ВО «Свобода» започатковує турнір у Чернігівській області
 22 серпня відбудеться обласний турнір з рукопашного бою до Дня Незалежності, який започатковує ВО «Свобода. Турнір відбудеться у м. Прилуки на території міського стадіону «Супутник».
22 серпня відбудеться обласний турнір з рукопашного бою до Дня Незалежності, який започатковує ВО «Свобода. Турнір відбудеться у м. Прилуки на території міського стадіону «Супутник». У змаганнях візьмуть участь команди з Чернігівської області, також будуть представлені команди з Полтавської та Сумської областей. У турнірі змагатимуться вікові групи від 8 до 18 років. Буде розіграна 60 комплектів нагород у різних вагових і вікових категоріях.
Початок о 9.30. Вхід безкоштовний. Під час турніру відбудуться показові виступи «Клубу бойових мистецтв» та спортивного клубу «Юніор».
 Організатори: 
 Всеукраїнське об’єднання «Свобода» 
 Прилуцька міська федерація рукопашного бою 
 Медіа-партнери: 
 Інтернет сервіс провайдер "ТІМ" 
 Прилуцька міська газета «Град Прилуки» 
 Всеукраїнська тижнева газета «Сіверщина» 
 «ТБ-Прилуки» 
 Інтернет-видання «Високий Вал» 
За підтримки: «Комп’ютерний світ», кафе «Флагман», ПП «Енергія»
 Тел. контактний: 
 8 (8095) 445-86-46 
 Прес-служба 
 Чернігівської обласної організації 
 ВО «Свобода»
| Коментарі (0) | 
