Понеділок, 22-Трав-17, 22:25

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 508
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 8
Гостей: 8
Читачів: 0
 Головна » Архив новин
« 1 2 ... 1975 1976 1977 1978 1979 ... 2020 2021 »
Здоров’я – головне в житті кожної людини.

Але, на жаль, значна частина молоді безвідповідально ставиться до власного здоров’я та залишається недостатньо обізнаною з питаннями загрози СНІДу, шкоди алкоголю, тютюнопаління, наркотичної залежності. Згідно офіційних даних кожен день в Україні з’являється 30 нових носіїв СНІДу, ще більше інфікованих залишається поза полем зору статистики спеціалістів. За оцінками міжнародних експертів, нині в нашій державі близько 140 тисяч молодих людей хворі на ВІЛ/СНІД. Рівень захворюваності молоді на алкоголізм та наркоманію також залишається надто високим і постійно збільшується. До того ж, наркоманія, токсикоманія та алкоголізм на сьогоднішній день значно помолодшали, тобто підростаюче покоління починає вживати шкідливі речовини вперше в 14-18 років.

Такий стан справ непокоїть Всеукраїнську молодіжну громадську організацію «Молодіжний Союз Наша Україна». Тому впродовж минулого року організація, за підтримки Міністерства України у спра ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Проблема | Читачів: 3439 | Додав: Василь | Рейтинг: 4.0/1 | Коментарі (0)

ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ: РОЗВИТОК ОСВІТИ

15 грудня заступники голови облдержадміністрації Наталія Білоус і Володимир Приходько та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Анатолій Заліський провели прес-конференцію з питань формування доходної частини обласного бюджету та видатків на розвиток освіти області.

Зокрема, заступник голови облдержадміністрації Наталія Білоус поінформувала представників ЗМІ про те, що протягом декількох місяців обласна державна адміністрація разом з галузевими управліннями працювала над показниками як обласного бюджету, так і бюджету області в цілому. Як зазначила Наталія Білоус, від того, наскільки реальні показники надходжень доходів будуть закладені в основу формування бюджету, настільки прогнозовано буде фінансуватися і виконуватися його видаткова частина.

Розробка бюджету проводилася відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих акті ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Економіка | Читачів: 1786 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Із депутатським запитом до керівництва обласної міліції звернувся Віктор Лазар (депутат обласної ради від «Нашої України»). Він вимагає встановити зловмисників, які вже двічі побили вікна в приміщенні товариства «Просвіта», де розміщена редакція газети «Сіверщина».

«Я готовий встановити за свій рахунок камеру спостереження, щоб піймати негідників», — сказав «Сіверщині» Віктор Леонідович.

Наразі товариство «Просвіта» дякує обласній організацій партії «Реформи і порядок» за надану допомогу в ремонті пошкоджених вікон.

Категорія: Кримінал | Читачів: 1304 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Проект обласного бюджету, що виноситься адміністрацією на розгляд обласної ради, передбачає різке зменшення витрат на утримання апарату самої обласної ради. Аж на 4 мільйони гривень (довідка: апарат ради — 91 працівник)! Проте депутати, швидше за все, проголосують за такий бюджет — вони, як завше, недолюблюють апарат. Хоча б за те, що він на зарплаті.

«Різниця буде компенсована змінами до бюджету, обіцяними урядом», — каже начальник фінансового управління обласної державної адміністрації Валерій Дудко.

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко представив бюджет на брифінгу для журналістів, звертаючи увагу на виконання соціальних ініціатив Президента. Прочитавши підготовленого папірця та надавши слово начальникам управлінь охорони здоров’я і освіти М.Дейкуну та А.Заліському, голова швидко залишив журналістів — брифінг не передбачає запитань та відповідей.

Категорія: Політикум | Читачів: 1299 | Додав: Василь | Рейтинг: 2.0/1 | Коментарі (1)

Дивна річ — людська пам’ять. Вибіркова, зберігає чомусь те, що їй хочеться. За роки й десятиліття я вже забув багато чого і, нехай вибачать, багато кого, навіть імена та прізвища. Але от пам’ятаю, як звали коня у колгоспній бригаді, з яким я, підліток, пропрацював свій перший у житті робочий день (у суспільстві, бо домашня робота — саме собою). Того гарного великого коня звали Чалий. І зараз я міг би перейти мало не на поезію, пісні, і все на одну неосяжну тему — про тисячолітнє співіснування людини і коня. Трудове, бойове, ліричне. Потонути і у власних сільських спогадах, і у світовій класичній літературі. Але зробимо простіше. Зустріньмося з людиною, яка розповість про це краще й цікавіше од мене. Бо є що сказати. Адже за кілька тижнів у нього своєр ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Село | Читачів: 4770 | Додав: Andrey | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Президент футбольного клубу «Десна», голова наглядової ради «Партнер-банку» готує з’їзд чернігівців з усього світу
Судження про те, що Чернігів нічим не гірший від столиці і що не варто страждати якимось комплексом провінційності, на прес-конференції Олексія Савченка прозвучало неодноразово. Звісно, можна вважати це перебільшенням (все ж столиця, масштаби!), але зайвими словами Савченко розкидатися, схоже, не звик. Тим паче нічого не має проти Києва, бо й сам давно вже столичний банкір, бізнесмен. Але й те, що останнім часом «розривається» на два міста, це правда. Як і те, що, за словами Олексія Юрійовича, всі його починання, якими б вони не видавалися спочатку складними, а то й малореальними, врешті-решт ставали реальністю. Це при тому, що Сав ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Спорт | Читачів: 5350 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Як повідомили працівники обласного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій, перед старим Новим роком, в області було сім пожеж.
Зареєстровано 7 побутових пожеж (с.Монастирище Ічнянського району; с. Суничне Щорського району; с. Лугове Менського району; м. Чернігів, автокооператив № 27; с. Карильське Коропського району; с. Присторонь Ріпкинського району; м. Чернігів, вул. Стрілецька). На місці пожеж в с. Карильське Коропського району виявлено труп господарки будинку, 1937 року народження, в с. Присторонь Ріпкинського району - знайомого господаря будинку, 1971 року народження. Вогнем пошкоджено 7 будівель та майно.
П"ємо -- горимо! Простір для чужинців звільняємо!
Категорія: Село | Читачів: 2834 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Куди рухається Мена?

10-11 січня 2008 року відбулося перше робоче засідання Експертного комітету стратегічного планування розвитку міста Мена. Зустріч була присвячена аналізу сучасного стану і тенденцій розвитку економіки Мени. На основі цього аналізу Комітет визначив пріоритетні проблеми міста та розробить шляхи їх подолання.

Узагальнення даних про місто здійснено двома шляхами. По-перше, було зібрано значний обсяг статистичної інформації, зведеної до єдиного документу – Профілю громади. По-друге, проведено опитування місцевих підприємців щодо їхнього ставлення до місцевої влади та бачення перспективи розвитку. Зазначені документи будуть розміщені у мережі Інтернет на веб-сайті www.led.net.ua (розділ «Міста, що співпрацюють з Проектом»).

На основі об’єктивних та суб’єктивних даних про місто Комітет визначив найбільш критичні питання розвитку Мени, на яких зосередиться Стратегічний план. Ними стали розвиток інфраструктури та залучення інвестицій і створення робочих місць. < ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Місто | Читачів: 2198 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Публікація члена правління чернігівського обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка, Заслуженого журналіста України Сергія Павленка в газеті "День" про батуринську різанину, вчинену москалями Меншикова, спричинила велику дискусію на сайті "Фраза. сом".
Якщо відкинути звичну для сучасних та історичних росіян брудну лайку, то дискусія серйозна -- аж до виміру товщини льоду на Сеймі (росіяни стверджують, що Сейм уже тоді замерз і плоти з жертвами різанини не могли плисти по ріці).
Цитуються документи, статті, уже більше 550 коментарів стоїть до цієї статті. Українці, читаючи, знай, посміюються, а вражені росіяни пишуть і пишуть -- вони мо вперше прочитали ту історію, якої ніколи й не підозрювали. Приїхали б до Батурина та самі потримали на розкопках дитячі черепи, розтрощені чи пробиті ззаду їх предками- москалями...
Хочете читати -- заходьте: http://www.fraza.com.ua/zametki/07.01.08/46322.html
Категорія: Політикум | Читачів: 1365 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Подарунок небайдужого земляка

Із радістю й надією зустріли Новий рік лікарі урологічного відділення Центральної міської лікарні, адже у першому півріччі 2008-го відділення має отримати нове надсучасне обладнання – апарат німецького виробництва “Шторц” для трансуретальних втручень на сечовому міхурі. Цей апарат вартістю 200 тисяч гривень – подарунок мецената, депутата обласної ради Анатолія Мірошниченка. Перший транш у розмірі 100 тисяч гривень уже надійшов до Києва, звідки фахівці й доставлять “Шторц” до Прилук. Нове обладнання дозволить проводити найскладніші операції на сечовому міхурі (видалення злоякісних і доброякісних пухлин, каменів тощо) без хірургічного втручання, тож перед лікарями і хворими відкриються нові можливості. В області подібне обладнання віднедавна має лише Чернігівська обласна лікарня – воно було придбане на бюджетні кошти. Тож неважко здогадатися, скільки часу прилучанам довелося б чекати цього апарату, аби не допомога земляка.

Завідуючий урологічним відд ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Медицина | Читачів: 3292 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)22-Трав-17
- Бідна медицина: 5 лікарень отримали 7 мільйонів
22-Трав-17
- "Чорний археолог" намагався вивезти скарб Київсько...
22-Трав-17
- Боти проти Віктора Кривенка
22-Трав-17
- Біля Халявина поминали жертв комуністів
21-Трав-17
- Валерій Сарана закликає до оновлення Руху
21-Трав-17
- Постав Верьовка за депутатські гроші
21-Трав-17
- Нові грані вищої ліги
20-Трав-17
- Змагання на кращого санітарного інструктора відбул...
20-Трав-17
- Дороги ладнатимуть держава і бізнес Яковишина
19-Трав-17
- Партії Тимошенко та Ляшка не проголосували за рефо...
Завантаження ...
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи вернуть мужа ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
АНОНСИ ПОДІЙ


[18-Трав-17] [Анонси подій]
Любомиру Боднаруку заспівають на його вулиці
[17-Трав-17] [Анонси подій]
"Нескорений Крим" у Чернігові
[15-Трав-17] [Анонси подій]
На гостини до Костомарова чи до Дубіля?
[07-Трав-17] [Анонси подій]
"День провокатора" у Чернігові
[28-Квіт-17] [Анонси подій]
Приїздіть сіяти хліб!
[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
[12-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чудотворні ікони Чернігівщини»
Афіша

Погода
Новини
[22-Трав-17] [Медицина]
Бідна медицина: 5 лікарень отримали 7 мільйонів (0)
[22-Трав-17] [Кримінал]
"Чорний археолог" намагався вивезти скарб Київської Русі (0)
[22-Трав-17] [Політикум]
Боти проти Віктора Кривенка (0)
[22-Трав-17] [Україна сьогодні]
Біля Халявина поминали жертв комуністів (0)
[21-Трав-17] [Політикум]
Валерій Сарана закликає до оновлення Руху (0)
[21-Трав-17] [Культура. Мистецтво]
Постав Верьовка за депутатські гроші (0)
[21-Трав-17] [Спорт]
Нові грані вищої ліги (0)
[20-Трав-17] [Україна сьогодні]
Змагання на кращого санітарного інструктора відбулись в оперативному командуванні "Північ" (0)
[20-Трав-17] [Україна сьогодні]
Дороги ладнатимуть держава і бізнес Яковишина (0)
[19-Трав-17]
Партії Тимошенко та Ляшка не проголосували за реформу системи охорони здоров'я (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
Ричок(55), Олексій(39)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.