реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Чому Ізраїль не переможе Іран?

Як гадаєте, чому за багато століть ніхто так і не зміг завоювати Афганістан? Що у нього є таке, що не дозволяє використати усю міць армій, які приходили туди?
Правильно - гірська місцевість.

А який надійний і простий захист від бомб та ракет? Правильно - підземні укриття. І ці укриття найпростіше створювати на базі гірських печер.
А тепер погляньте на рельєф Ірану. Суцільні гори, скали, камені... Печер сотні тисяч.

Так, супутники знайдуть кожного у тих горах... але скільки треба Томагавків, щоб вибити бодай один підрозділ, який розосереджений в горах і ховається у печерах, де стіни у десятки метрів каміння товщиною?
І треба бути повним дурнем, щоб усі важливі військові об'єкти не сховати таким чином. І вони сховали...
У Секторі Гази у піску накопані підземні ходи взяти не могли роками... а тут гірські печери, які будувались десятиліттями ще з давніх часів.

Тому оті усі ракети, яким прагнуть знищити армію Ірану та змінити державний устрій Ірану - це ні про що. Не та ментальність, не ті умови, не та зброя і засоби.

Ізраїль і США з усіма своїми союзниками повторюють помилку, якої припустились в Афганістані. Або мета всього цього геть не у перемозі... хто зна...

Анатолій ЯРОВЕД



Теги:Анатолій Яровед, Ізраїль, Іран


Читайте також






Коментарі (0)
avatar