Це насмішка над трагедією Голодомору!
"Українці брали активну участь в Голодоморі! Наприклад, батьки їли своїх дітей і закликали до цього інших дітей". Дика фраза, правда? А я не здивуюсь, якщо вже найближчим часом Леся Гасиджак буде активно поширювати ще й такі наративи. Це ж вікно Овертона. Бовкнула, не звільнили. А отже можна продовжувати.
Мені не дає спокою оцей її допис, про який я вчора писав:
https://www.facebook.com/share/p/18KuGpq3zE/
Такі люди мають нести кримінальну відповідальність за відбілювання злочинів московської радянської держави проти українців методом вплітання самих українців в співучасть в цих злочинах.
Оскільки в нас ще немає відповідної нормативної бази, яка б дозволила притягнути Лесю Гасиджак до кримінальної відповідальності і запроторити її до в'язниці, ми маємо як мінімум добитись її негайного звільнення з посади директора музею Голодомору-геноциду.
Міністерство культури України, прошу вас звільнити дану особу з займаної посади і вжити заходів для недопущення подібних заяв в майбутньому.
Прошу поширювати цю вимогу і тегати Міністерство культури України. Можна "проковтнути" все. Але Голодомор це свята тема.
Антон ПЕТРІВСЬКИЙ
Мені не дає спокою оцей її допис, про який я вчора писав:
https://www.facebook.com/share/p/18KuGpq3zE/
Такі люди мають нести кримінальну відповідальність за відбілювання злочинів московської радянської держави проти українців методом вплітання самих українців в співучасть в цих злочинах.
Оскільки в нас ще немає відповідної нормативної бази, яка б дозволила притягнути Лесю Гасиджак до кримінальної відповідальності і запроторити її до в'язниці, ми маємо як мінімум добитись її негайного звільнення з посади директора музею Голодомору-геноциду.
Міністерство культури України, прошу вас звільнити дану особу з займаної посади і вжити заходів для недопущення подібних заяв в майбутньому.
Прошу поширювати цю вимогу і тегати Міністерство культури України. Можна "проковтнути" все. Але Голодомор це свята тема.
Антон ПЕТРІВСЬКИЙ
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



