Головная › Коментарі
Коментарі користувача [Дідусь]
avatar
63
Мені здаеться, що ці "активісти" просто рішили підзаробити грошенят, на ціх брехливих гаслах які вони тримають. У одного із них, ще залишиласть совість, то закрив обличя.
Я мав розмову з офіцерами в той час, коли Гриценко був міністром оборони. І вони дуже схвально росповідали про свого головного командира. Думаю він щиро, щось хоче зробити для країни.
avatar
62
Укрпошта, сьогодні мае назву ПАТ "Укрпошта" то я гадаю, що якась відсоткова доля у приватних руках і вони повинни думать як покращити роботу пошти, а не ОДА.
avatar
61
Більшість із нас знае, що КП це власність громади, аптеки комунального підприемства "ліки України" теж власність громади,а ціни там на ліки, вищі ніж у комерческих аптеках.
avatar
60
В міський лікарні № 2 аптек  КП "ліки України", три чи більше, а ціни дорожчі ніж у комерційних. Виникае питання - хто їх контролюе.
avatar
59
Шеченківські місця есть і в селі Липів-Ріг, що в 5-ти км від Ніжина, там зберігся  дуб якому більше 300 років і під ним нібито сидів Тарас Григорович із Лукеріею Полусмак.
avatar
58
В Латвії на початку 2000-років, кандидатів до Сейму ( так наз. їхня верховна рада) заставляли писати диктант, на латвійський мові і після такого тесту, уразі "незадовільно" не регістровали кандидатом. А у нас, сьогодні прочитав, список високопосадовців (10 чол) з фальшивими дипломами. А про проФФесора я уже мовчу.
avatar
57
На мою думку, при реконструкції скверу Б. Хмельницького не помішалоб повернути статую Хмельницького в бік Київа, розумію складність пропозиції, а площу назвати, Героїв України.
avatar
56
Думаю, Василь Хведорович, гідний бути народним депутатом, але тут же потрібно вибрать "знамено" під яким булоб затишніше балотуватись, а вибір обмежений, враховуючи громадську позицію кандидата.
avatar
55
В 1967 році літом, Дмитро Михайлович приїздив до Ніжина, співав на стадіоні, підігнали туди грузове авто, відкрили і опустили борти, так виглядала сцена, слухачів зібралось пів Ніжина, концерт був безкоштовний.
     Царство йому небесне, а земля пухом.
avatar
54
Я пенсіонер, живу в частному секторі, звичайно есть лічильник газу. За січень мені принесли платіжку на 7000 грн. До показників які я передав, добавили ще 189 куб, пільги мої і дружини не зарахували. Я пішов в абон. пункт вияснити, там приймали у 2-х віконцях, це для усього міста і району. В результаті я вистояв 5 годин, у більшості хто туди прийшов, проблеми такі як у мене. Зрозумілої відповіді я не отримав. І це називаеться, межах законодавства... і рішенням уряду.
У мене таке враження, що все це робиться навмисне, щоб настроїть людей проти влади., хоча її я не захищаю.
avatar
53
Більшість сьогодняшніх мед. чиновників свої посади - купили, а тепер їм потрібно відшкодувати затрачене. Так що реформ від них не дочекаетесь.
avatar
52
Мені зовсім не зрозуміло, навіщо оприлюднивать наміри, те що командир розказуе відноситься до військової таемниці. А він як у тому анекдоті про цигана: - ось зароблю грошей, та куплю кобилу, а та кобила....
avatar
51
У Кузьменка есть своя мала Батьківщина, де він народився, жив, трудився, де живуть його батьки і родичі, ось там булоб резонно назвати вулицю, чи школу його іменем, а до Чернігова він немав ніякого відношення.
avatar
50
Цікава інфо. В Латвії довгий час був посол РФ з прізвищем-Вішняков, він же бувший голова ЦВК Росії.
avatar
49
Боюсь,  виникнуть проблеми з оплатою, тому що пенсіонери починають отримувать пенсію з 4-го і до 18 числа кожного місяця, а Газсбут хоче до цього числа уже отримать оплату.
avatar
48
А ще пан Бойко, передав новозбудовану дитячу молочну кухню, що була по вул. Котляревського,  комерческій фірмі, а остання перепродала цю будівлю компаніїї Основа. Це все відбувалось в середині 90-х років.  В результаті дітки міста залишились без допоміжного, лікувального харчування. Взагалі обьекти охорони здоровья, по закону не передаються в аренду, однако...
avatar
47
Я знаю пан Микола оковиту полюбляе і "гальма" відносно неї, майже не працюють, то можливо десь надибав джерело...
avatar
46
Хотілось би узнати прізвища тих самих "матросів"., а то заінтригували.
avatar
45
Не пюблять наші депутати не Довженка не його творів, то може провести конкурс на кращу назву кінотеатру. І зробити це можна на Чернігівських сайтах.
avatar
44
А за Єпіцентром, продовжують торгувати земельними ділянками і ціна від 5 до 7 тис. зелених, за 10 соток, близько 20 ділянок уже стоять огорожені.
avatar
43
Микола Демьянович був 100 відсотковим Українцем і по духу і по зовнішньому вигляду - Козак. Не зважаючи на статус, заслужений артист, він був людяний, добрий і простий в спілкуванні. Я його називав запорожець за Десною. Царство небесне йому, а земля нехай буде пухом.
avatar
42
Ми уже один раз вибрали депутатом, варяга - Ярославського, обіцяв зробити з Чернігова "ньюВасюки", та після виборів більше його і не бачили.
avatar
41
Хотілось почути від прокуратури хто торгуе земельними ділянками за ЄПІцентром, ми їх обробляли майже 20 років, платили податки, спочатку в Новоселівську сільраду, яка нам виділила ці участки, а потім в Ульянівську сільраду. А в квітні прийшли молодики і кажуть, що тут будуть роздавать зем. участки участникам АТО, деякі уч. обгородили, а нам кажуть ви користовались не законно, а якщо хочете мати участок то ідіть в агенцію по продажу землі і купуйте, ціна 5-7 тис.зелених. Мій сусід у розпачі, каже у колгоспі трудились мої батьки і я,колгосп мені і виділив цю землю, а тепер виявляеться не законно.
avatar
40
По місту маршрутне таксі теж не повинно брати пасажирів більше сидячих місць, а у нас по принципу, скільки влізе., а в деяких маршрутках зняті сидіння, щоб більше влізло стоячих. А сидіння... страшенно замизгані, нібито перевозять трактористів у спец одежі.
avatar
39
А чомуб не повернути ТЄЦ у власність держави? Фонд комунального майна, треба трясти, трясти, думаю там ще багато чого, що вони не ініцювали.
avatar
38
Підвищити ціну набагато простіше, ніж її обгрунтувати, чи покращити сервіс. Маршрутні (називаються) таксі страшенно брудні (11 маршр, маю на увазі) технічний стан під великим питанням. У деяких маршр. знято штатні сідушкі, щоб більше влізло пасажирів. В часи пік пасажирів беруть під "зав*язку, а цеж порушення ПДР, ДАІ цього не помічае, а значить у долі перевізників.
avatar
37
Навчальна та і трудова діяльність не вражае. Ну а якщо перефразувати Маяковського то виходить:  ми говорим Куліч - подразумеваем Атрощенко. А як керовав останній ми пам"ятаемо.
avatar
36
Мене як людину, занадто дорослу, дивують заяви ГПУ, МВС як то:- оголосили підозру, відкрили кримінальну справу,  і тут же відпустили під заставу, а потім... хто з браслетами утік, хто нібито через вікно вийшов, а декого не знайшли до цього часу. Все це виглядае смішно, якби не було так сумно. Думаю, що найнижчі чини  прокуратури і  міліції знають про службові секрети, а ось високі посадовці волають на увесь світ про підозри. Складаеться така думка, що робиться це навмисне, мовляв.. думаете хлопці, а то ...
avatar
35
Приеднуюсь до побажань Миколі Пантелійовичу, а від себе зичу здоровья, надхнення, успіхів, здійснення всіх мрій і нехай вам щастить.
avatar
34
Малінін, Басков, Кіркоров, теж народні артисти України, за які заслуги було присвоено це високе звання, нам не відомо, тому можна припустити, що ці звання  куплялись, не для того,щоб хизуватись їми, а щоб не сплачувати податки за концерти в нашій країні.
ЗИ: Ілья Резнік не композитор, а поєт-пісенник.

1 2 3 »