Нове число журналу "Літературний Чернігів"
На сторінках цього числа журналу владарює Ніжин, що пояснюється 200-літтям великого ніжинця Миколи Гоголя -- Микола Лелюк відгукується поезією "Словникова неправда", редактор Михась Ткач розповідає про ювілейні урочистості, а ніжинська літературна студія представляє творчість Ольги Роляк (Навіть демони бігали дітьми Перед тим, як стати людьми..."), Олексія Тимошенко (оповідання "Новачок" та "Уляна"), Максима Савчука ("Липне реклама до свіжого посліду На черевиках когось із своїх..."), Валентини Теслі (оповідання "Сільське весілля"), Тетяни-Марії Литвинюк ("Сильні люди не плачуть. Сильні люди ніколи не плачуть. Тільки місяць рогами небо проколює нащось..."), Володимира Худенка, який не вилонився з-під гнилого впливу Йосифа Бродського, Юлії Парфененко (есей без назви), Катерини Кузьмич (" Маленьке місто -- вусебіч дороги, Великі вікна і затісний світ"), Лесі П"ятак, Крістіни Купаєвої, Алли Пономаренко.
Серед "дорослої" прози -- хроніка людських доль Григорія Власенка з Носівщини, оповідання Анатолія Соломка, Миколи Чубука, а Владислав Савенок працює в своєму стилі -- його "Легке порно" провокує уже заголовком. Змістом, до речі, теж...
"Літературний Чернігів" представляє два дружні журнали -- "Склянку часу", який виходить у Каневі, та "ЯтрАнь", що видає Сергій Ткаченко, живучи у Нью_Йорку. Інтерв"ю з ним підготував редактор "Сіверщини" Василь Чепурний.
Олекса Пекур дебютує в журналі публіцистичною статтею "Алгоритм перезавантаження" -- мова йде про найменування вулиць Чернігова, де українські діячі заховані у яри, а владарюють комуністичні вожді.
Коментарі (0) |