Неділя, 26-Лют-17, 12:06

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 470
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 100
Гостей: 100
Читачів: 0
 Головна » Споживач
« 1 2 ... 62 63 64
Вже не тільки на стовпах обласного центру розвішені листівки-фальшивки про шкідливість продукції ВАТ "Ясен", але й керівники ряду установ отримали фальшиві листи начебто від керівника підприємства Анатолія Яська
На листівках А.Яську домалювали якусь сіоністську нагороду, а в інших листівках начебто санітарна станція стверджує про шкідливість продукції "Ясена". Підроблено не тільки бланк підприємства, але й підпис директора.

Зрозуміло, що ні сам А.Ясько, ні санстанція таких листівок не виготовляли і не поширювали. Зрозуміло й те, що за такою брехливою атакою стоять впливові люди. Минулого року "Сіверщина" першою і чи не єдиною з обласних газет виступила на захист підприємства, яке тоді було на грані рейдерського захоплення. Стаття зупинила нападників. Їх найманці подали в суд на газету, який програли.

Та зрозуміло, що на цьому заспокоїтись не могли. Ось нова хвиля піни і сміття. Кому це вигідно ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 3987 | Додав: Василь | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (1)

Чернігівців вкотре хочуть обдурити? Цього разу управління ЖКГ

Свого часу, після значного підвищення тарифів на комунальні послуги чернігівські ЖРЕДи багато критикували за відсутність договорів зі споживачами послуг. Здається, що комунальники нарешті допетрали, що відбувається порушення прав споживачів і кілька тижнів тому працівники ЖРЕДів почали процес укладення договорів з мешканцями. Як то кажуть, можуть, коли рак на горі свисне…

Але, як часто буває, чиновники розпочали процес підписання договорів не по-людськи. До громадської приймальні організації „СИЛА ГРОМАДИ” почали звертатися чернігівці, які показали сам договір, який пропонують підписати комунальники та розказали про те, як це робиться.

„У нас є претензії і до процедури підписання цих договорів і до самого змісту. Юристи „СИЛИ ГРОМАДИ” проаналізували цей документ і виявили багато пунктів, що не відповідають законодавства”, - повідомив Олександр Ломако. „Я не розумію до кінця, навіщо комунальники це роблять. Може, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 3882 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Виконуючи редакційне завдання, я хотів переписати в супермаркеті «Союз», розташований по вул. Доценка, що навпроти дванадцятої школи, склад інгредієнтів, котрі входять до томатних паст, однак за півхвилини, неначе з-під землі, виріс начальник охорони і заборонив мені це робити. «У нас знімати і переписувати заборонено», — наказав він мені.
А коли я показав журналістське посвідчення і сказав, що виконую свою роботу, охоронець, уважно розглянувши документ, додав, що треба звертатися заздалегідь і вирішувати такі питання з керівництвом.
Та все ж мені вдалося «таємно» роздобути деяку інформацію (розвідувальним шляхом, наче на фронті), яку потім використав у публікації. Однак після цього я дізнався, що деякі охоронці одного з економ-магазинів ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 4298 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

При підготовці цього матеріалу я тричі звертався до лікаря обласної санітарно-епідеміологічної станції Олесі Багмет, аби вона розповіла про ситуацію з модифікованими продуктами в Чернігівській області. Та всі намагання виявилися марними, не дивлячись на письмову вказівку заступника головного державного санітарного лікаря області Анатолія Валовенка в наданні нею консультації. Пізніше я зрозумів, чому лікарка увесь час відправляла мене до Міністерства охорони здоров’я. Як з’ясувалося, прилавки наших магазинів заповнені продуктами, а серед них і найпопулярніші серед чернігівців – сосиски, шоколадки, сухі супи, консервовані овочі, майонез, усілякі соуси, глазуровані сирки – які нашпиговані генетично модифікованими організмами. Лише в одному супермаркеті ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 4457 | Додав: Serj | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

За натуральними ковбасами до Бахмача!
Не на правах реклами

Перспективи розвитку м’ясопереробної галузі в Чернігівській області жваво обговорювалися на виїзному засіданні в районному центрі Бахмач.
Керівники товариства з обмеженою відповідальністю «Бахмачм‘ясо», де останнім часом збільшили обсяг виробництва м‘ясної продукції, гостинно запросили до себе велику групу журналістів з обласного центру, які цікавилися широким спектром питань, що відносяться до технологічних процесів при виробництві м‘ясної продукції.
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 3831 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Інформація про рівні цін на основні продовольчі товари та факти порушення цінової політики
(за інформацією головного управління економіки облдержадміністрації)
Облдержадміністрацією постійно здійснюється робота з аналізу цінової ситуації на основні продовольчі товари, обґрунтованість рівнів цін та торгівельних надбавок з метою недопущення необгрунтованого їх росту.
Державною інспекцією з контролю за цінами в Чернігівській області систематично проводяться перевірки дотримання порядку формування та застосування цін на окремі продовольчі товари.
За останній тиждень перевірено 39 суб’єктів господарювання. Встановлено випадки необґрунтованого застосування рівнів торгових надбавок майже в 23,7 % перевірених суб’єктів госп ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3730 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Нашу -- тобто українську. І сталося це завдяки підприємцю Ігорю Павлюченку, який не тільки створив "Дім Миколи" (Микола Яковченко -- дійсно народний артист, уродженець Прилук), але й від Покрови почав пропонувати землякам українську книгу. Завітайте у Прилуках на вулицю Костянтинівську, 138 -- не пошкодуєте!
Категорія: Споживач | Читачів: 3110 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

У Чернiговi з 1 серпня рiзко, на 40%, подорожчало водопостачання. Наша газета попереджала про цю затiю мiської влади в номерi за 27 липня в публiкацiї «Чому дорожчає вода?». На жаль, виконком мiськради, сформований торiк горе-мером соцiалiстом Рудьковським, таки протяг своє рiшення й через сесiю мiськради — депутати не спромоглися стримати пiдвищення тарифiв. А фракцiї БЮТ та «Нашої України» не мають бiльшостi в мiськрадi, щоб не допустити нових поборiв з громадян.
За прикладом обласного центру збираються пiдвищувати тарифи i в районах. Причому вони вже й зараз там набагато вищi вiд чернiгiвських. До того ж разом з водопостачанням планується рiзке пiдвищення тарифiв i на водовiдведення (каналiзацiю), за що в районах беруть плату окремо. Словом, ця донедавна порiвняно недорога комунальна послуга тепер може обiйтися сiм’ям, особливо в районах, у десятки, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3364 | Додав: Sivershina | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

Мiнiстру транспорту i зв’язку Рудьковському М.М.,
Київському управлiнню залiзничних дорiг,
Управлiнню iз захисту прав споживачiв

Ми, що нижче пiдписалися, вiд iменi групи у складi 31 особи звертаємось до вас з приводу недосконалої роботи залiзничних кас, вокзалiв i залiзничного транспорту.
Група дiтей вiком вiд 6 рокiв, юнакiв та дiвчат шахового клубу у супроводi батькiв, бабусь та дiдусiв вiдпочивала в смт Кирилiвка, де проводився мiжнародний шаховий турнiр. Квитки на потяг Мiнськ—Сiмферополь були купленi в м.Чернiговi попередньо в обидва напрямки (вiд м.Чернiгова до м.Мелiтополя та вiд м.Мелiтополя до м.Чернiгова) з наданням списку членiв групи.
Ми мали виїжджати з Мелiтополя 13 лип ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3069 | Додав: Sivershina | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 611-620 621-630 631-639


26-Лют-17
- У Мені видали книгу про героїв російсько - українс...
25-Лют-17
- У Сновську напали на олігарха "сиротського хутора"
25-Лют-17
- У Бабиному яру - пам'ятник українській націоналіст...
24-Лют-17
- Поліція Чернігівщини першою в Україні впровадила н...
24-Лют-17
- Здали кров в пам’ять про Дебальцеве
24-Лют-17
- Молоко буває "чорним"
24-Лют-17
- Огляд газети "Сіверщина" за 23 лютого
24-Лют-17
- Потрібні працівники на сільгосппідприємства? Навчи...
24-Лют-17
- Нагороди за скаженого вовка
24-Лют-17
- Біг заради врятування хлопчика
Завантаження ...
сепаратизм гадание приворот магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет КРУ євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
АНОНСИ ПОДІЙ


[24-Лют-17] [Анонси подій]
Біг заради врятування хлопчика
[22-Лют-17] [Анонси подій]
«Чернігів та повсякденне життя чернігівців у 1920-х роках»
[17-Лют-17] [Анонси подій]
У Седнів на 100-річчя Тетяни Яблонської
[14-Лют-17] [Анонси подій]
Чернігівські помпадури - хто вони?
[13-Лют-17] [Анонси подій]
До Дня героїв Небесної сотні
[12-Лют-17] [Анонси подій]
Ніжинців запрошують на лижі
[09-Лют-17] [Анонси подій]
"Губернський хутір Чернігів"
Афіша

Погода
Новини
[26-Лют-17] [Україна сьогодні]
У Мені видали книгу про героїв російсько - української війни (1)
[25-Лют-17] [Кримінал]
У Сновську напали на олігарха "сиротського хутора" (1)
[25-Лют-17] [Україна сьогодні]
У Бабиному яру - пам'ятник українській націоналістці (1)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Поліція Чернігівщини першою в Україні впровадила новий інформаційний сервіс (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Здали кров в пам’ять про Дебальцеве (0)
[24-Лют-17] [Споживач]
Молоко буває "чорним" (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Огляд газети "Сіверщина" за 23 лютого (0)
[24-Лют-17] [Село]
Потрібні працівники на сільгосппідприємства? Навчимо безробітних! (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Нагороди за скаженого вовка (0)
[24-Лют-17] [Анонси подій]
Біг заради врятування хлопчика (0)
Реклама


Останні статті
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
[19-Сер-16] [Невідома Україна]
Підрив Дніпрогесу радянськими спецслужбами (1941) (0)
[17-Сер-16] [Політикум]
Агресія Росії проти України – випадковість чи закономірність? (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.