Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Operator]
avatar
97
Блок "Від редакції" розміщують (в разі, якщо так роблять) після тексту, а не перед ним, замість ліду.
avatar
96
Про який страх мова? Страх кого? Страх чого? 
Ота Демченко - вона ж ніякий не історик, хоча таим і вважається та посаду має в освітній установі. Це неймовірно заангажована особа, яких до історії допускати на постріл гармати не можна. Бо те, що й без неї десять раз перекручено, перекрутить ще й 11-й.
avatar
95
А кому ж тоді землю орати, хліб пекти та вас, молодих-зелених "геволюціонегів", годувати? Кому двори вимітати після листівок всяких грантожерів? 

«Что такое эта ваша разруха? Старуха с клюкой? Ведьма, которая выбила все стекла, потушила все лампы? Да ее вовсе и не существует. Что вы подразумеваете под этим словом? […] Это вот что: если я, вместо того, чтобы оперировать каждый вечер, начну у себя в квартире петь хором, у меня настанет разруха. Если я, входя в уборную, начну, извините за выражение, мочиться мимо унитаза и то же самое будут делать Зина и Дарья Петровна, в уборной начнется разруха. Следовательно, разруха не в клозетах, а в головах. Значит, когда эти баритоны кричат «бей разруху!» — Я смеюсь. […] Клянусь вам, мне смешно! Это означает, что каждый из них должен лупить себя по затылку! И вот, когда он вылупит из себя всякие галлюцинации и займется чисткой сараев — прямым своим делом, — разруха исчезнет сама собой». ©
avatar
94
Один з тих ліхтариків я бачив сьогодні. Валяється на землі, неначе гігантській зім'ятий condom.
avatar
93
Потужно! up
avatar
92
Можна скільки завгодно писати: «Вартість життя в Україні утричі більша, ніж у ЄС», а я скажу в стилі Сені Бельмана: «Ну то й що?»
Навіщо оця примітивна маніпуляція? Народ дурите? 
Ви мені інше напишіть: ось ми підпишемо якусь х*ню-муйню з гейропою, і стане у нас вартість життя такою ж, як у гейропі. Напишіть, що це так. А я від реготу сповзу під стіл...
avatar
91
Правильно: спирт краже заливати у бак авто, аніж в горлянки. 

Щоправда, з певної межі його вмісту в бензині вже потрібно налагодження апаратури авто. А який там вміст намішали й нам залили, ми знати не будемо.
avatar
90
Кілька тез:
1.) грішми "завідує" не редактор і не засновник, а видавець - особа чи орган, що виконує обов'язки директора,
2.) редактор все ж таки може мимо видавця брати готівкою за так звану "джинсу" або за лояльність (якщо є від кого),
3.) видання такої газети, як "Сіверщина", обійдеться (на все) тисяч у 20-25 на місяць в кращому разі (залежно від рівня зарплат).

Найкраще, коли редактор і видавець - в одній особі. По собі знаю. Тоді не виникає дурного "разброда и шатания". І, звісно, ця особа має звітувати перед засновником. Який, у свою чергу, має (до)фінансувати видання газети. Ну або продати її, якщо не в змозі фінансувати.

А конкретно "Сіверщина" сама на себе нині навряд чи може заробляти. Так що панове просвітяни, якщо бажають мати газету, то слід, як кажуть, регулярно "скидатися" на це діло. В якій форрмі - то вже справа інша: хоч грішми, хоч по 10 газет кожен передплачуйте. Але краще баблом, бо пошта свій добрячий "гешефт" знімає.  biggrin
avatar
89
Пригадую 1985 рік. Околиця села. Приїхали грейдери, катки, асфальтоукладчики, "Камази" з чорними гарячими горами в кузові... Невдовзі я катався на дитячому "лисапеді" рівнесеньким асфальтом.
Тоді чомусь у держави
вистачало грошей не те що на республіканського значення дороги, а й потихеньку прокласти їх до кожного села! А тепер вони, мразота, не можуть без концесій головні транспортні артерії хоча б толком відремонтувати!
avatar
88
"... за рахунок водятлів!" - я би в цій ситуації дятлом назвав декого іншого. Тому що кожна копійка з "водятлів" буде перекладена на пасажирів і покупців перевезених товарів. Точно так же, як це вже відбувається з акцизом, "закладеним" у пальне. 
Але з оплатою проїзду "водятлом" така плата вдарить, перш за все, по кишенях дідуся зі старим "Москвичем", який задумає пару мішків картоплі перевезти.
До того ж у випадку концесії ще й "гешефт" піде за кордон.
avatar
87
Поїдь у Бобровицю, піди на прийом і скажи це йому.
Чи, може, телефон дати?  biggrin
Про ціни на газ правильно дід сказав.
avatar
86
«Сначала они пи**ят наш газ, а потом - и наших витязей!» ©
avatar
85
Газета з накладом, який є у "Сіверщини", явно збиткова. Хто її фінансує?
А то ділити "тушку" - справа не хитра. А ось годувати...
avatar
84
Я теж на тракторі працював. Тільки не у 50 років, а у 5. Ну, звісно, під наглядом.
avatar
83
Ну так засновники, наскільки мені відомо, просто так не змінюються через зміну редактора. Там є реєстрація у відповідних органах.
avatar
82
Про яке "рейдерство" мова? Суто кадрові зміни. Звісно ж, неприємні самому Чепурному. А газета як була, так і буде. Точніше, мабуть, буде кращою. Нема чого тут плакатися щодо газети.
Це в іншій газеті вже весь (старий) колектив за голови хапається й очі на лоба вилазять від феєрії управлінсько-кадрово-редакторських рішень нового "генерального редактора", та й від його особи як такої. Ось де плакати час за газетою - то це в "Чернігівщині", куди направили щоденно п'яного й непомірно пихатого "історічеського олядача".
Оце я розумію - "торба" газеті настане. Звідки, до речі, "Сіверщина" може забрати й свою дещицю передплатників, бо "Чернігівщину" багато хто припинить передплачувати.
avatar
81
«...нужно прежде всего сократить рабочий день по крайней мере до 6, а потом и до 5 часов. Это необходимо для того, чтобы члены общества получили достаточно свободного времени, необходимого для получения всестороннего образования. Для этого нужно, далее, ввести общеобязательное политехническое обучение, необходимое для того, чтобы члены общества имели возможность свободно выбирать профессию и не быть прикованными на всю жизнь к одной какой-либо профессии. Для этого нужно, дальше, коренным образом улучшить жилищные условия и поднять реальную зарплату рабочих и служащих минимум вдвое, если не больше, как путем прямого повышения денежной зарплаты, так и, особенно, путем дальнейшего систематического снижения цен на предметы массового потребления» 
(И.В.Сталин, "Экономические проблемы социализма в СССР", 1952г.)
avatar
80
«Надо беречь каждого способного и понимающего работника, беречь и выращивать его. Людей надо заботливо и внимательно выращивать, как садовник выращивает облюбованное плодовое дерево. Воспитывать, помогать расти, дать перспективу, вовремя выдвигать, вовремя переводить на другую работу, ежели человек не справляется со своим делом»
(И.В.Сталин, 1934г.)

«Ценить машины и рапортовать о том, сколько у нас имеется техники на заводах и фабриках, научились. Но я не знаю ни одного случая, где бы с такой же охотой рапортовали о том, сколько людей мы вырастили за такой-то период и как мы помогали людям в том, чтобы они росли и закалялись в работе. Чем это объясняется? Объясняется это тем, что у нас не научились еще ценить людей, ценить работников, ценить кадры...» 
«...мы должны прежде всего научиться ценить людей, ценить кадры, ценить каждого работника, способного принести пользу нашему общему делу. Надо, наконец, понять, что из всех ценных капиталов, имеющихся в мире, самым ценным и самым решающим капиталом являются люди, кадры. Надо понять, что при наших нынешних условиях “кадры решают все”. Будут у нас хорошие и многочисленные кадры в промышленности, в сельском хозяйстве, на транспорте, в армии, наша страна будет непобедима. Не будет у нас таких кадров – будем хромать на обе ноги».
(И.В.Сталин, 1935г.)
avatar
79
«Вор должен сидеть в тюрьме!» ©

"На думку представника Amnesty International..." - ага, ага, будемо тут запитувати, що там в закордонному збіговиську думають про "посадку" американської маріонетки за суто кримінальний злочин. Та пішов він, той представник разом з усим тим "амнестом"!
Чому ця "Amnesty International" - ні гу-гу про Квачкова, ась? Отож.
avatar
78
Ні, не пора. Пора до них, звичаїв НАШИХ предків, повертатися.
avatar
77
"... виробництво горілки в країні зараз падає..." - та щоб воно до нуля впало!  biggrin
Що менше алкогольної жижи легальної, то менше п'ють і сурогатів. Це питання МАСОВОЇ статистики, а не прикладів на основі сусіда Васі - конченого алкаша. Такі будуть пити хоч конячу сечу, аби там був той спирт.
avatar
76
Про самогони й сурогати - це все голімі приітивні міфи алкогольної мафії. Їх повторюють, неначе папуги, тільки ті, хто ніколи не цікавився питанням.
А будь-яке подорожчання алкогольних ВИРОБІВ (ніколи не слід називати цю дрянь словом "напої") - це одна з нечастих гарних новин.
avatar
75
Прем'єр-міністр Української Народньої Республіки з суто українським ім'ям Ісаак biggrin
avatar
74
Літо майже весь рік, шикарні за нашими мірками дороги - авжеж, влосипеди. До того ж Італія там впоперек не ширша, ніж Чернігівщина.
avatar
73
Мабуть, тому, що там уся черепушка молотками розтрощена, а в груди осиновий кілок вбитий. Так пояснення тобі підійде? Ну, це для тих, хто не помітив слів "Швидше всього, смерть настала кілька днів тому".
P.S. Сполучення літер "бля" припаси для своєї бабусі, анонім сраний.
avatar
72
Конфлікт, конфлікт... Відомо... Кому відомо, що відомо?
Остаточно "одолєла" дядка алкогольна жижа, та й усього.
Пити треба менше. Або, краще, зовсім не пити, ніскільки й ніколи, як ось я.
avatar
71
Василь Чепурний, а шо ви ото робите - пропагуєте народу наркотичну отруту жрать? surprised Та ще й жінкам?
Патріот ви наш... angry
avatar
70
Тричі перечитав уважно заголовок.
Довго думав...
І все одно - НЄ ПОНЯВ, як це так "мощі хочуть" wacko
avatar
69
Читаю початок тексту: "Депутати Ніжинської міської ради всерйоз задумалися..."
Слово "депутати" - це або всі депутати, або, хоча б, кілька депутатів.
Читаю внизу: "Максим БАГРІНЦЕВ, депутат Ніжинської міської ради" - тобто ОДИН депутат, і той - клоун.

Всередині НЕ читав. Бо то Багрінцев накрапав.
avatar
68
У когось досі "патріотизм = прапор" biggrin
Ну і порадував вислів "...підприємство доволі успішно процвітає." smile

1 2 3 4 »