реклама партнерів:
Головна › Новини › МЕДИЦИНА
Українцям загрожує вакцинація!
17-Груд-07 3230 0.0 0
Лікар-педіатр Наталія КОЛОМІЄЦЬ заявила, що Україну хочуть зробити заслоном для кору, краснухи і туберкульозу в Європі, а обов’язкова вакцинація не принесе очікуваних результатів.
«Від рутинної імунізації відмовилися багато країн. Зокрема, в Англії її немає вже 100 років, у Росії – 10. Фахівцями доведено, що найнадійніший імунітет до інфекції з’являється, коли людина перехворіє на цю хворобу. Хочу звернути увагу на те, що згадана вакцина вирощена на клітках абортованих плодів ембріонів. Цей клітинний матеріал може бути засіяний іншими вірусами, які викликають генетичні і онкогенетичні захворювання. І це буде введено в організм молодого покоління України – а це чверть населення», – наголосила вона.
Н.КОЛОМІЄЦЬ звернула увагу на побічні ефекти, вказані в анотації виробника даної вакцини: лихоманка, артралгії серед дівчат-підлітків і жінок, енцефаліт, вірогідні випадки тромбоцитопенії і анафілактичні реакції. За її словами, існує особлива загроза для жінок, які можуть завагітніти, тому зачаття слід уникати впродовж 28 днів після вакцинації.
Як сказала біолог Тамара ВЕБЕРОВА, імунітет, який формується після щеплень, не гарантує захисту від зараження і діє досить короткий період часу, а не все життя, як це декларується.
На її думку, “керованість хвороби” вакцинами – поняття помилкове, а на зміну епідеміям приходять хвороби, які вбивають людину поволі: рак, СНІД, синдром хронічної втоми. Їх розвиток учені пов’язують зі щепленнями від різноманітних хвороб.
У свою чергу, в коментарі УНІАН президент Ради захисту прав і безпеки пацієнтів Віктор СЕРДЮК відзначив, що МОЗ проводить примусову вакцинацію, не турбуючись про наслідки. «Фізичного примушення немає – ніхто в кайдани не заковує, не прив’язує до стільця і не примушує вакцинуватися. Але створюється така атмосфера, що людей примушують робити щеплення. Будь-яке медичне втручання потребує інформованої згоди. Тільки після того, як людина знає про користь, ризик, шкоду і альтернативні методи захисту від інфекції, вона зможе свідомо приймати рішення про вакцинацію, і це вважається правильним», — сказав експерт.
За словами В.СЕРДЮКА, сьогодні, на жаль, не ведеться статистика ускладнень, викликаних вакцинацією. «З мого особистого досвіду можу констатувати, що було звернення до нашої організації пацієнтів, які постраждали так чи інакше від несприятливих наслідків вакцинації». Як сказав В.СЕРДЮК, уся медична документація, яка про це говорить, виправлена, перероблена і недостатня.
«У моїй практиці були випадки і серйозних ускладнень. Наприклад, у маленького хлопчика після щеплення БЦЖ розвинулося запалення тазостегнового суглоба. Цей новонароджений може залишитися інвалідом», — заявив експерт.
Довідка УНІАН. Міністерство охорони здоров’я України в березні — квітні 2008 року планує провести кампанію з імунізації проти кору і краснухи.
За словами заступника головного санітарного лікаря України Людмили МУХАРСЬКОЇ, додаткова імунізація пов’язана з могутнім інфекційним сплеском у 2006 році: тоді на кір захворіло понад 46 тисяч українців, п’ять — померло. Вона відзначила: якщо не провести додаткову вакцинацію, вже через 5 років в Україні буде понад 90 тисяч хворих.
Планується вакцинувати додатково 8 мільйонів осіб віком від 15 до 29 років. Ці вікові межі обумовлені тим, що 90% з тих, хто хворів на кір торік, — дорослі люди, зазвичай студенти.
Із сайту "Народний оглядач".


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar