А росіяни досі контролюють 80 % обленерго
Українців досі дивує що в нас ¾ бізнесу мають російське коріння. Чомусь людям не кидається в очі неконфіскований особняк Сівковича в 150 метрах від Банкової, або готель "Прем’єр палац", який так і не забрали у «ВС Енерджи» Бабакова - віце-спікера госдуми рф, який вимагав смертних вироків Азовцям.
Чомусь ніхто не дивується, що росіяни до сих пір контролюють наші обленерго. Нагадаю, «російські» енергопостачальні компанії григоришина-бабакова отримали 80 мільярдів доходу в 2025. Бог з нею, з тією нерухомістю росіян, навіть якщо вона на Малопідвальній в 300 м від Департаменту контррозвідки. Але йде мова про підприємства критичні для безпеки Держави! Про "Київстар" Міхаіла Фрідмана взагалі мовчу,
росіяни знахабніли настільки, що знову приймають участь в приватизації. Наприклад, 51% АТ «Укрнафтопродукт» купила фірма "ЮНИВЕРС ГРУПП", яка входить в російську групу «Альянс», яку контролює Едуард Худайнатов – права рука Ігоря Сечина (соратник путіна, Роснєфть).
Фонд держмайна виставляє на продаж ЗАлК та МГЗ, конфісковані в алюмінієвого олігарха Дерипаски. Є інформація, що сюди теж прийдуть росіяни через свої проксі. Наприклад, є така фірма "АКТІВ ІНВЕСТ ГРУП", яка володіє алюмінієвими підприємствами в Сумах, Запоріжжі, Вінниці та Димері. Її директор та співвласник - Поспєлов Ігор Володимирович (1976 рн, Київ) по сумісництву керує фірмою "ФРУНЗЕ-ПРОФІЛЬ", бенефіціар якої - Лук'яненко Володимир Матвійович (1937 рн), підсанкційний зрадник, екс-власник СМНПО ім Фрунзе – постачальник "Газпрому" та "Ростєху". Лук'яненко показово став громадянином рф.
СБУ не має часу цим займатися. Розумію – шпигуни, павутина та інш. Але є нова антикорупційна вертикаль НАБУ, БЕБ та інш. Якщо ви не можете довести зв’язок з росіянами, та націоналізувати їх активи по бєспрєдєлу, то доведіть хоча б те, що вони НЕ платять податки. Наприклад, на підприємствах холдингу "АКТІВ ІНВЕСТ ГРУП" – "Алюсервіс", "Алюпром", "Алюпроф" та інш дохід вимірюється мільярдами, оподаткованого прибутку авжеж не має, але хоча б до зарплат в конвертах податкова може причепитися. Зовсім не смішно, коли на алюмінієвих заводах середня зарплата 8 тис. грн.
Звертаюсь до керівника БЕБ Олександра Цивінського - займіться російським бізнесом! На Аль Капоне було 400 вбивств, але посадили його за податки.
До відома
1.Власником ТЦ "Квадрат" на Лук’янівці є ТОВ "СОЮЗ-ІНФОРМ" яким володіє фірма MONKAR LIMITED (Кіпр), реальний бенефіціар якої – екс-нардеп Олег Салмін, який проживає в рф
«Схеми» дослідили, що Салмін отримав 14 млн руб від Інституту військово-повітряних сил міноборони рф та низки державних військово підприємств "Ростеху": «Ільюшин» (Іл), «Сухой» (Су), уральський завод БПЛА та інш. Донька Салміна – Яна відпрацьовує на росіян в Верховній Раді.
2.Власником БЦ Luwr є ТОВ "БЦ "ЛУК'ЯНІВСЬКИЙ", яким володіє фірма BCG Investment AG (Швейцарія), реальний бенефіціар якої зрадник Володимир Сівкович. Майданчик під БЦ він вкрав у завода "Артем"…
3.Співвласником Лук’янівського ринку є авторитет Олександр Ліщенко (Ліча), який живе в рф. В останній раз, коли він був в Києві, його ледь не пристрелили, але можливо за інший ринок... Виконавців нападу на Ліщенка зараз звинувачує Анатолій Шарій, що вони готували і його вбивство. Спеціально для шаріка нагадую: «дуб – дєрєво крєпкоє»
Володимир БОНДАРЕНКО
Чомусь ніхто не дивується, що росіяни до сих пір контролюють наші обленерго. Нагадаю, «російські» енергопостачальні компанії григоришина-бабакова отримали 80 мільярдів доходу в 2025. Бог з нею, з тією нерухомістю росіян, навіть якщо вона на Малопідвальній в 300 м від Департаменту контррозвідки. Але йде мова про підприємства критичні для безпеки Держави! Про "Київстар" Міхаіла Фрідмана взагалі мовчу,
росіяни знахабніли настільки, що знову приймають участь в приватизації. Наприклад, 51% АТ «Укрнафтопродукт» купила фірма "ЮНИВЕРС ГРУПП", яка входить в російську групу «Альянс», яку контролює Едуард Худайнатов – права рука Ігоря Сечина (соратник путіна, Роснєфть).
Фонд держмайна виставляє на продаж ЗАлК та МГЗ, конфісковані в алюмінієвого олігарха Дерипаски. Є інформація, що сюди теж прийдуть росіяни через свої проксі. Наприклад, є така фірма "АКТІВ ІНВЕСТ ГРУП", яка володіє алюмінієвими підприємствами в Сумах, Запоріжжі, Вінниці та Димері. Її директор та співвласник - Поспєлов Ігор Володимирович (1976 рн, Київ) по сумісництву керує фірмою "ФРУНЗЕ-ПРОФІЛЬ", бенефіціар якої - Лук'яненко Володимир Матвійович (1937 рн), підсанкційний зрадник, екс-власник СМНПО ім Фрунзе – постачальник "Газпрому" та "Ростєху". Лук'яненко показово став громадянином рф.
СБУ не має часу цим займатися. Розумію – шпигуни, павутина та інш. Але є нова антикорупційна вертикаль НАБУ, БЕБ та інш. Якщо ви не можете довести зв’язок з росіянами, та націоналізувати їх активи по бєспрєдєлу, то доведіть хоча б те, що вони НЕ платять податки. Наприклад, на підприємствах холдингу "АКТІВ ІНВЕСТ ГРУП" – "Алюсервіс", "Алюпром", "Алюпроф" та інш дохід вимірюється мільярдами, оподаткованого прибутку авжеж не має, але хоча б до зарплат в конвертах податкова може причепитися. Зовсім не смішно, коли на алюмінієвих заводах середня зарплата 8 тис. грн.
Звертаюсь до керівника БЕБ Олександра Цивінського - займіться російським бізнесом! На Аль Капоне було 400 вбивств, але посадили його за податки.
До відома
1.Власником ТЦ "Квадрат" на Лук’янівці є ТОВ "СОЮЗ-ІНФОРМ" яким володіє фірма MONKAR LIMITED (Кіпр), реальний бенефіціар якої – екс-нардеп Олег Салмін, який проживає в рф
«Схеми» дослідили, що Салмін отримав 14 млн руб від Інституту військово-повітряних сил міноборони рф та низки державних військово підприємств "Ростеху": «Ільюшин» (Іл), «Сухой» (Су), уральський завод БПЛА та інш. Донька Салміна – Яна відпрацьовує на росіян в Верховній Раді.
2.Власником БЦ Luwr є ТОВ "БЦ "ЛУК'ЯНІВСЬКИЙ", яким володіє фірма BCG Investment AG (Швейцарія), реальний бенефіціар якої зрадник Володимир Сівкович. Майданчик під БЦ він вкрав у завода "Артем"…
3.Співвласником Лук’янівського ринку є авторитет Олександр Ліщенко (Ліча), який живе в рф. В останній раз, коли він був в Києві, його ледь не пристрелили, але можливо за інший ринок... Виконавців нападу на Ліщенка зараз звинувачує Анатолій Шарій, що вони готували і його вбивство. Спеціально для шаріка нагадую: «дуб – дєрєво крєпкоє»
Володимир БОНДАРЕНКО
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



