Середа, 29-Бер-17, 13:11

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 483
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 16
Гостей: 16
Читачів: 0
 Головна » Архив новин
« 1 2 ... 1976 1977 1978 1979 1980 ... 1995 1996 »
Как показывают самые свежие исторические исследования, украинская цивилизация имеет многотысячелетнюю историю.
К такому выводу пришел доктор политических наук Валерий Бебик. Он утверждает, что украинская цивилизация, помимо сегодняшней населяемой территории, оставила свои корни по всему миру: прежде всего мы можем утверждать, что Древний Рим был близок предкам современных украинцев. Величайшая империя в будущем и культурная основа всей дальнейшей истории Европы, во многом может "похвастаться" такими достижениями именно благодаря предкам древних украинцев. Они стали главными действующими лицами в этом процессе.
Украинский философ М. Попович утверждает, что "...носители трипольской культуры отнюдь не могли быть ни славянами, ни их прямыми предшественниками". Однако, есть и другие мнения.

Археолог С. Рыжов считает, что с VI по III тысячелетие до н. э. в этой части Ойкумены расцвела трипольс ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Невідома Україна | Читачів: 1622 | Додав: Майшев | Рейтинг: 3.7/3 | Коментарі (0)

Сайт Партії регіонів виключений з рейтингу bigmir)net за шахраювання
Офіційний інформаційний сервер Партії Регіонів відсьогодні виключений з загальноукраїнського рейтингу політичних сайтів bigmir)net . Сайт регіоналів був дискваліфікований за порушення правил участі в рейтингу.
У п`ятницю, 7 вересня, адміністраторам рейтингу надійшла інформація про те, що сайт Партії регіонів використовує для своєї розкрутки клік-клуб, що є забороненим правилами bigmir)net. <
Програмісти перевірили статистику сайту і виявили, що більше 58% відвідин даного ресурсу справді здійснюються зі сторінки одного з клік-клубів. Цього ж дня адміністрація bigmir)net винесла попередження про те, що якщо протягом 24 годин накрутка не буде усунена, сайт в ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Гарячий коментар | Читачів: 1343 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Нечувана інфляція призвела до зниження темпів зростання доходів населення вдвічі
Київ накрила хвиля агресивної передвиборчої агітації. З величезних «бігмордів» усміхаються до киян обличчя політиків, омолоджені засобами комп’ютерного дизайну років на 20... Стоять на вулицях сині намети, в яких перелякані студенти раді кожному випадковому перехожому й несміливо тицяють йому до рук розкішні папірці синьо-білого агітпропу...
А в тих папірцях – як у політрекламних телероликах – біле легко видається за чорне й навпаки, спокійнісінько присвоюються чужі досягнення, електорат вводиться в оману без найменших вагань.
Відомо, що волає злодій під час погоні за ним... Добре відомий також постулат доктора Геббельса: що неймовірніша брехн ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Економіка | Читачів: 1395 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Усі ми тягнемо на собі великий тягар колоніального і тоталітарного минулого. Для свідомих громадян то прикрість і ганьба. Для декого – то солодка рабська звичка. Бо раби споконвічно мали нахил до ідолопоклонства і любили насильство.
Як у ХХ ст. руйнували пам’ятники старим ідолам і як будували ще за життя новим вождям – це може стати темою цікавого дослідження. Для руйнування було завжди достатньо аргументів. Але для будування досить було кількох підлабузницьких чи продажних голосів, і ніхто не смів виступити з розважними аргументами. Ця «демократична» рабська традиція – «прислухатися» до голосів «знизу», підказаних хитрунами «згори», на жаль, жива. Ми від неї не очистилися.
Неважко здогадатися, хто в ХХІ ст. каламутить воду, хто ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 1488 | Додав: Майшев | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Дмитро Шевчук — «зiрка» минулих президентських виборiв. Це вiн один із керiвникiв мiлiцiонерiв, що упокорювали чернiгiвцiв кийками та газовими бомбами пiд час подiй бiля мiської ради. Саме бiля його обличчя й вибухнула газошумова граната, яку кинули в натовп, а хтось iз чернiгiвцiв її вiдбив. На сьогоднi вiн знову став «зiркою», тепер касетного скандалу.
— Навпроти обласного управлiння Мiнiстерства внутрiшнiх справ знаходиться офiс компанiї «Вена» — розповiв начальник обласного управлiння МВС Валерiй Нонiк. — Очолює їх службу безпеки Дмитро Шевчук, наш колишнiй спiвробiтник. Вiн взяв до себе на роботу теж декiлька колишнiх мiлiцiонерiв-пенсiонерiв. Керiвництво компанiї придбало своєї для служби безпеки арабський комплекс для сканування телефонн ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Суспільство | Читачів: 1611 | Додав: Andrey | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (0)

Рiзнi бувають голови районних адмiнiстрацiй. Один купив у селi над ставком хату й до пiвночi на гармошцi наярював. Тепер вiн уже колишнiй.
Другий купатися на Десну голим ходив, доки з посади не зняли. Третiй напився та заїхав у лiсництво — дощ пiшов, а собака в будцi в теплi сидiв. Пан голова вигнав собаку з його хати та й пробував замiсть пса умоститися. Не вiдомо, чи його начальницькi габарити це дозволили, але пес не стерпiв зневаги своїх собачих прав. Поведiнку собак передбачити легше, нiж наших дорогих начальникiв...
* * *
Розпорядженням в.о. голови облдержадмiнiстрацiї вiд 28 серпня 2007 року № 306-ос, вiдповiдно до статей 5 та 14 Закону України «Про державну службу» за допущене порушення етики поведiнки державного службовця ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Гарячий коментар | Читачів: 1510 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Виїзна приймальня облдержадмiнiстрацiї вiдбулася на Щорсiвщинi. Це вже шостий район областi, який з робочим вiзитом вiдвiдав в.о. голови облдержадмiнiстрацiї Володимир Хоменко.
Жалiтися до «губернатора» на прийом приходили хто з чим. У когось у будинку каналiзацiя не працює, тож чекали люди керiвника областi, щоб поскаржитися йому. Пообiцяв через два мiсяцi зробити. Жiночка похилого вiку розповiла про неякiсне обслуговування в мiсцевому автотранспортi, що належить Щорському АТП. Мiж iншим, саме цьому пiдприємству з бюджету видiлили 800 тисяч гривень на вiдшкодування пiльгових проїздiв i жодної копiйки не дали iншим приватним перевiзникам, котрi бiльш якiсно обслуговують населення. За дорученням В.Хоменка Щорське АТП тепер чекатиме на перевiрку ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Суспільство | Читачів: 1306 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Нещодавнє звернення Мiнiстерства внутрiшнiх справ до учасникiв виборчого процесу нагадало менi щось подiбне до ситуацiї пiд час попереднiх двох виборчих кампанiй.
У цьому зверненнi є все: вiд закликiв зупинити провокацiї проти полiтичних партiй та блокiв до аполiтичностi органiв правопорядку через дотримання Конституцiї України та iнших законодавчих актiв держави. Читаєш i не розумiєш: чи то цi ж самi люди писали цю вiдозву, що й кiлька рокiв тому, чи, може, вже новi працiвники МВС перекопiювали тексти з тих звернень, що йшли в маси через друковане слово у 2004 роцi.
Мiнiстерство зi страшенною заповзятiстю турбується про те, що в заявах суб’єктiв передвиборчого процесу мiстяться «ознаки некоректних полiтичних технологiй, якi використовую ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 1505 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Сучасна людська природа така, що ми помiчаємо тiльки те, що привертає увагу якимось блиском, свiтлом або що прорекламоване в буклетах. Це великою мiрою стосується i туристичної перлини Чернiгiвщини — Новгорода-Сiверського. Частково розкрив для мене невiдому Новгород-Сiверщину, за що йому й спасибi, Борис Домоцький.
Призупинити швидкiсть обертання планети Земля!
Подорож варто почати з Центральної площi — там споруджено пам’ятник князю Iгорю, який постiйно освiтлює затемнене Сонце. Ось як про це розповiдає «Слово о полку Iгоревiм».
«То було — на свiтле сонце
Подивився Iгор власне,
Подивився i побачив,
Що воно над вiйськом гасне».
Якщо подивитися, куди їде князь Iгор iз пiднятим мечем, то можна зрозумiти, що його лють викликали не тiльки половцi, а й назва однiєї з центральних вулиць — Карла Маркса. Та час не стоїть на мiсцi, i головнi противники Кирли-Мирли — капiталiсти — вже використовують його як рекламу. Так i з’явилася на фасадi кафе ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Тут я живу | Читачів: 2465 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Ющенко ввів у дію рішення РНБО щодо міністрів
----------------------------------------------------------------------------
Президент України Віктор Ющенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про усунення від виконання обов'язків голів Міністерства транспорту і зв'язку Миколи Рудьковського і Міністерства з надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича.

Відповідні укази Президент підписав у четвер, повідомляє його прес-служба, передає «Інтерфакс-Україна».

На засіданні 4 вересн ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Політикум | Читачів: 1374 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)Завантаження ...
сепаратизм гадание приворот магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
АНОНСИ ПОДІЙ


[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
[22-Бер-17] [Анонси подій]
Чи був похований у Чернігові Ілля Муромець?
[20-Бер-17] [Анонси подій]
Василь Нечепа пропонує вшанувати отамана Галаку
[19-Бер-17] [Анонси подій]
«Чому від громадських організацій хочуть комерційну ціну за оренду приміщень?»
[18-Бер-17] [Анонси подій]
Міжнародний театральний фестиваль моновистав "Чернігівське відлуння-2"
[16-Бер-17] [Анонси подій]
Заходи до 100-річчя початку Української революції та створення Української Центральної Ради
Афіша

Погода
Новини
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором (2)
[29-Бер-17] [Суспільство]
Представниця Світового банку знайомилася з чернігівським центром зайнятості (0)
[29-Бер-17]
"Наші гроші" дослідили статки Ляшка і Авер'янова по Прилуках (0)
[29-Бер-17] [Споживач]
Змінено автобусні маршрути (0)
[29-Бер-17] [Економіка]
Містом поїдуть «Тюльпани» (0)
[29-Бер-17] [Суспільство]
Бакіров - з орденом (0)
[29-Бер-17] [Україна сьогодні]
Командири вчилися воювати (0)
[28-Бер-17] [Екологія]
Чи буде велика вода? (1)
[28-Бер-17] [Кримінал]
Хоч одного лісника піймали (0)
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!" (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.