реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Чернігівський лісгосп відповів «Обленерго»: не маніпулюйте!

Скандал навколо електропостачання селища Ревунів Круг набирає обертів. Лісове господарство прокоментувало звинувачення на свою адресу.

Минулого тижня АТ «Чернігівобленерго» відзвітувало: мовляв через бездіяльність ДП «Чернігівський лісгосп» мешканці села Ревунів Круг страждають від проблем з електроенергією.

Паралельно електрики похвалилися, що втрутилися в ситуацію і взяли на власний баланс підстанцію та ЛЕП аби нарешті забезпечити ремонт об’єктів і налагодити безперебійне електропостачання.

В свою чергу Чернігівський лісгосп заявляє: електрозабезпечення жителів села Ревунів Круг забезпечує підстанція КТП-201 (знаходиться біля в’їзду до селища), тоді як лісгоспу належала окрема трансформаторна підстанція (ЗТП-356), що була під’єднана до першої і функціонувала виключно для виробничих цілей Ревунівського лісництва та Ревунівського нижнього складу.

Лісники кажуть: навіть попри те, що КТП-201 не перебувала у власності лісгоспу, ДП «Чернігівський лісгосп» здійснював поточні та невідкладні ремонти цієї підстанції. Але в 2018 році лісництво фактично припинило свою діяльність, тож зникла потреба в електриці.

«Чернігівобленерго», якому фактично належать лінії та КТП-201 (але чомусь не були свого часу прийняті на баланс), відмовляється обслуговувати село. Як результат такого «безгосподарського» ставлення до селян, «Чернігівобенерго» обрало іншу тактику – кілька років поспіль безпідставні претензії з боку енергетичної компанії надходили до ДП «Чернігівський лісгосп», – коментують у лісгоспі.

«Заробляючи кошти на постачанні електричної енергії побутовим споживачам, АТ «Чернігівобленерго» фактично відмовляється від відповідальності за утримання власних електричних мереж», – йдеть у повідомленні.

«Укотре закликаємо керівництво АТ «Чернігівобленерго» не маніпулювати громадською думкою, а відповідально виконувати всі функції, згідно з чинними законодавчими актами та укладеними договорами», – резюмує «Чернігівський лісгосп».0462Теги:Чернігівобленерго, Ревунів Круг, чернігівський лісгосп


Читайте такожКоментарі (0)
avatar