реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Будинок моєї тещі

Ось так з минулого понеділка виглядає будинок моєї тещі у селі Великий Щимель Сновської громади після влучання російського безпілотника. Дякувати богу та щасливому збігу обставин, сама Надія Олександрівна жива й ціла.

До цієї сусідньої країни-гною та її дикого населення вже немає ненависті, є безмежна огида й повна зневага як до біологічного сміття. А ми вистоїмо.

Андрій МАЙКОВСЬКИЙ



Теги:російсько - українська війна, Великий Щимель, дрони


Читайте також






Коментарі (0)
avatar