реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Чернігівські просвітяни виступили на захист української мови
06-Бер-14 1137 5.0 0
У зв’язку з підготовкою законопроекту щодо функціонування мов в Україні та з метою забезпечення розвитку української мови як державної правління Чернігівського обласного товариства "Просвіта" прийняло 4 лютого 2014 року звернення до голів Верховної Ради України та ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка з пропозиціями:

1. Визначити центральний орган виконавчої влади у мовній сфері, зв'язок його з академічними інститутами української мови і мовознавства, мовними кафедрами університетів.

2. Створити у кожній області робочі групи, які б ураховували регіональні особливості функціонування мов української та національних меншин.

3. Визначити у кожній області базові центри з вивчення мовної ситуації та надання допомоги у реалізації державної мовної політики.

4. Фінансування обласних робочих груп та базових центрів передбачити за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Просвітяни Чернігівщини звертають увагу українського загалу на те, що стратегічном завданням військової агресії путінського режиму проти України є примус нової влади в Україні до продовження політики подальшої тотальної русифікації-путінізації Українського народу - громадян України всіх національностей.

Сергій Соломаха


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar