Вітаю з 70-літнім ювілеєм шанованого і поважного рухівця Бориса Юхимовича Мазура, голову районної організації Руху з 1993 року. Здоров"я і наснаги, козаче! Так тримати! Слава Україні! Недарма ж мудрі кажуть, якщо до 70 років не здобув поваги - ніколи вже її не здобудеш.
Це - банальна стара технологія з метою втручання і тиску на виборчу комісію і створення проблем для конкурентів збоку "Нашого краю". А округи територіальна комісія повторно утворила в новій редакції постановою № 7 ВІД 26 ВЕРЕСНЯ 2017 РОКУ, ТОМУ НІЯКИХ ПРОБЛЕМ в ІЧНЯНСЬКІЙ ОТГ З ТЕРИТОРАЛЬНИМИ ОКРУГАМИ НЕМАЄ.
Це підміна понять. У 1990 року демократична депутатська група "Чернігів" вимагала ліквідувати районний поділ міста, а не просто ліквідацію районних радю. Це ж дві великі різниці. А зараз пропонується, як у Києві, просто розігнати райради, як це фактично вже робиться при створенні об"єднаних громад в районах. а все інше залишити.
Логічно! Невже не зрозуміло, що прилуцько-московсько-канонічний будувельний магнат Коптєв встановлював Бернеса з метою просування путінського культу вєлікай пабєди Росії. Цей культ став ідеологічною основою анексії Криму і війни на Донбасі.
Журналісти робили теж саме. Так дехто відмовлялявся реєструватися у ДВК, перебуваючи на виборчій дільниці. Нажаль закон у нас порушують геть усі. Така совкова традиція. Тотальний правовий нігілізм як влади, так і опозиції. І де ви бачили незаангажованих представників ЗМІ в цій нещасній країні під час виборів?
Під час голосування і підрахунку голосів на виборчій дільниці мають право без дозволу ДВК перебувати одночасно 2 офіційних спостерігача від кандидата в депутати, один від кандидата на голову, якщо це вибори до сільської, селищної ради, або від місцевої партії, якщо це вибори до міської ради. Отже спостерігачі можуть перебувати на виборчій дільниці по черзі. І шо тут злочинного? Нехай голови ДВК, 100% яких від влади або залежні від неї, слідкують за порядком. Чому ні і гу-гу про монополію влади на голів ДВК і ТВК, яке кришується нелегитимною ЦВК і особисто "гарантом" Конституції?
Цікаво, що ні голова Менської ТВК від "Народного фронту", ні заступник від "Опоблоку", ні секретар від "БПП" не тільки не були присутні на суді 16 квітня, але навіть не збираються оскаржувати (можна оскаржити до 18 квітня включно!) це по суті абсурдне рішення, яке грубо порушує терміни виборчого процесу, зокрема з 18 квітня оприлюднення на кожній з 27 виборчій дільниці для ознайомлення виборців зразків бюлетенів для голосування. Мабуть владу дуже влаштовує таке рішення суду. яке відбулося за присутності у суді лише позивача - представника "Самопомочі" О.Гашпара.
Цікаво, коли це чисто комуно-старорежимно-партійний нашкраївський ЧеLine став таким великим авторитетом для "Сіверщини"? До речі, ЦВК дійсно оголосило вибори у Менську ОГ на 30 квітня. І при чому тут суд якщо відводу суду вимагала прокуратура, а суддя - згідно закону. Навпаки, суд відмовив проханню обвинувачуваних на користь їх опонентам на виборах.
Чому нахабно підміняються поняття? Фактично пропонується ліквідувати органи місцевого самоврядування і мовчок про адміністративний поділ міста на Новозаводський і Деснянський райони і їх бюрократичні структури. Може навпаки треба починати з ліквідації районного поділу міста як це робиться, наприклад, при утворенні об"єднаних громад. До речі, у 1991 році демократична депутатська група "Черніігів" і рухівці добилася проведення референдуму по скасуванню районного поділу міста, але через проведення 1 грудня 1991 року референдуму про незалежність України, його проведення було відтерміноване. Безсумніву, бажання міського голови щодо ліквідації районних рад основане виключно на бажанні монополізації влади у місті, бо склад районних рад і їх керівництво не влаштовує панів Атрошенка і Куліча.
2017 рік повинен стати роком декомунізації у свідомості укранців 1917 року. Українці повинні нарешті почути усю гірку правду про Українську революцію, Українських героїв, які незважаючи на панування комуно-соціалістське божевілля, творили модерну українську націю після трьохсотлітнього цькування і придушення всього українського імперіями. Зокрема, в Чернігові варто встановити до 100-річчя відновлення "Просвіти" меморіальну дошку на відділенні Національного банку де відбулося заснування першої чернігівської "Просвіти" І.Шрагом, М. Коцюбинським. С. Русовою на іншими, а також до 170-річчя Шрага встановити меморіальну дошку на буд. № 9 вулиці названої на його честь. Ілля́ Лю́двигович Шраг (*23 серпня1847, Седнів — †11 квітня1919, Чернігів) — український громадський і політичний діяч, чернігівський адвокат. Депутат І-ої Державної думи Російської імперії, член Української Центральної Ради, а також культурний діяч, відомий підтримкою класиків української літератури. Ідеолог чернігівської «Просвіти». Тесть заступника Міністра народного господарства УНР Василя Чуднівського.
Найбільше порушували закон голови, заст. і секретарі територіальних і дільничних виборчих комісій. Для більшості з цих посадових осіб місцеві вибори і Закон - це речі несумісні. Нажаль, панів з ОПОРИ тотальні порушення Закону цими особами дуже цікавили.
Гастролюючі з концертами по РФії,такі продажні колобаранти свідомо чи несвідомо працюють на рашистську іделогічну машину по створенню образу одного братсква народа в РФії і в Україні. Тим самим створють ідеологічну мотивацію військової агресії РФії проти України.
Насправді назаваді негайного створення об"єднаної громади є статус міста Н-Сіверського обласного значення. Потрібно змінювати законодавство, бо місто обласного значення і район є одного рівня по відношенню до області. Такої проблеми немає, наприклад, у Сновську і Сновському районі, де 18 грудня відбудуться вибори. Але там виникає проблема: у Сновську, де мешкає чи половина виборців, влада планує створити всього 2 округи, 24 округи по колишнім сільрадам в деяких всього по кілька сотен виборців. Одним словом місто перетворюється в колонію районної номенклатури, яка "обератиметься" звісно по глухим селам, а не в місті Сновськ чи Н-Сіверський. Чому з цього приводу відсутня дискусія? .
Нагадаю, що у 1994 по 2004 рік сотні проходимців, спекулючи на газифікації сіл, пролізли до ВРУ як агенти ФСБ, бо робили УКраїну заручницею РФіїфського "дєшовава" газа..
... у ВРУ не ходить. А от на основній бізнес-роботі працює, мабуть. не покладая рук. А як інакше адже купила собі людина, за домовленістю з владою, мандата недоторканОсті і що хоче те й вороче... поки владі це вигідно.
Більш того, усі судді Деснянського райсуду суду (Кулініч, Григор"єв, Стеблина) дружньо категорично відмовили викликати судду Зайця в якості свідка, а обласна прокуратура притягнути його як відповідальності. незважаючи на мою заяву про порушення кримінальної справи.
Цей абсолютно по-гарбачовські савєтско-комсомольський чєловєк вперто нав"язує українцям підступну думку, що в Росії усе залежить від однієї людини: Івана Четвертого, Єкатерини Другої, Лєніна- Сталіна, а народ там ну просто братній і святий. Отже не несе відповідальності за Росію як державу.
Описані події відбулися не 20, а 22 вересня 1990 року. На фото події 7 січня 1990 року біля обкому під час "ковбасної революції": 1-й секретар обкому Л. Палащенко в оточенні чернігівців.
В. Косих був заступником голови не обласної, а міської ради.
Володимир Ступак був обраний головою обласної НРУ лише 14 квітня 1992 року, а заступником - 6 жовнтня 1990 року.
Копія телеграми збереглася завдяки тимчасовій комісії Чернігівської міської ради, яка вилучила і долучила оригінал телеграми до "Доповіді тимчасової комісії з перевірки діяльності на території м. Чернігова посадових осіб, органів влади, управління, громадських об’єднань і організацій у зв’язку з державним переворотом на підставі Постанови Президії Верховної Ради України від 26 серпня 1991 р. і VII сесії Чернігівської міської Ради народних депутатів від 29 серпня 1991 р."