реклама партнерів:
Головна › Новини › Спецакції

"Просвіта" та УНП закликають на День Незалежності вдягти вишиванки

18-Сер-09 2050 0.0 0
Чернігівська обласна організація Української народної партії та товариство «Просвіта» запрошують всіх бажаючих у День Незалежності о 10.00 на покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, що на Валу. О 10.30 біля пам’ятної композиції «Борцям за волю України» відбудеться урочистий мітинг та концерт. Якщо у вас є вишиванка, вдягніть її в День Незалежності України

Дорогі земляки!
Від себе особисто та від імені обласної організації Української народної партії маю велику честь та приємність вітати Вас із нашим головним загальнонаціональним святом – Днем Української Незалежності!
У житті кожної нації є події, які визначають подальшу її історію, сенс буття, її місце в світовому просторі. Є такі події і в нас, українців. Одна з них – проголошення Верховною Радою УРСР 24 серпня 18 років тому Акту про Незалежність України. Ця знаменна дата увійшла в наші серця не просто як День народження держави, а передусім – як світле свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, мужньо боролися за утвердження державності.
24 серпня 1991 року збулася одвічна мрія українського народу: він здобув державу. А водночас і чудовий історичний шанс розбудувати її заможною, здоровою, красивою, справедливою, демократичною європейською країною. А для цього кожен громадянин, усвідомивши справжню ціну свободи та власну причетність до історії, має по-особливому відчувати свою відповідальність перед днем прийдешнім, а відтак і долею наступних поколінь.
У День Незалежності бажаємо Вам, шановні земляки, бути гідними нашої історичної слави й нашого величного майбутнього. Бажаємо Вам внутрішнього натхнення, гармонії, миру в Ваших домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, правди, щирих та надійних друзів і однодумців.
Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації всіх нас навколо ідеї державності та соборності, яка, без сумніву, допоможе нам вибудувати міцний та заможний український дім.
Гуртуймося, будьмо патріотами, й це зробить нас сильнішими та духовно багатшими.
Міцного здоров’я Вам, щастя, талану та впевненості у завтрашньому дні!

Голова Чернігівської обласної організації
Української народної партії,
Депутат Чернігівської міської ради
Володимир СТУПАКДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar