Головная › Коментарі
Коментарі користувача [modigliani]
avatar
7
Ви не рахуєте кількість звернень?
avatar
6
Гарна подія!!!!
avatar
5
Шкода, звичайно... Велика людина пішла з життя... Земля пухом. Леонід Бородін каже, що "Акурайку" антирусская". Я читав її двічі. Не погоджусь. Антируського там нічого власне нема. Навпаки. Багато прикладів з минулої та сучасної російської історії наводяться в контексті українських подій. Раджу почитати, щоб зробити свої висновки. "Акурайку" Чепурного такаж антируська, як і "Чорний ворон" Шкляра. Радісно, що такі метри, як Леонід Іванович Бородін, також читали "Акурайку". А тепер книга поїхала до Сибіру. За вільнодумство)
avatar
4
То все правильно. Але є два але.
По-перше, "демократичні, патріотичні партії мають об’єднатися в одну потужну партію, яка б могла реально боротися за владу". У 2004 році вже перемогли. Вибороли владу? І що?
По-друге, на наступних парламентських виборах проукраїнські сили мають перемогти і змінити владу в України. Вже перемогали і обєднувались. Змінили владу? І що? Шановний пане Ступак, це все демагогія. А де конкретні дії? Ось конкретно, що УНП зробила для Чернігівщини? Скажіть, що робити - зробимо!!!
avatar
3
З нетерпінням подивимося!!! До речи, вчора в Києві вже презентували Висоцького. Шкода, що не встиг зі справами..... Хотілося б вірити, що достойне кіно все ж таки зніматимуть в Україні
avatar
2
Ви маєте на увазі, що він вже не в УНП? Шкода
avatar
1
Панове, а чи то Андрій Глухенький ще в УНП? Хто-небудь може поділитися інформаціює?

1