Головна › Новини › ПОДІЇ
Чернігів знову скандував ганьбу
09-Лют-14 1353 0.0 1
Традиційно з понеділка по суботу о 18:00 чернігівці відвідують Майдан на центральній площі, а кожної неділі о 12:00 відбувається народне віче.

"Наші дії стали вагомим внеском у досягнення незмінних завдань Майдану – усунення від влади Януковича. Тут, на Чернігівщині, ми повинні зробити все, щоби під цією бандитською владою горіла земля. Тому сьогодні ми ініціюємо та проводимо інформаційні віча не тільки в Чернігові, а й в Козельці, в Прилуках. Кожного дня ми маємо пам'ятати, з ким ми є – з Януковичем чи з українським народом", – виголосив народний депутат Руслан Марцінків. Свободівець нагадав про депутатів України, вихідців із Чернігівщини, які позиціонували себе як "незалежні" самовисуванці, а згодом перейшли на бік Партії регіонів. Чернігівці скандували "Ганьба!" депутатам Рудьковському, Атрошенку та Рибакові.

"Ми маємо домогтися, щоби в країні розпочалися докорінні зміни та відбулася люстрація, бо зараз в нас не діють Закон і Конституція, немає права на гідність і соціяльну справедливість. Дуже важливо не заспокоюватися. Ми прийшли на ці майдани та вимагаємо від будь-кого, хто прийде до влади, виконувати вимоги Майдану. Банда боїться українців, а ми сьогодні як ніколи єдині. Чернігівщина повинна підніматися. Ми – бійці нової повстанської армії, яка повинна побудувати велику самостійну незалежну державу!", – закликав свободівець. Він закликав провести такі інформаційні віча в усіх районних центрах, пікетувати адміністрації.

Своєю чергою, голова фракції націоналістів у Прилуцькій районній раді Іван Тютюнник наголосив: "Владі, яка підняла руку на український народ, не місце в нашій державі. Обов'язково разом прилучани та ніжинці, чернігівці та козельчани дотиснуть цю владу. В єднанні наша сила. Протягом століть українці проливали кров за свою державу, зараз ми її маємо, але наше завдання – наповнити цю державу національним українським змістом. Ми велика европейська нація, і ми побудуємо державу, достойну українців!".

Учасники віча публічно проголосили свої подальші дії в місті: бойкот товарів і послуг місцевих "регіоналів", ведення роз'яснювальної роботи серед електорату Партії регіонів.

По закінченні віча присутні відвідали виставку революційних світлин на чернігівському Майдані.Теги:пікет ОДА, Атрошенко, Майдан, Рудьковський, Чернігів


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Ну полный бред!
avatar