Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Справа Француза: суд закінчився, ледь почавшись
28-Лют-08 2909 0.0 0
Сьогоднішнє засідання Святошинського суду в Києві протривало хвилин зо дві -- повідомляє спеціальний кореспондент "Сіверщини" Петро Антоненко. Справа у тому, що на засіданні не було однієї адвоката і суд разом з прокурором прийшли до висновку, що без неї засідання буде не правочинним процесуально.

Хоча, можливо, причиною переносу засідання став тиск на суд, який почала здійснювати якась досі невідома організація "Громадський суд України" під чорними прапорами. Сьогодні вони з Козельця перебралися додому, в Київ, і за чиїсь гроші вигукували гасла "Француза -- за грати!".

Проте, сьогодні, прокинулися і козельчани та остерці -- земляки ув"язненого голови Козелецької адміністрації Володимира Француза. Вони доволі масово приїхали на захист свого земляка.

Зрештою, вперше на процесі були присутні і представники чернігівських газет "Деснянської правди" та "Гарту". Плюс "Сіверщина". Процес поступово стає все більше політичним, яким він і є насправді.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar