реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Чернігівка пожертвувала партії Зеленського майже 1,3 млн гривень

Громадяни в першому кварталі 2019 року скинулися на партію на суму майже 27 мільйонів гривень, ще 2 мільйони заплатила створена наприкінці 2018 року громадська організація.

Перший внесок «Слузі народу» у 2018 році зробив засновник адвокатського бюро «Качура Лоєрс» — 4 тисячі 600 гривень. Наприкінці 2018 року ще п’ятеро людей перерахували партії загалом майже 435 тисяч гривень. Серед них — співробітники юридичних компаній, зокрема, «Катеринчук, Моор і партнери» та «Хіллмонт Партнерс». Один із них, Сергій Нижний раніше був помічником нардепа Миколи Катеринчука. А також спонсорами стали директор «Качура Лоєрс» та землячка Зеленського Світлана Піщанська, пише група журналістів-розслідувачів ресурсу “Слідство. Інфо“.

Керівник виборчого штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко також казав, що партія має велику підтримку звичайних людей — «фізосіб», які готові пожертвувати невеликі суми.

Узвіті «Слуги народу» за перший квартал цього року Слідство.Інфо нарахувало 30 «фізосіб». Чи можна вважати це великою підтримкою, питання. Також дивує загальна тенденція: ті самі люди в один день робили по 2-3 платежі, а через який час повторювали перекази. Наприклад, киянин Андрій Рубашка кількома переказами заплатив партії 1,6 мільйона гривень, стільки ж «скинув» й Олег Паньків, а Катерина Кириченко з Чернігова віддала майже 1,3 мільйона гривень. Причому зробила це двома траншами – вперше 25 лютого, потім – 7 березня.

Зареєстрована лише в грудні 2018 року громадська організація «Ліга Волонтерів» цьогоріч перерахувала партії 2 мільйони гривень. Керівниця організації Олена Кострійчук розповіла, чим вони займаються: «Як всі громадські організації, здійснюємо фінансову допомогу на території АТО, людям, які воюють там, збираємо кошти та відправляємо їм допомогу».

Та переказ на користь «Слуги народу» прокоментувати не змогла.

«Мені потрібно уточнити в бухгалтерії, я такого просто не знаю. Я не зможу дати вичерпну інформацію. Мені треба йти у фінансовий відділ і розбиратися з тим питанням», — сказала вона й порадила Слідству.Інфо написати запит.

«Слуга народу» була спонсором виборчої кампанії Володимира Зеленського. Вона внесла грошову заставу за кандидата Зеленського до Центральної виборчої комісії — 2,5 мільйони гривень. А також сплатила 13,2 мільйона гривень у виборчий фонд кандидата на пост президента.

Крім того, партія оплатила бухгалтерські послуги адвокатського бюро «Качура Лоєрс» — 50 тисяч гривень. І віддала 330 тисяч за користування приміщенням компанії «Кіностолиця», яка входить у групу «95 Квартал».

За організацію штабу в день виборів у першому турі на Парковій алеї в Києві партія заплатила 100 тисяч, а сама суборенда приміщення обійшлася партії в понад 200 тисяч гривень.

Є думкаТеги:Слуга народу, вибори 2019, ганьба Зеленського


Читайте такожКоментарі (0)
avatar