реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

Чернігів отримає 16 тисяч сміттєвих баків та техніку

Про це повідомив під час загальноміської наради 2 липня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. Їх планують передати для використання кожному приватному домогосподарству і у такий спосіб покращити послуги збору і вивезення сміття в приватних секторах.

– Третину з них ми вже отримали, – зазначив під час наради Олександр Ломако.

Перш, ніж їх розподілять між чернігівцями, буде розроблено відповідну процедуру отримання. Контейнери передадуть у володіння та використання кожному домогосподарству. Простіше кажучи, у кожен двір. Господарі вивозитимуть баки для випорожнення, коли, згідно затверджених графіків, техніка КП «АТП-2528» збиратиме за їх адресою сміття.

– Це буде більш цивілізовано. Буде зручна схема, коли бак стоїть у дворі і людина несе за нього відповідальність. Коли контейнер наповнюється, то він виставляється на вулицю і в певний день за графіком техніка «АТП-2528» забиратиме його, – повідомив в.о. очільник міста.

Баки надаватимуть у користування безкоштовно. Отриманої від ПРООН кількості контейнерів достатньо, аби покрити цією послугою до 70% мешканців.

Пресслужба Чернігівської міської радиТеги:міжнародна допомога, сміття, Чернігівська міська рада, Олександр Ломако


Читайте такожКоментарі (0)
avatar