула. Офісу президента довелося постаратися, щоб новина пройшла лише рядком у стрічках новин.

А випадок адже унікальний. Раніше посол США Єрмака просто ігнорувала. Зустрічалася вона лише з президентом Зеленським особисто. Ставлення до Єрмака з боку посольства завжди було як до офіс-менеджера, говорити з яким нема про що. А тут пані посол не просто здійснила візит, а ще й привела з собою топ-чиновника США. Що трапилося?

Та сталося, що пані Нуланд привезла Єрмаку чорну мітку. Про те, що американці затіяли проект "Україна без Єрмака", ми вже писали. Суть ситуації така. Очікуються гігантські інвестиції у відбудову інфраструктури України після війни. Проте. Після всіх махінацій структур Єрмака із спрямованими США гуманітарними вантажами (ЦРУ про них чудово обізнано) Держдеп США категорично не хоче, щоб грошима відновлення розпоряджалися особи типу Єрмака, Татарова, Тимошенко та інші. Саме тому непідконтрольне Офісу президента НАБУ останнім часом вкрай зацікавилося особистостями з орбіти Єрмака.

Єрмаку тонко натякають, що в Офісі президента він засидівся і що час йому на спокій. Однак Єрмак дав зрозуміти західним партнерам, що йти він нікуди не збирається. В іншій ситуації на Єрмака спустили б зграю незалежних розслідувачів та громадських активістів. Проте. Єдиним майданчиком, де всі ці прекрасні люди могли б розповісти правду про Єрмак, залишилися три телеканали з пулу Петра Порошенка. По-факту на території України встановлено жорстку телецензуру, опиратися якій вдається одному лише Порошенку. Це так само дратує колективний Захід. Від Офісу президента давно вимагають згорнути "єдиний телемарафон" та повернутися до форми мовлення "один телеканал - одна думка".

Звісно, ​​США мають широкий вибір способів для "де-єрмакізації України". Але є проблема. Україна воює. Серйозний опір Єрмака тиску США може дезорганізувати ситуацію всередині держави, що воює. Крім того. У Держдепі США серйозно бояться, що Єрмак може розв'язати мову та почати вести мову про деталі українського бізнесу сина президента Байдена. Гострота ситуації змушує Держдеп грати по-великому.

Джерела повідомляють, що після зустрічі з Вікторією Нуланд і Бріджіт Брінк, Єрмак ходив чорніший за хмари. Замкнувся в кабінеті і кілька годин ні з ким не спілкувався. Візит до нього пані Нуланд це щось на кшталт візиту римського прокуратора до надміру норовливому вождю німецького племені. Мовляв, подивися на мене, і зрозумій наскільки все серйозно. І якими будуть наслідки.

Єрмаку чітко дали зрозуміти, якщо він зараз просто піде на спокій, США згодні заплющити очі на низку його гріхів. Але не все. Якщо ж Єрмак упиратиметься, їм займуться одразу Мін'юст США, ЦРУ та низка інших американських служб, з тих, які жартувати не люблять.

За законами жанру з чорною міткою адресату було надано термін для роздумів. Відповідь Єрмака скоро побачимо.

Євгенія БОЙКО



Теги:агенти Москви, Єрмак, Корупція, Україна - США, команда ЗЕ


Читайте також






Коментарі (1)
avatar
1
Передрук з сайту https://republic.com.ua/.
Довіряти сайту republic.com.ua варто з обережністю:
Анонімність власника: сайт не розкриває ні редакцію, ні відповідального видавця — це типовий маркер сумнівного джерела.
Відсутність прозорості: немає інформації про журналістські стандарти, джерела фінансування або контакти.
Згадка в аналітичних списках як маніпулятивне джерело (наприклад, у дослідженні Internews Ukraine 2018 року) — свідчить про використання спотворених фактів або політично вмотивованої подачі.
Рекомендація: Якщо матеріал із цього сайту викликає інтерес, краще перевірити його через надійні джерела (наприклад, BBC, Reuters, The Guardian, Радіо Свобода, Українська правда тощо). Якщо інформація ніде більше не підтверджується — її достовірність викликає сумнів.
avatar