реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Бандуристи співали у храмі

Різдвяними колядками вітали прихожан Катерининської церкви м. Чернігова артисти Капели бандуристів імені Остапа Вересая під керівництвом заслуженої артистки України Раїси Борщ.

У теплій щирій атмосфері, що панує у цьому козацькому кафедральному соборі, біля відтвореного прекрасного іконостасу особливо натхненно виконували професійні співаки традиційні українські колядки у супроводі універсального національного інструмента – бандури.

Нести людям радість і добро, святковий настрій і любов – з такими думками і побажаннями виступали співаки і музиканти, вітали з Різдвяними та Новорічними святами дорослих і дітей, пригощали солодощами.

Свята тривають, і артисти продовжують працювати. 14 січня 2018 року о 11:00 Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, лауреат обласних літературно-мистецьких премій премій імені Михайла Коцюбинського та Леоніда Глібова, виступила перед прихожанами у чернігівському Храмі святих мучеників Михаїла та Федора. Цього дня у виконанні артистів капели лунали і колядки, і щедрівки – на щастя, добро, здоров’я, мир і достаток.


Віра ЛОБАНОВСЬКА
Фото Віктора КОШМАЛАТеги:Катерининська церква, ернігівська філармонія, капела бандуристів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar