реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Чернігівська "Просвіта" вимагає змін

12-Вер-17 1077 0.0 0
Чергове засідання правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка заслухало інформацію голови організації Олександра Шевченка про засідання Головної ради ВУТ "Просвіта" імені Т.Шевченка, яка скликала відповідно до Статуту звітно- виборний з'їзд на 18 листопада.

Чернігівські просвітяни підтримують критичний настрій багатьох членів Головної ради - керівників обласних організацій щодо стану справ у всеукраїнській "Просвіті" і вимагають зміни керівництва та оновлення стилю роботи. Для цього вирішено направити листа головному редактору газети "Слово просвіти" Любові Голоті з пропозицією провести на сторінках видання "Просвіти" обговорення кандидатур на посаду голови товариства.

Правління обласного товариства скликало на 11 листопада обласну конференцію для обрання делегатів на з'їзд та визначило норму представництва і обговорило проведення районних та міських зібрань просвітян.

Правління Чернігівського товариства рекомендувало ввести до складу всеукраїнського оргкомітету по відзначенню 150-річчя "Просвіти" почесного голову обласної організації Василя Чепурного.

Заслухано та обговорено також інформації про спадщину Василя Дубового, про роботу міської топомінімічної комісії, про стан утримання приміщення тощо.

Вперше у роботу правління застосувався метод скайп- конференції: таким чином у засіданні брав участь член правління Микола Шкурко з Ніжина.

Прес- служба обласного товариства "Просвіта" імені Т.ШевченкаТеги:Василь Чепурний, Микола Шкурко, Просвіта, Любов Голота, Олександр Шевченко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar