реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Бютівці "кинули" "нашоукраїнців" за командою Юлії Тимошенко?

В день ратифікації харківського пакту депутати фракції Блоку Юлії Тимошенко діяли в змові з колегами з Партії регіонів. Про це “Обкому” (obkom.net.ua) повідомило джерело у фракції “Наша Україна - Народна самооборона”.
Як розповів співбесідник, план дій опозиції по недопущенню ратифікації угоди про Чорноморський флот розроблявся в понеділок увечері в штабі БЮТ у вузькому колі. На зустрічі присутні від НУ-НС Андрій Парубій, Іван Стойко, Юрій Гримчак, від БЮТ - Андрій Кожем’якін і Олександр Турчинов. Окрім цього, на зустрічі також був екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який відповідав за проведення вуличних акцій.

“Така конспірація була. У одній кімнаті залишали вимкнені мобілки, в другій, під включену музику, спілкувалися. Кожем’якін, який був головним координатором всього, клятвено пообіцяв, що до ранку в парламенті буде 8 димових шашок. Причому, всі вони повинні були запалати одночасно, щоб фізично Литвин не зміг вести засідання. Ідею з яйцями придумав Турчинов. Із цього приводу була довга дискусія, оскільки всі розуміли, що саме це - дурість, яка спричинить бійку”, - повідомив співбесідник.

“Вже пізніше стало відомо, що Тимошенко в цей час зустрічалася з Медведчуком, який їй передав “привіт” від Путіна. Їй дали зрозуміти, що, якщо ратифікації не буде, то буде обнародувано угоду про ратифікацію, з її підписом, аналогічну тій, яку було підписано між Януковичем і Медведєвим”, - сказало джерело.
“Димові шашки ми повинні були підпалити одночасно і покласти собі під ноги. Причому, у нас їх було тільки 2, а останні - у наших колег з БЮТ. Коли Кожем’якін дав команду, ми їх підпалили, а бютівці - ні.

Про те, що нас “кинули”, ми зрозуміли тоді, коли регіонали почали “місити” наших. Взагалі незрозуміло було, чому вони полізли саме до нас, хоча ті ж бютівці були набагато до них ближче.

А потім стало зрозуміло, що у БЮТ і у Партії регіонів були чітко скоординовані дії, оскільки вони чітко знали про всі кроки один одного. А ми для них були просто гарматним м’ясом.

Той же Шуфрич кричав в залі своїм, щоб шукали шашки, оскільки вони ще є. При цьому, коли наші спробували підійти до Кожем’якіна, щоб з’ясувати з приводу шашок, чому вони не загорілись, він “морозився”. А потім наших били просто перед бютівцями, і ніхто з них не втрутився”, - відзначив співбесідник.

http://sd.org.ua/news.php?id=18336

Контр-заява.
Поширені у ЗМІ повідомлення щодо спільних дій фракцій БЮТ та Партії регіонів у день ратифікації в парламенті пакту Януковича-Медведєва є провокацією, заявив Анатолій Гриценко, координатор дій опозиції, глава «Громадянської позиції».

Гриценко визнає, що «ми неодноразово були свідками, коли Тимошенко і Янукович «діяли разом» у Верховній Раді і їхні фракції часом дуже несподівано синхронно голосували з важливих питань. Тимошенко і Янукович практично були готові навіть спільно змінити Конституцію, у липні минулого року».

Так само, зауважив Гриценко, було багато важливих питань, з яких БЮТ і ПР займали діаметрально різні позиції.

Однак у даному випадку, за словами політика, «немає жодних підстав говорити про зраду БЮТ чи про зговір БЮТ і ПР під час засідання Ради 27 квітня».
Теги:Шуфрич, ЮЛЯ ТИМОШЕНКО, Медведчук, Путін, Наша Україна, бійка у ВР


Читайте також


Коментарі (0)
avatar