На сайті президента повідомлено, що радник президента, керівник Головного управління АП з питань конституційно-правової модернізації України (саме так називається її посада) Марина Ставнійчук письмово порадила Януковичу не підписувати мовний закон через те, що він "не узгоджується з Конституцією України, рішеннями КСУ і міжнародними документами".
У голови Верховної Ради згідно закону-регламенту немає права підписувати чи не підписувати прийняті рішення. В нього є лише обовязок підписувати прийняті Верховною Радою рішення. Право підписувати чи не підписувати прийняті ВРУ закони має Президент України. Скоро побачимо яким президентом вважає себе Янукович - Президентом України, чи президентом більшості ВРУ,
По телевізору я особисто чув від Азарова, що Янукович доручив Кабміну покращити мовний закон 9073. Литвин підписав, скоро побачимо як поступить Янукович з цим поки що не введеним в дію законом. Скоріш за все taras 1313 має рацію - ми спостерігаємо майстерно розіграний спектакль.
Все так. Але Литвин майже на місяць затримав підписання скандального мовного закону 9073 і дав можливість Україні оговтатися від швидкісного мовного фінта ПР 03.07.12р. і організувати спротив. Затримка пішла на користь Януковичу і Азарову, котрі вирішили закон переробити. Мабуть прочитали його і зрозуміли, що не лише росіяни, а ще 17 нацменшин ( чому не всі 130!?) отримають можливість вимагати від держави вищої освіти на своїх мовах - татари, греки, цигани, гагаузи та інші, перераховані в законі. Більше всього цього закону злякався, думаю, відомий наш мовознавець. Адже для спілкування з виборцями йому, крім української, прийдеться вивчати, скажімо, татарську, грецьку чи циганську.
З усіх борців за незалежну Україну найбільшу повагу в мене викликає Левко Лук'яненко. І я уявляю собі які почуття викликають в нього результати його боротьби, котрій він присвятив все своє свідоме життя і відбував тяжкі покарання. Не за них і не за таку, якою вона виявилася, незалежну Україну він боровся, в котрій він став волаючим в пустелі? Драма Лук'яненка достойна пера Шекспіра.
У всіх партій стратегія боротьби за виборців одноманітна і примітивна до отупіння: 1. Підвищення соціальних стандартів; 2. Подолання корупції; 3. Приведення України в західний чи східний союз; Ставлю 100 проти 1, що Боксер і його прихильники нічого нового не придумають.
Скоріш за все причина друга - рятують забудовані впливовими людьми заплави Дніпра і завчасно до повені спускають воду з київського водосховища. Тому, думаю, Десна і не заливає свої луги-заплави. На протязі кілометрів 30-ти південніше Києва вільного доступу до правого берегу Дніпра немає, все забудовано. Думаю, що й на північ від Києва ситуація така ж. Пропоную від імені громадськості Чернігова просити пана Соломаху вивчити цю проблему, він докопається. Хто за - нажміть.
Шановна(без іронії) пані Людмило! Чи можлива історія як об'єктивна наука, не кромсована політиками, - як точна наука, грунтована лише на першоджерелах? Коли, на Вашу думку, більше кромсали історію політики та ідеологи - за радянських часів, чи тепер?
Про небіжчиків не прийнято говорити негатив, ще й 9 днів не минуло, але скажу. Пан Богдан Ступка - звичайний, хоча й талановитий заробітчанин, він їздив в Росію на заробітки, як це роблять мільйони українців. В кіно України для його таланту роботи не було.
Сьогодні київське радіо повідомило такі цифри: зарплата командувача ВМС УКраїни - 13 тис. грн. зарплвта лейтенанта ЧФ Росії - 11 тис. грн. зарплата лейтенанта ВМС України - 3 тис. грн.
Федералізація України стане першим етапом її розвалу. Російським татарам, башкирам та іншим просто нікуди подітися. А нашим донецьким, галичанам, закарпатцям та буковинцям є куди примкнути.
Тепер у Верховній Раді знову будуть депутати двох сортів - мажоритарники і списочники. Такого хитрого закону нема ніде в світі, навіть в Африці. Логічним "поліпшенням" цього хитрого закону було б введення різної ваги голосу мажоритарника і списочника. Але цікаво і характерно те, що за цей хитрий закон дружньо проголосували і влада і опозиція! А тепер опозиція така розумна, як моя жінка, - ОПОСЛЯ.
Зневага до інтересів інших людей та свавілля шустряків при байдужості влади - головна риса нашого часу. А може це сприятиме формуванню громадянського суспільства?
Напівприйнятий мовний закон 9073 Янукович вирішив не підписувати і дав вказівку Кабміну переробити його. Про це сказав Азаров. Це буде інший законопроект і він заново буде прийматися Верховною Радою. Цікаво було б узнати чи не Табачнику доручили його переробляти і що вони там переробляють?
В організаційному сенсі римо-католики на чолі з одним керівником виглядають привабливіше, ніж роздрібнене на "хутори" православіє. Для чого ця роздрібнненість? Який в ній сенс?
Дуже помилився я, пане Сергію, подумавши, що Ви більше освітянин, ніж політик. А Ви виявляється справжній політик, здатний не лише на вульгарне слово, а й взятися за табурет.
То й Ви, пане Сергію, більше освітянин, ніж заангажований партійний діяч? Подали добротний та об'ктивно відсторонений від УНП аналітичний матеріал. Вітаю й Вас. Правда, є одне питання - невже український середній бізнес здатний конкурувати з українськими олігархами обох таборів і створить третю силу? Думаю, що гаманець у нього для цього надто вже тоненький. А хто це ті, "хто реально здатен і може перешкодити зміцненню авторитарного олігархічного режиму в країні"? Невже це Ваше партійне начальство?
Шановний Василю Федоровичу! З приємним подивом не знайшов Вас на фото серед делегатів з'їзду УНП. Невже таки дослухались до добрих порад, відсторонилися від такої не шляхетної та невдячної справи, як політика, та вирішили зосередитися на найбільш шляхетній справі - просвіті нашого, в порівнянні з європейцями, убогого у всіх відношенні українського народу? Якщо так, то я вітаю Вас з прозрінням, адже добре живуть лише просвічені народи, котрі мають високий ментально-освітній рівень.