Середа, 29-Бер-17, 13:11

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 483
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 19
Гостей: 19
Читачів: 0
 Головна » Архив новин
« 1 2 ... 1975 1976 1977 1978 1979 ... 1995 1996 »
Інгерманландія - це Свобода
Так вже склалося, що саме в Інгерманландії, а зовсім не у Великому Новгороді з його історичними традиціями, не в територіально-близькій до Євросоюзу області (Східній Пруссії) Калінінграда і не в максимально-віддаленому від Москви Приморському краю, найпотужніший розвиток отримав процес регіональної самоідентифікації (identity). Цей процес детально досліджувався багатьма петербурзькими вченими, громадськими діячами, журналістами. Тому детально не зупинятимуся на його історичному корінні.
Варто, одначе, докладніше зупинитися на великоруському аспекті цього процесу, щоб спростувати звинувачення в «іноземному», «німецькому» і «фінському» походженні цієї identity (автор не бачить нічого поганого в «іноземно ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Погляд | Читачів: 1415 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

П"яту річницю відходу у вічність єпископа Никона молитовно вшанували в чернігівському храмі святих Михайла і Федора священики та родичі покійного. Поминальне богослужіння очолив правлячий архієрей єпископ Чернігівський і Ніжинський Севастіан.
Покійний владика Никон запам"ятався всім, хто його знав, винятковою добротою-- воістину Христовою, любов"ю і смиренням. Саме він поклав край внутрішнім негараздам у Чернігівській єпархії Київського патріархату. А його передчасна смерть (помер, не доживши кількох днів до свого 44-річчя) об"єднала всіх прихильників української православної Церкви на Чернігівщині. Могила покійного владики знаходиться нині в самому храмі і пам"ять про нього постійно вшановується під час панахид та Літургії.

До 5-ї річниці ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Церква | Читачів: 1405 | Додав: Василь | Рейтинг: 3.0/2 | Коментарі (0)

Менi пощастило провести два незабутнi днi з нiмцями, уродженцями
Бахмаччини, якi приїхали пiсля довгих рокiв розлуки з рiдним краєм.
Пiд час спiлкування з ними я зрозумiла, що слова про любов
до Батькiвщини дiйсно наповненi для таких людей надзвичайно глибоким змiстом.
Але спочатку — про їхнi долi.
Розлука тривалiстю 63 роки
У вереснi 1943 року, коли до теренiв Бахмаччини наближались радянськi
вiйська, нiмецька окупацiйна влада видала наказ про евакуацiю до
фатерлянду мешканцiв шести нiмецьких сiл Дмитрiвського району (тепер це
Бахмаччина), чиї предки приїхали на нашi землi у 60-х рр. ХVIII ст. за
закликом iмператрицi Катерини II. Поїхали тодi до Нiмеччини з батьками i
обидва ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Тут я живу | Читачів: 3996 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Як відомо, 13 вересня до міста прибув поагітувати за себе і свою партію В. Янукович.
Його штабники, мавпуючи помаранчевих у 2004 р., розвішали біло-блакитні стрічки на деревах в центральній частині Чернігова. Так хто буде прибирати це сміття?
Звичайний громадянин
Категорія: Погляд | Читачів: 1254 | Додав: siver | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Нашi люди — скрiзь успiшнi!
Розповiм по черзi про початок другого етапу моєї подорожi. З Чернiгова я приїхав потягом до Москви, звiдти — до мiста Красноармiйськ Московської областi. У мiсцевiй жiночiй футбольнiй командi «Россиянка» працює тренером воротарiв чернiгiвець Сергiй Умен, з яким ми пiдтримуємо давнi товариськi стосунки. Вiн показав менi господарство «Россиянки» — сучасний стадiон із чудовим полем, просторi роздягальнi команди й апартаменти тренерiв. У порiвняннi з умовами чернiгiвської «Легенди» — небо i земля. Крiм Сергiя Умена, в «Россиянке» також двi чернiгiвськi футболiстки — нападниця Людмила Пекур i воротар Iрина Зварич. Думаю, що їхня мiсячна зарплата в «Россиянке» перевищує мiсячний бюджет усiєї «Легенди»... Також з’їздив у Се ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Подорожі | Читачів: 7037 | Додав: Andrey | Рейтинг: 4.0/3 | Коментарі (0)

СБУ готує на Рудьковського подання до Генпрокуратури
Служба безпеки України готує подання до Генеральної прокуратури України для вирішення питання щодо притягнення до відповідальності міністра транспорту та зв’язку України Миколи РУДЬКОВСЬКОГО за надання завідомо неправдивої інформації про можливі теракти на транспорті, до яких, начебто, може бути причетний Секретаріат Президента України.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на прес-конференції у Києві, відповідаючи на запитання журналістів, повідомила прес-секретар голови СБУ Марина ОСТАПЕНКО.
«Зараз вирішується це питання. Слідчі СБУ готують подання до Генпрокуратури за ст. 259 Кримінального кодексу (надання завідома неправдивої інформації)», - сказала вона.

... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Кримінал | Читачів: 1424 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/3 | Коментарі (0)

"Соколов проти Соколова" -- тарифи і суди,
Довгобуди та дурнобуди -- репортаж Петра Антоненка з Куликівського району,
Як влада до народу ходила -- репортажі Сергія Кордика і Ігоря Левенка з Прилуцького та Новгород- Сіверського районів,
"Чи не єдиний непитущий голова сільради" -- дослідження Олександра Ясенчука з Коропського району,
Юлія Тимошенко обіцяє за два роки виплатити борги Ощадбанку по вкладах населення, забраних Росією,
Юрій Луценко -- у Чернігові,
"Подорожуйте з "Сіверщиною"!" -- як наш автор до Любеча велосипедом їздив,
"Відірвана голова" -- фоторепортаж Валерія Сенчука з Сокиринців Срібнянського району.
Категорія: Від редактора | Читачів: 1414 | Додав: Василь | Рейтинг: 4.0/2 | Коментарі (0)

На необхідності докорінної зміни роботи влади у районі і підходів до вирішення проблем його мешканців наголосив виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Володимир Хоменко під час проведення виїзного дня-приймальні у Бобровицькому районі. Підставою для цього був прийом громадян з особистих питань, під час якого виявилося, що більшість проблем мешканців району не потребують втручання обласної влади і можуть вирішатися на місці за умови бажання керівництва району йти назустріч людям. Неприємно вразила Володимира Хоменка і поведінка начальників деяких районних служб, до яких звертаються люди з надією на допомогу. Він твердо пообіцяв, що керівник будь- якого рівня, що ігноруватиме звернення громадян або дозволить собі грубість у спілкуванні з ними, на посаді не затримається. «Не люди повинні йти до влади, а влада до людей, бо саме вона служить народу, а не навпаки», - підкреслював він.

Цілою делегацією прийшли до керівника області мешканці міста, занепокоєні ситуацією на складі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Суспільство | Читачів: 1319 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Актуальна розмова
Валентина Черник: «У будь–якій справі я хочу спочатку подивитися людині в очі»
От чим насправді багата Україна, – так це жінками.
І поки там різні фахівці й «фахівці» сперечаються про те, що врятує світ – «мистецтво врятує світ», «краса врятує світ», «любов врятує світ» чи «трудящі руки з добрим серцем врятують світ», – скажу чітко й однозначно: жінка врятує! І якщо не світ, то Україну – точно!
Бо жінка несе в собі все: красу, мистецтво давати лад кожній справі, любов і трудящі руки з добрим серцем. Однією з таких прекрасних жінок є голова Новгород–Сіверської державної Адміністрації Валентина Миколаївна Черник, з якою ми ведемо цю розмову.

– Валентино Миколаївно, Ви єдина жінка серед двадцяти двох голів районних адміністрацій на Чернігівщині. Чи відчуваєте дискомфорт або конкуренцію в такому оточенні?

– Бувають різні ситуації, але загалом я не відчуваю жодних незручностей, навіть тоді, коли доводиться переконувати надто само ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Погляд | Читачів: 1439 | Додав: Василь | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (0)

Я щасливий, що був знайомий з Цією людиною або відповідь прем’єр-міністру, який користується «повагою певної частини суспільства» Східної України
Мені важко сказати, я не був особисто знайомим з цією людиною. Враховуючи те, що ця людина ввійшла в історію України і, безумовно, користується повагою певної частини суспільства… Західної України, він, як кажуть, прожив яскраве життя. З цим можна погодитись. Що стосується в цілому участі повстанської армії в роки Другої світової війни, це питання досить суперечливе. Сьогодні можна сказати, що історію переписувати не можна, тому що історія вже дала оцінку цим подіям… Так сказав В.Ф.ЯНУКОВИЧ під час засідання Кабінету міністрів наступного дня після смерті великого українця Василя Кука.
В ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Гарячий коментар | Читачів: 1378 | Додав: Василь | Рейтинг: 4.0/4 | Коментарі (0)Завантаження ...
сепаратизм гадание приворот магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
АНОНСИ ПОДІЙ


[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
[22-Бер-17] [Анонси подій]
Чи був похований у Чернігові Ілля Муромець?
[20-Бер-17] [Анонси подій]
Василь Нечепа пропонує вшанувати отамана Галаку
[19-Бер-17] [Анонси подій]
«Чому від громадських організацій хочуть комерційну ціну за оренду приміщень?»
[18-Бер-17] [Анонси подій]
Міжнародний театральний фестиваль моновистав "Чернігівське відлуння-2"
[16-Бер-17] [Анонси подій]
Заходи до 100-річчя початку Української революції та створення Української Центральної Ради
Афіша

Погода
Новини
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором (2)
[29-Бер-17] [Суспільство]
Представниця Світового банку знайомилася з чернігівським центром зайнятості (0)
[29-Бер-17]
"Наші гроші" дослідили статки Ляшка і Авер'янова по Прилуках (0)
[29-Бер-17] [Споживач]
Змінено автобусні маршрути (0)
[29-Бер-17] [Економіка]
Містом поїдуть «Тюльпани» (0)
[29-Бер-17] [Суспільство]
Бакіров - з орденом (0)
[29-Бер-17] [Україна сьогодні]
Командири вчилися воювати (0)
[28-Бер-17] [Екологія]
Чи буде велика вода? (1)
[28-Бер-17] [Кримінал]
Хоч одного лісника піймали (0)
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!" (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.