Понеділок, 27-Бер-17, 12:36

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 482
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 26
Гостей: 26
Читачів: 0
 Головна » Споживач
« 1 2 ... 62 63 64 65 »
Витрати на харчування населення Чернігівської області

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, половину доходів населення області спрямовує на харчування.

Кожне домогосподарство витрачає на продукти харчування в середньому 1082 грн. за місяць. Найбільше коштів направлялося на м’ясо та м’ясопродукти – 168 грн. (20,5%), на овочі, включаючи картоплю, – 34 грн. (4,1%), на хліб і хлібопродукти – 138 грн. (16,7%).

Вартість харчування становить в середньому 15,2 грн. на одну особу на добу проти 10 грн. за квартал 2007р.

Середньомісячна вартість харчування однієї особи становила 456,4 грн.

Однією особою в середньому за місяць спожито 5,1 кг м’яса й м’ясопродукті ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 2389 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пам’ятаю, як у моєму селі колись жив дід Яків. Я часто спостерігав за тим, як він уміло і повільно загортав запашний тютюн у невеличкий і рівненький клаптик паперу – власноруч робив цигарки. І вже після першого димового вдиху відразу немов веселішав, і здавалось – сприймав навколишній світ інакше. Дід повільно затягувався, а димові кружальця спиральками піднімалися вгору й танули…
А інший дід Макар, із сусідньої вулиці, з величезною світло-сірою бородою брав із гарненької торбинки розсипчастий тютюн і легенько пресував у люльці. Потім запалював її, поважно й гордовито робив кілька затяжок і смакував отим тютюновим димком. Я увесь час не міг зрозуміти, як вона , ота люлька працює і яке задоволення дідусь отримує?
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3741 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

«…Ми погоджуємося з переконанням переважної більшості медиків та науковців про те, що куріння сигарет викликає залежність. Кинути курити може бути дуже важко, але це не повинно зупиняти курців, які хочуть кинути курити» .
Компанія «Філіп Морріс».
Ірина Мельник — керівник Чернігівського прес-клубу реформ — цього разу організувала зустріч журналістів із представниками компанії «Філіп Морріс», яка є однією зі світових лідерів, що займаються виготовленням тютюнової продукції.
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3765 | Додав: Serj | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (0)

Вже не тільки на стовпах обласного центру розвішені листівки-фальшивки про шкідливість продукції ВАТ "Ясен", але й керівники ряду установ отримали фальшиві листи начебто від керівника підприємства Анатолія Яська
На листівках А.Яську домалювали якусь сіоністську нагороду, а в інших листівках начебто санітарна станція стверджує про шкідливість продукції "Ясена". Підроблено не тільки бланк підприємства, але й підпис директора.

Зрозуміло, що ні сам А.Ясько, ні санстанція таких листівок не виготовляли і не поширювали. Зрозуміло й те, що за такою брехливою атакою стоять впливові люди. Минулого року "Сіверщина" першою і чи не єдиною з обласних газет виступила на захист підприємства, яке тоді було на грані рейдерського захоплення. Стаття зупинила нападників. Їх найманці подали в суд на газету, який програли.

Та зрозуміло, що на цьому заспокоїтись не могли. Ось нова хвиля піни і сміття. Кому це вигідно ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 3995 | Додав: Василь | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (1)

Чернігівців вкотре хочуть обдурити? Цього разу управління ЖКГ

Свого часу, після значного підвищення тарифів на комунальні послуги чернігівські ЖРЕДи багато критикували за відсутність договорів зі споживачами послуг. Здається, що комунальники нарешті допетрали, що відбувається порушення прав споживачів і кілька тижнів тому працівники ЖРЕДів почали процес укладення договорів з мешканцями. Як то кажуть, можуть, коли рак на горі свисне…

Але, як часто буває, чиновники розпочали процес підписання договорів не по-людськи. До громадської приймальні організації „СИЛА ГРОМАДИ” почали звертатися чернігівці, які показали сам договір, який пропонують підписати комунальники та розказали про те, як це робиться.

„У нас є претензії і до процедури підписання цих договорів і до самого змісту. Юристи „СИЛИ ГРОМАДИ” проаналізували цей документ і виявили багато пунктів, що не відповідають законодавства”, - повідомив Олександр Ломако. „Я не розумію до кінця, навіщо комунальники це роблять. Може, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 3893 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

Виконуючи редакційне завдання, я хотів переписати в супермаркеті «Союз», розташований по вул. Доценка, що навпроти дванадцятої школи, склад інгредієнтів, котрі входять до томатних паст, однак за півхвилини, неначе з-під землі, виріс начальник охорони і заборонив мені це робити. «У нас знімати і переписувати заборонено», — наказав він мені.
А коли я показав журналістське посвідчення і сказав, що виконую свою роботу, охоронець, уважно розглянувши документ, додав, що треба звертатися заздалегідь і вирішувати такі питання з керівництвом.
Та все ж мені вдалося «таємно» роздобути деяку інформацію (розвідувальним шляхом, наче на фронті), яку потім використав у публікації. Однак після цього я дізнався, що деякі охоронці одного з економ-магазинів ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 4307 | Додав: Andrey | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

При підготовці цього матеріалу я тричі звертався до лікаря обласної санітарно-епідеміологічної станції Олесі Багмет, аби вона розповіла про ситуацію з модифікованими продуктами в Чернігівській області. Та всі намагання виявилися марними, не дивлячись на письмову вказівку заступника головного державного санітарного лікаря області Анатолія Валовенка в наданні нею консультації. Пізніше я зрозумів, чому лікарка увесь час відправляла мене до Міністерства охорони здоров’я. Як з’ясувалося, прилавки наших магазинів заповнені продуктами, а серед них і найпопулярніші серед чернігівців – сосиски, шоколадки, сухі супи, консервовані овочі, майонез, усілякі соуси, глазуровані сирки – які нашпиговані генетично модифікованими організмами. Лише в одному супермаркеті ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 4470 | Додав: Serj | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

За натуральними ковбасами до Бахмача!
Не на правах реклами

Перспективи розвитку м’ясопереробної галузі в Чернігівській області жваво обговорювалися на виїзному засіданні в районному центрі Бахмач.
Керівники товариства з обмеженою відповідальністю «Бахмачм‘ясо», де останнім часом збільшили обсяг виробництва м‘ясної продукції, гостинно запросили до себе велику групу журналістів з обласного центру, які цікавилися широким спектром питань, що відносяться до технологічних процесів при виробництві м‘ясної продукції.
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 3843 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Інформація про рівні цін на основні продовольчі товари та факти порушення цінової політики
(за інформацією головного управління економіки облдержадміністрації)
Облдержадміністрацією постійно здійснюється робота з аналізу цінової ситуації на основні продовольчі товари, обґрунтованість рівнів цін та торгівельних надбавок з метою недопущення необгрунтованого їх росту.
Державною інспекцією з контролю за цінами в Чернігівській області систематично проводяться перевірки дотримання порядку формування та застосування цін на окремі продовольчі товари.
За останній тиждень перевірено 39 суб’єктів господарювання. Встановлено випадки необґрунтованого застосування рівнів торгових надбавок майже в 23,7 % перевірених суб’єктів госп ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3743 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Нашу -- тобто українську. І сталося це завдяки підприємцю Ігорю Павлюченку, який не тільки створив "Дім Миколи" (Микола Яковченко -- дійсно народний артист, уродженець Прилук), але й від Покрови почав пропонувати землякам українську книгу. Завітайте у Прилуках на вулицю Костянтинівську, 138 -- не пошкодуєте!
Категорія: Споживач | Читачів: 3123 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)27-Бер-17
- Чим володіє міський голова Чернігова?
27-Бер-17
- Замість фонтанів - ремонт переходу
26-Бер-17
- У Росії почалися мітинги проти прем'єр- міністра (...
25-Бер-17
- Бацька без маски - Білорусь без волі
25-Бер-17
- Тема розпаду Росії стає актуальнішою: чого боїться...
25-Бер-17
- Тиждень стрільб на Чернігівщині
25-Бер-17
- Та скільки ж можна: палять і палять!
25-Бер-17
- Росія відновила пропуск через кордон біля Сеньківк...
24-Бер-17
- Заповідник вказав УПЦ МП на порушення договору про...
24-Бер-17
- Огляд газети "Сіверщина" за 23 березня
Завантаження ...
сепаратизм гадание приворот магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
АНОНСИ ПОДІЙ


[22-Бер-17] [Анонси подій]
Чи був похований у Чернігові Ілля Муромець?
[20-Бер-17] [Анонси подій]
Василь Нечепа пропонує вшанувати отамана Галаку
[19-Бер-17] [Анонси подій]
«Чому від громадських організацій хочуть комерційну ціну за оренду приміщень?»
[18-Бер-17] [Анонси подій]
Міжнародний театральний фестиваль моновистав "Чернігівське відлуння-2"
[16-Бер-17] [Анонси подій]
Заходи до 100-річчя початку Української революції та створення Української Центральної Ради
[16-Бер-17] [Анонси подій]
Відзначення 378-ї річниці з дня народження Івана Мазепи
[15-Бер-17] [Анонси подій]
Театр реабілітації «Дивосад» запрошує на прем’єру!
Афіша

Погода
Новини
[27-Бер-17] [Суспільство]
Чим володіє міський голова Чернігова? (0)
[27-Бер-17] [Місто]
Замість фонтанів - ремонт переходу (0)
[26-Бер-17] [Гарячий коментар]
У Росії почалися мітинги проти прем'єр- міністра (оновлено) (0)
[25-Бер-17] [Гарячий коментар]
Бацька без маски - Білорусь без волі (0)
[25-Бер-17] [Гарячий коментар]
Тема розпаду Росії стає актуальнішою: чого боїться Захід? (0)
[25-Бер-17] [Україна сьогодні]
Тиждень стрільб на Чернігівщині (0)
[25-Бер-17] [Екологія]
Та скільки ж можна: палять і палять! (0)
[25-Бер-17] [Україна сьогодні]
Росія відновила пропуск через кордон біля Сеньківки (0)
[24-Бер-17] [Гарячий коментар]
Заповідник вказав УПЦ МП на порушення договору про користування Спаським собором (0)
[24-Бер-17] [Україна сьогодні]
Огляд газети "Сіверщина" за 23 березня (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
Kum(36), masha1590(36), 123456(22), victortatarin(46), victortatarin1971(46), Wolfgang(25), Світлана(31), victortat(46), gvf(31), intestTrone(39), vktor_tatarin(46)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.