Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Війна за «корочки»
27-Вер-07 1430 3.0 0
Керівний працівник Корюківської газети «Маяк» І.Гаєва вважає себе журналістом, щонайменше, обласного масштабу, хоча ні за освітою, ні за дилетантським рівнем власноручних публікацій до цієї шанованої когорти зарахувати її неможливо.
А якщо дуже хочеться? Хочеться, щоб про тебе чули і не через багато років, коли прийде визнання (а якщо те визнання не прийде?), хочеться слави і великої і сьогодні.
Так гарно і солодко бачити в газет свою статтю і своє прізвище під нею, і писала б про все на світі за принципом: що почула, про те і співаю.
Ірина Гайова так і пише – сама пише, сама до друку підписує, сама себе читає, мало місця в рідній газеті – дає інтерн’ю до інших – знай наших! Одного разу навіть в обласну газету дала. Не подумайте, що вирішила пояснити, чому в Корюківській газеті «Маяк» під виступом і підписом одного районного депутата фотографія зовсім іншого депутата, чому описує події у Верховній Раді України та звинувачує депутатів у прогулах, ніколи не бувши в залі засідань Ради; при цьому звертається до депутатського корпусу з жаргонними виразами на кшталт «Бум получку отримувати чи не бум?»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar