реклама партнерів:
Головна › Новини › Анонси подій

"Червона рута" - у Маріуполі!

03-Сер-15 1227 0.0 0
Нині увага усього світу прикута до подій в Україні. Маріуполь – чергова мета російської агресії. Це коридор суходолу для проникнення в анексований Росією Крим.

Сподівання агресора не тільки на економічне виснаження України, але й в першу чергу послаблення морально-психологічного стану військовослужбовців і цивільного населення в прифронтовому місті не справдилися.

Патріотизм громадян усієї України, захист українського війська, масштабний волонтерський рух, робота засобів масової інформації дає нагоду провести фестиваль «Червона рута» у Маріуполі.

Програма фестивалю «Червона рута»

Протягом трьох днів заходи пройдуть на центральній площі, парках та в концертних залах міста. Вони включатимуть проведення фінальних конкурсів, Гала-концертів нових переможців фестивалю, зірок української естради - лауреатів “Червоної рути” минулих років, концерту виконавців української діаспори з Канади, Америки, Австралії та Європи, концерту рок-гуртів Маріуполя та ін., супутні патріотично-виховні заходи.

Ці Заходи відвідають понад 50000 глядачів. У фінальних конкурсах візьмуть участь 350 молодих виконавців – переможців відбіркових конкурсів 2014 року з усіх регіонів України, у т.ч. і Криму.

Змагання пройдуть відразу у шести найпопулярніших музичних жанрах (популярної, сучасної танцювальної, акустичної, рок, експериментальної музики, українського автентичного фольклору). Спеціально для участі у фестивалі молодими музикантами буде створено й виконано близько 300 нових пісень українською мовою.

Завдання, які виконає фестиваль «Червона рута»

Як завжди, «Червона рута» відкриє нові імена і виведе їх на велику сцену, залучить українську молодь до формування патріотичної свідомості засобами української масової музики, здійснить пряму трансляцію в ефірі українських та світових інформаційних мереж, створить нові музичні програми української масової музики та безкоштовно надасть їх телеканалам, радіостанціям України й за зарубіжжя.

Проведення фестивалю «Червона рута» викличе широкий резонанс в суспільстві, пожвавить інфраструктуру послуг міста, дасть можливість розширити зв’язки та спілкування мешканців Маріуполя з гостями фестивалю – відомими та починаючими музикантами, художниками, письменниками, кінематографістами, журналістами українських та зарубіжних ЗМІ, організаторами, глядачами з усіх регіонів України, сприятиме взаємообміну творчих сил, налагодженню динамічного спілкування в туристичній площині, створить привабливий клімат для охочого відвідування міста українськими громадянами та громадянами інших країн.

Закликаємо усіх зацікавлених осіб, установи, організації, підприємства різних форм власності долучитися до підготовки та проведення фестивалю «Червона рута» у Маріуполі. Слава Україні!

Дирекція фестивалю «Червона рута»

01033, м. Київ - 33, а/с 50, тел. (044) 360-75-26, (067) 448-37-75, (095) 335-68-23

сайт: chervonaruta.info електронна адреса: chruta@ukr.net

долучайтеся до події на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/40363573650789Теги:Маріуполь, російсько- українська війна, фестивалі, АТО, Червона рута


Читайте такожКоментарі (0)
avatar