Понеділок, 24-Квіт-17, 03:39

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 493
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 3
Гостей: 3
Читачів: 0
 Головна » Культура. Мистецтво
1 2 3 ... 52 53 »
З 22 по 26 квітня цього року на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка проводитиметься Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Чернігівське відлуння-2».

Започаткований 18 років тому Міжнародний театральний фестиваль моновистав «Відлуння» набуває все більшої популярності серед шанувальників театрального мистецтва. За ці роки участь у ньому взяли близько двох сотень кращих виконавців з Австрії, Албанії, Англії, Білорусі, Болгарії, Вірменії, Греції, Литви, Латвії, Македонії, Мексики, Німеччини, Польщі, США, Росії, України та інших країн.

Цей фестиваль – єдиний член від України Міжнародного Форуму Монотеатру при МІТ, ЮНЕСКО, до якого входять лише десять фестива ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 290 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

З великим успіхом пройшов виступ Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка на ІV Міжнародному Фестивалі Українського Театру «Схід – Захід», який відбувся у квітні цього року в польському місті Кракові. У насиченій цьогорічний програмі фестивалю, що проходить під гаслом «Крізь терни – до зірок», брали участь професійні та аматорські колективи з багатьох регіонів України, зокрема, з Києва, Одеси, Харкова, Сумщини.

Чернігівці представляли на Краківському фестивалі «Комедію помилок» Вільяма Шекспіра у постановці художнього керівника – головного режисера театру, заслуженого артиста України Андрія Бакирова, яка була відзначена як краща на фестивалі «Золоті оплески Буковини»-2015, а на XVIII Міжнародному театральному фестив ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 359 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Договором про співпрацю між Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній» та благодійним фондом «Веда Веста» і підрядником — будівельною компанією «Українські будівельні рішення» започатковано відновлення Новоантонієвих печер та комплексу споруд Троїцько-Іллінського монастиря, які датуються XVII—XVIII ст. Договір передбачає реставрацію вхідної каплиці Новоантонієвих печер, реконструкцію пішохідного містка між Антонієвими та Новоантонієвими печерами; розчистку та укріплення печерних ходів.

Після завершення робіт відтворені споруди передадуть у державну власність для створення музейного комплексу. Ініціатори проекту переконані, що відновлені об’єкти на Болдиних горах привернуть увагу туристів з інших областей Укра ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 559 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Про книжку "Талалаївський край"

Нещодавно довелося читать книгу київського професора Миколи Тимошика «Село», присвячену історії його рідній Данині Ніжинського району, і писать відгук на неї. Ця фундаментальна праця складається із двох томів, сумарна кількість сторінок яких нараховує понад 900. На це автор потратив 5 років. Це за тих умов, що він надзвичайно творчо продуктивний. Уявляю, якби цей дослідник задумав писать історію свого району. Важко навіть уявить, зі скількох томів вона б складалась. Для тих, хто має можливість ознайомитися з відгуком в Інтернеті, даю посилання: http://www.hvilya.com/news/dvotomne_selo_mikoli_timoshika/2017-02-09-9390

А тут ніби нещодавно було заявлено про підготовку видання і ще й року не про ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 422 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

30 своїх видань Український інститут національної пам’яті передав Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В. Г. Короленка, яка у цьому році святкує своє 140-річчя.

Приємно, що за клопотанням керівництва головної бібліотекою Чернігівщини такі самі комплекти видань Українського інституту національної пам’яті отримали (головна проблема - фізично довезти) 22 районні бібліотеки, а також міст обласного значення Ніжин, Прилуки, Новгород-Сіверський.

Отже, бібліотеки Чернігівщини отримали: «Усна історія російсько-української війни (2014-2016)» (Видання спогадів про події АТО, Випуск 2); інформаційні матеріали «Воїни. Історія українського війська»; «Майдан від першої особи. Мистецтво на барикадах» (Випуск 2); «Го ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 380 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пишуть, що в Америці помер російський поет Євгєній Євтушенко.

Це той, якого, примружившись хитро, питав Максим Рильський: "Так ви Євтушенко чи Явтушенко?". Той, що значно вплинув на українських літераторів - наприклад, писав записку Щербицькому на захист Івана Дзюби, допомагав Івану Драчу.
Але, читаючи його книгу спогадів "Шестидесантник", я вловив головну його суть - він опозиціонер в межах радянської системи. Він не міг існувати без КПСС, КГБ, Союза пісатєлєй, які його начебто гнобили та тільки в сув'язі з ними він лишався відомим. На відміну від українських дисидентів Стуса, Руденка, Мороза, Григоренка тощо російських євтушенок не садили, бо вони були дисидентами з дулею у кишені... (А Євтушенко - ще й з телефоном глави КГБ Анд ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 563 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

У 2016 році з бюджету України профінансували 67 фільмів за державним замовленням і 31 за договорами фінансової підтримки. Крім того, було завершено виробництво 35 фільмів. Про це прозвітувало Державне агентство України з питань кіно.

Так, минулого року, завершено виробництво 35 фільмів:

- 4 ігрових повнометражних («Моя бабуся Фані Каплан», «Окупація», «Гніздо Горлиці», «Січень-березень»);
- 1 ігрового короткометражного («Дім»);
- 4 короткометражних дебютних («Свині», «Кров’янка», «Невидима», «Синагога»);
- 1 повнометражного анімаційного («Микита Кожум’яка»);
- 8 короткометражних анімаційних («Лахмітко», «Кобзар 2015», «Подорож», «Мишко та Місячна Дзвінка», «Шнурки», «Лабіринт», «Я чайник», , «Чудо ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 391 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Під час відкриття виставки в Національному архітектурно- історичному заповіднику "Чернігів стародавній", приуроченої до дня пам'яті Тараса Шевченка, голова обласної організації Народного Руху, засновник "Соколиного хутора" Микола Череп подарував заповіднику картину "Тарас Шевченко і кобзар Остап Вересай".

Як розповів Микола Череп, ця робота була придбана його родиною у 2005 році.

Під час вручення голова чернігівського Руху Микола Череп зауважив: "Історичне минуле нашої рідної найкращої України це один з трьох китів, на яких тримається нація:
МОВА, ДУХОВНІСТЬ ТА ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ!"

Прес- служба обласної організації НРУ
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 554 | Додав: Василь | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (0)

Міжнародний Фестиваль Українського Театру в Кракові «Схід – Захід» засновано в 2014 році Фундацією Масових Видовищ і Шоу-програм та Центром Молоді імені док.Х.Йордана в Кракові (Польща). Його мета – підтримка та популяризація українського театру, представлення найкращих зразків сучасного українського театрального мистецтва в Польщі. Фестиваль проводиться серед професійних театрів і аматорських студентських, дитячих та молодіжних театральних колективів, які представляють український театр у його розмаїтті.

Цього року з 2 по 9 квітня проходитиме ІV Міжнародний Фестиваль Українського Театру в Кракові «Схід – Захід» , до участі в якому запрошено і Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка. Чер ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 544 | Додав: Василь | Рейтинг: 1.0/2 | Коментарі (0)

У читальному залі обласної бібліотеки імені В.Короленка, за доброю традицією на засіданні клубу "Краєзнавець", відбулось вручення обласної літературно-мистецької премії імені Леоніда Глібова.

Цього року свято вручення премії – подія особливо урочиста, адже 5 березня виповнюється 190 років від дня народження визначного українського поета, байкаря, публіциста, журналіста та громадського діяча Леоніда Івановича Глібова (1827-1893), а ще й премія його імені відзначає своє 15-річчя.

Напередодні вручення премії працівники бібліотеки, чернігівські письменники та громадськість міста вшанували пам'ять Л.І. Глібова на його могилі поблизу Троїцького монастиря.

Про творчість талановитого журналіста, видавця, фейлетоніста, не ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Культура. Мистецтво | Читачів: 522 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)23-Квіт-17
- Напад на приймальню ФСБ
23-Квіт-17
- 5 міфів "справи Мартиненка"
23-Квіт-17
- Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і ма...
23-Квіт-17
- Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер
23-Квіт-17
- Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента
23-Квіт-17
- Зроби добро – залиш пташеня у спокої!
22-Квіт-17
- Солдат з Козельця загинув на Донбасі
22-Квіт-17
- Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту"...
22-Квіт-17
- "Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками"
22-Квіт-17
- Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит
Завантаження ...
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
АНОНСИ ПОДІЙ


[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
[12-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чудотворні ікони Чернігівщини»
[05-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки»
[31-Бер-17] [Анонси подій]
Публічна лекція Школи журналістики "Вступ до професії"
[29-Бер-17] [Анонси подій]
"Просвіта" запрошує на збори Новозаводського осередку
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
Афіша

Погода
Новини
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Напад на приймальню ФСБ (0)
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
5 міфів "справи Мартиненка" (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і малоімущі? (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента (0)
[23-Квіт-17] [Екологія]
Зроби добро – залиш пташеня у спокої! (0)
[22-Квіт-17] [Україна сьогодні]
Солдат з Козельця загинув на Донбасі (0)
[22-Квіт-17] [Політикум]
Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту" погрожують суду (0)
[22-Квіт-17] [Культура. Мистецтво]
"Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками" (0)
[22-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
wwwwww(32), hebonycq(47), dura4ek09(44), Absolut(31), olegk1000(49)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.