Головна › Новини › ПОДІЇ
Біля Ніжина готові платити більше, ніж у Польщі
11-Трав-20 6229 2.4 0
Керівник кооперативу «Дари Чернігівщини» Андрій Білий каже, що заробітчани можуть отримати у півтора рази більше, не виїжджаючи за кордон.

Минулого року «Голос України» писав про сільськогосподарське підприємство «Дари Чернігівщини» біля Ніжина, керівництво якого готове було платити українським працівникам по збору ягід більше, ніж у Польщі. Цього року про це розповіла прес- служба обласної державної адміністрації.

Керівник кооперативу «Дари Чернігівщини» Андрій Білий каже, що заробітчани можуть отримати у півтора рази більше, не виїжджаючи за кордон.

«Іноземні фермери платять заробітчанам приблизно 800 грн на день за умови виконання щоденного плану збору ягід 90-100 кг. У сезон українські фермери готові платити 1200 грн на день, якщо людина працюватиме з такою ж продуктивністю», – стверджує він.

Для тривалої торгівлі ягодами це підприємство будує єдиний в регіоні завод шокової заморозки, що дасть змогу доставляти споживачам завжди свіжу продукцію. Загалом же цього року кооператив планує збільшити наявні потужності з 8 тонн заготівлі ягід на добу до 20. Сільськогосподарський кооператив об’єднує 12 фермерів і переважна більшість ягідної продукції йде на ринки Європейського Союзу.Голос України


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:заробітчани, Ніжин, ягоди


Читайте такожКоментарі (0)
avatar