реклама партнерів:
Головна › Новини › Село

Чернігівці ознайомилися з досвідом виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції

22 травня Українська народна партія провела семінар «Захищай українське: органічне землеробство шлях до здорової нації» на Полтавщині в с. Михайлики Шишацького району на базі ПП «Агроекологія».
Його мета: популяризація в Україні досвіду ведення екологічно безпечного органічного землеробства і тваринництва. Учасники – голова УНП Юрій КОСТЕНКО, члени УНП та її прихильники, чия діяльність пов’язана з сільським господарством, керівники сільгосппідприємств та фермери з усіх куточків країни.
Одночасно з семінаром, для українських ЗМІ організовано прес-тур.
Від Чернігівщини взяли участь у заході заступник голови обласної організації УНП Сергій СОЛОМАХА та директор приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Колос» з Козелеччини Петро МАКАРЕНКО.
Серед доповідачів члени УНП: Герой України, Герой Соціалістичної Праці, почесний професор Полтавської державної аграрної академії, заслужений працівник сільського господарства України, співзасновник ПП «Агроекологія» Семен АНТОНЕЦЬ, заступник генерального директора Всеукраїнського державного науково-виробничого центру стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів Юрій ШИРКО, віце-президент української аграрної конфедерацій Наталя ПОГОЖЕВА.
Учасники заходу ознайомились з унікальною технологією вирощування врожаю без застосування гербіцидів, пестицидів, мінеральних добрив, із методами оздоровлення ґрунтів та ощадного використання землі, які вже протягом 30 років практикують на землях ПП „Агроекологія”, а також з досвідом формування високопродуктивного молочного стада без застосування хімічних добавок та стимуляторів росту виключно за рахунок збалансованого раціону і грамотного зооветеринарного контролю.
(Далі буде).

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП

На фото зліва направо: співзасновник ПП «Агроекологія» Семен АНТОНЕЦЬ та директор приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Колос» Петро МАКАРЕНКО.

На фото: заступник голови обласної організації УНП Сергій Соломаха біля французського трактора "Фендт", агретованого з бороною-культиватором шириною захвата сім метрів, що використовується у господарстві для примноження родючості грунту сидератами та органічними добривами.

Коментарі (0)
avatar