реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Чернігівщина: безкоштовний ефір для кандидатів у депутати коштуватиме державі майже мільйон гривень

6 жовтня 2014 року окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №205 здійснила зжеребкування черговості надання політичним партіям, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та кандидатам у народні депутати в одномандатних виборчих округах № 205-210(Чернігівська область) ефірного часу на теле-, радіоканалі Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії для проведення передвиборної агітації за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.
Окружна виборча комісія відповідно до Закону "України "Про вибори народних депутатів" уклала угоду з Чернігівською обласною державною телерадіокомпанію про надання у період з 8 по 22 жовтня ц.р. кожній з 29 політичних партій, кандидати у народні депутати України від яких зареєстровані у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, безкоштовно двічі по 7,5 хвилин ефіру на теле- і радіоканалі, а кожному зі 100, зареєстрованих кандидатів в одномандатних виборчих округах № 205-210, двічі по 7, 5 хвилин ефіру на телеканалі.

Таким чином за можливість донести свою виборчу програму до жителів Чернігівської області політичним партіям і кандидатам в народні депутати України в одномандатних виборчих округах з резервного фонду держава сплатить Чернігівській обласній державній телерадіокомпанії 812 700 грн. за телеефір і 130032 грн. за радіоефір за тарифами, встановленими для реклами.

Отже кожна секунда зустрічі з кандидатом у народні депутати на Чернігівщині в телеефірі коштуватиме платникам податків у 7 грн., а у радіоефірі - 4,8 грн.

Сергій СоломахаКоментарі (0)
avatar