Головна › Новини › Гарячий коментар
Апеляційний суд відпустив ніжинського зброяра
08-Жов-16 646 0.0 0
Юристи мають підстави доводити, що вся зброя в Україні на цю мить є легальною. Чернігівський апеляційний суд визначився із запобіжним заходом для ніжинського зброяра Дениса Дубровського, якому закидають виготовлення пістолету та контакти з "бурштиновою мафією".

Підозрюваний наполягає, що має справу лише зі зброєю для історичних реконструкцій, а потерпає через недосконалість українського законодавства в цій галузі, йдеться в сюжеті ТСН

До суду прийшла група підтримки Дубровського – такі ж, як і він, шанувальники історичних турнірів. "Як би не закінчилося це все для мене, я сподіваюся, що влада побачить мій випадок і врегулює все законодавчо", - каже сам підозрюваний. Його стаття – виготовлення і продаж зброї.

Адвокати наполягають, що під її дію підзахисний не потрапляє. "Ця стаття нічого не забороняє сама по собі. Вона передбачає покарання за поводження зі зброєю без передбаченого законом дозволу. А закону, який передбачає порядок володіння, користування та розпоряджання немає", - твердить юрист Микола Ореховський.

В асоціації власників зброї давно передбачали такий колапс. "Немає закону, значить, що? Виходить, уся зброя легальна", - каже голова наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін. Законопроект досі лежить на розгляді.

Дубровський особисто редагував у ньому статті, які стосуються зброї історичної. Суд, зваживши позиції сторін, відмовив прокуратурі в утриманні підозрюваного під вартою. Дубровському присудили домашній арешт.

Кореспондент ТСН Алла СКОРИК


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:легальна зброя, Ніжин, історичні реконструкції, Showin' Skin


Читайте такожКоментарі (0)
avatar