Неділя, 23-Квіт-17, 19:36

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 493
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 3
Гостей: 3
Читачів: 0
 Головна » Споживач
« 1 2 ... 62 63 64 65 »
Мова про телевізійне меню останніх тижнів, програми Новоріччя. Одразу зазначу, йтиметься не про ті десятки телеканали, встановлені на кабельне телебачення , як правило, навіть не запитуючи у нас, чи згодні ми на додаткові канали. І не про сотні каналів супутникового телебачення. А про звичайний телеефір, де на звичайну антену зараз в Чернігові можна приймають 14 каналів, а по області теж до такої ж кількості, залежно від районів. Тобто, про основні, найбільш масові телеканали країни.
Всі вони до свят щось готували, знімали, зарані все це рекламували . Тобто, підігрівали атмосферу очікування. А вийшло як завжди. На екранах знову була розтиражованість і повторюваність з року в рік одних і тих же облич. Враження, що телеекран вони обсіли міцно ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 2054 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (3)

Місцевий Деснянський районний суд призупинив дію рішення 32-ї сесії Чернігівської міськради про скасування підвищення тарифів в обласному центрі на гарячу воду і тепло на 17,7 відсотка, послуги з утримання будинків і споруд, а також прилеглих територій на 30 відсотків, запроваджене міським виконавчим комітетом у вересні.
Таким чином, чернігівцям доведеться все ж таки сплачувати комунальні послуги за вищими показниками в квитанціях.
Судові слухання про обґрунтованість підвищення цін перенесені на січень.

Сергій Павленко

Категорія: Споживач | Читачів: 2509 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (3)

Найбільше сплачують кошти за житлово-комунальні послуги в Чернігівській області мешканці населених пунктів Куликівського (114,7 відсотка) та Чернігівського (114,6 відсотка) районів. Заборгованість населення за житлово–комунальні послуги на кінець вересня становила 54,7 млн.грн., більше половини якої (57,5%) припадає на централізоване опалення. Найменше сплачують необхідні суми грошей мешканці Прилуцького, Сосницького та Срібнянського районів.
Середній термін заборгованості склав 1,8 місяця.
Мали борги 3 місяці й більше: за централізоване опалення – 29,6% власників особових рахунків, утримання будинків й споруд та прибудинкових територій – 26,4%, вивезення побутових відходів – 21,9%, водовідведення – 20, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 2501 | Додав: Serj | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Витрати на харчування населення Чернігівської області

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, половину доходів населення області спрямовує на харчування.

Кожне домогосподарство витрачає на продукти харчування в середньому 1082 грн. за місяць. Найбільше коштів направлялося на м’ясо та м’ясопродукти – 168 грн. (20,5%), на овочі, включаючи картоплю, – 34 грн. (4,1%), на хліб і хлібопродукти – 138 грн. (16,7%).

Вартість харчування становить в середньому 15,2 грн. на одну особу на добу проти 10 грн. за квартал 2007р.

Середньомісячна вартість харчування однієї особи становила 456,4 грн.

Однією особою в середньому за місяць спожито 5,1 кг м’яса й м’ясопродукті ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 2397 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пам’ятаю, як у моєму селі колись жив дід Яків. Я часто спостерігав за тим, як він уміло і повільно загортав запашний тютюн у невеличкий і рівненький клаптик паперу – власноруч робив цигарки. І вже після першого димового вдиху відразу немов веселішав, і здавалось – сприймав навколишній світ інакше. Дід повільно затягувався, а димові кружальця спиральками піднімалися вгору й танули…
А інший дід Макар, із сусідньої вулиці, з величезною світло-сірою бородою брав із гарненької торбинки розсипчастий тютюн і легенько пресував у люльці. Потім запалював її, поважно й гордовито робив кілька затяжок і смакував отим тютюновим димком. Я увесь час не міг зрозуміти, як вона , ота люлька працює і яке задоволення дідусь отримує?
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3750 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

«…Ми погоджуємося з переконанням переважної більшості медиків та науковців про те, що куріння сигарет викликає залежність. Кинути курити може бути дуже важко, але це не повинно зупиняти курців, які хочуть кинути курити» .
Компанія «Філіп Морріс».
Ірина Мельник — керівник Чернігівського прес-клубу реформ — цього разу організувала зустріч журналістів із представниками компанії «Філіп Морріс», яка є однією зі світових лідерів, що займаються виготовленням тютюнової продукції.
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3774 | Додав: Serj | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (0)

Вже не тільки на стовпах обласного центру розвішені листівки-фальшивки про шкідливість продукції ВАТ "Ясен", але й керівники ряду установ отримали фальшиві листи начебто від керівника підприємства Анатолія Яська
На листівках А.Яську домалювали якусь сіоністську нагороду, а в інших листівках начебто санітарна станція стверджує про шкідливість продукції "Ясена". Підроблено не тільки бланк підприємства, але й підпис директора.

Зрозуміло, що ні сам А.Ясько, ні санстанція таких листівок не виготовляли і не поширювали. Зрозуміло й те, що за такою брехливою атакою стоять впливові люди. Минулого року "Сіверщина" першою і чи не єдиною з обласних газет виступила на захист підприємства, яке тоді було на грані рейдерського захоплення. Стаття зупинила нападників. Їх найманці подали в суд на газету, який програли.

Та зрозуміло, що на цьому заспокоїтись не могли. Ось нова хвиля піни і сміття. Кому це вигідно ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 4000 | Додав: Василь | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (1)

Чернігівців вкотре хочуть обдурити? Цього разу управління ЖКГ

Свого часу, після значного підвищення тарифів на комунальні послуги чернігівські ЖРЕДи багато критикували за відсутність договорів зі споживачами послуг. Здається, що комунальники нарешті допетрали, що відбувається порушення прав споживачів і кілька тижнів тому працівники ЖРЕДів почали процес укладення договорів з мешканцями. Як то кажуть, можуть, коли рак на горі свисне…

Але, як часто буває, чиновники розпочали процес підписання договорів не по-людськи. До громадської приймальні організації „СИЛА ГРОМАДИ” почали звертатися чернігівці, які показали сам договір, який пропонують підписати комунальники та розказали про те, як це робиться.

„У нас є претензії і до процедури підписання цих договорів і до самого змісту. Юристи „СИЛИ ГРОМАДИ” проаналізували цей документ і виявили багато пунктів, що не відповідають законодавства”, - повідомив Олександр Ломако. „Я не розумію до кінця, навіщо комунальники це роблять. Може, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 3903 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Виконуючи редакційне завдання, я хотів переписати в супермаркеті «Союз», розташований по вул. Доценка, що навпроти дванадцятої школи, склад інгредієнтів, котрі входять до томатних паст, однак за півхвилини, неначе з-під землі, виріс начальник охорони і заборонив мені це робити. «У нас знімати і переписувати заборонено», — наказав він мені.
А коли я показав журналістське посвідчення і сказав, що виконую свою роботу, охоронець, уважно розглянувши документ, додав, що треба звертатися заздалегідь і вирішувати такі питання з керівництвом.
Та все ж мені вдалося «таємно» роздобути деяку інформацію (розвідувальним шляхом, наче на фронті), яку потім використав у публікації. Однак після цього я дізнався, що деякі охоронці одного з економ-магазинів ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 4313 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

При підготовці цього матеріалу я тричі звертався до лікаря обласної санітарно-епідеміологічної станції Олесі Багмет, аби вона розповіла про ситуацію з модифікованими продуктами в Чернігівській області. Та всі намагання виявилися марними, не дивлячись на письмову вказівку заступника головного державного санітарного лікаря області Анатолія Валовенка в наданні нею консультації. Пізніше я зрозумів, чому лікарка увесь час відправляла мене до Міністерства охорони здоров’я. Як з’ясувалося, прилавки наших магазинів заповнені продуктами, а серед них і найпопулярніші серед чернігівців – сосиски, шоколадки, сухі супи, консервовані овочі, майонез, усілякі соуси, глазуровані сирки – які нашпиговані генетично модифікованими організмами. Лише в одному супермаркеті ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 4479 | Додав: Serj | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)23-Квіт-17
- Напад на приймальню ФСБ
23-Квіт-17
- 5 міфів "справи Мартиненка"
23-Квіт-17
- Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і ма...
23-Квіт-17
- Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер
23-Квіт-17
- Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента
23-Квіт-17
- Зроби добро – залиш пташеня у спокої!
22-Квіт-17
- Солдат з Козельця загинув на Донбасі
22-Квіт-17
- Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту"...
22-Квіт-17
- "Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками"
22-Квіт-17
- Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит
Завантаження ...
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
АНОНСИ ПОДІЙ


[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
[12-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чудотворні ікони Чернігівщини»
[05-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки»
[31-Бер-17] [Анонси подій]
Публічна лекція Школи журналістики "Вступ до професії"
[29-Бер-17] [Анонси подій]
"Просвіта" запрошує на збори Новозаводського осередку
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
Афіша

Погода
Новини
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Напад на приймальню ФСБ (0)
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
5 міфів "справи Мартиненка" (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і малоімущі? (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента (0)
[23-Квіт-17] [Екологія]
Зроби добро – залиш пташеня у спокої! (0)
[22-Квіт-17] [Україна сьогодні]
Солдат з Козельця загинув на Донбасі (0)
[22-Квіт-17] [Політикум]
Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту" погрожують суду (0)
[22-Квіт-17] [Культура. Мистецтво]
"Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками" (0)
[22-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
ВиталикМ(34), VOSM(39)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.