Чекаю неділі...
З нетерпінням чекаю неділі. Паски, крашанки, звичайно, все, як полагається. Але...
Я чекаю результатів виборів в Угорщині. Не тому, що я там дуже сильно вболіваю за Орбана чи Петера. Я "тримаю кулаки" за Трампа. Кажеться, йому до "іранської перемоги" сильно не хватає "угорської". Так вже старається, і по телефону на мітинг звонив, пишуть наче великі гроші обіщав у разі перемоги Орбана. Така собі "гречка по-трампівськи", але потом, щось мені підказує, цього разу тратиться йому не прийдеться.
Отже, чекаємо)
Ігор СТОКОЗ
Я чекаю результатів виборів в Угорщині. Не тому, що я там дуже сильно вболіваю за Орбана чи Петера. Я "тримаю кулаки" за Трампа. Кажеться, йому до "іранської перемоги" сильно не хватає "угорської". Так вже старається, і по телефону на мітинг звонив, пишуть наче великі гроші обіщав у разі перемоги Орбана. Така собі "гречка по-трампівськи", але потом, щось мені підказує, цього разу тратиться йому не прийдеться.
Отже, чекаємо)
Ігор СТОКОЗ
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



