Неділя, 26-Лют-17, 12:06

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 470
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 103
Гостей: 103
Читачів: 0
 Головна » Споживач
« 1 2 ... 61 62 63 64 »
Співробітниками Чернігівської митниці попереджено спробу ввезення на територію України сировини для дієтичних добавок з вмістом небезпечної речовини сібутраміну.
148,4 кілограмів небезпечної для здоров’я сировини для дієтичних добавок намагались оформити у митному відношенні для випуску у вільний обіг на території України нечесні підприємці у зоні діяльності Чернігівської митниці. Товар китайського виробництва розміщувався у 14-ти пакувальних банках - в капсулах по 350 мг - і переміщувався з Китаю на адресу однієї з донецьких фірм. Згідно товаросупровідних документів „сировина для дієтичних добавок” за хімічним складом містить: насіння сени, листя гінкго, листя гарції камбоджійської, тухакос, насіння подорож ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1867 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пасажирським автотранспортом м.Чернігова, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, за 2008 рік перевезено 57,1 млн.пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 459,8 млн.пас.км. Це становить близько двох третин пасажироперевезень та половину пасажирообороту області. Порівняно з 2007 р., вищезазначені показники зросли на 4,9 та 11,6% відповідно.
Пасажирські перевезення у 2008 р. здійснювали 18 автопідприємств обласного центру.
У порівнянні з 2007 р. вони збільшили обсяги пасажирських перевезень та пасажирообороту на 5,2 та 1,8% відповідно.
Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавав 31 приватний перевізник, в їх власності знаходилося 144 автобуси загальною пасажиромісткі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1721 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

"АТІЛОС" подає сигнал. І приклад! Чернігівське підприємство "АТІЛОС" стало лауреатом національного етапу конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості товарів та послуг. Про це повідомила начальник відділу систем управління державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Тетяна Рудик.

Вона пояснила: у конкурсі на Премію СНД, що проходить удруге, взяли участь 26 підприємств з різних областей України. Чернігівщину представило товариство з обмеженою відповідальністю "АТІЛОС".
Експертні групи оцінили матеріали підприємств-учасників та надали свої висновки Національній конкурсній комісії. За їх даними комісія визначила переможців та лауреатів Конкурсу.

Нагородження кращих виробників України пройде у березні.
М ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1954 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

(Повністю матеріал розміщено у друкованому варіанті "Сіверщини").
Україна не отримує російського газу, проте, не вся.
Виявляється, що жителі села Грем”яч Новгород-Сіверського району спокійненько собі користуються російським газом.

За словами Сергія Дудка, слюсара місцевої газорозподільної дільниці, в звязку з тим, що Грем”яч лежить на кордоні Росії та України, через їх селище проходить труба, що не належить до газової системи України. По цій трубі газ йде з території Росії знов таки у Росію. Тож якщо відрізати від гремячівців газ, то отримувати його перестане російська митниця та жителі декількох сіл Брянщини.

Від „Сіверщини” – с. Грем”яч є найпівнічнішою точкою України. Жителі Грем"яча ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 2252 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Мова про телевізійне меню останніх тижнів, програми Новоріччя. Одразу зазначу, йтиметься не про ті десятки телеканали, встановлені на кабельне телебачення , як правило, навіть не запитуючи у нас, чи згодні ми на додаткові канали. І не про сотні каналів супутникового телебачення. А про звичайний телеефір, де на звичайну антену зараз в Чернігові можна приймають 14 каналів, а по області теж до такої ж кількості, залежно від районів. Тобто, про основні, найбільш масові телеканали країни.
Всі вони до свят щось готували, знімали, зарані все це рекламували . Тобто, підігрівали атмосферу очікування. А вийшло як завжди. На екранах знову була розтиражованість і повторюваність з року в рік одних і тих же облич. Враження, що телеекран вони обсіли міцно ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 2039 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (3)

Місцевий Деснянський районний суд призупинив дію рішення 32-ї сесії Чернігівської міськради про скасування підвищення тарифів в обласному центрі на гарячу воду і тепло на 17,7 відсотка, послуги з утримання будинків і споруд, а також прилеглих територій на 30 відсотків, запроваджене міським виконавчим комітетом у вересні.
Таким чином, чернігівцям доведеться все ж таки сплачувати комунальні послуги за вищими показниками в квитанціях.
Судові слухання про обґрунтованість підвищення цін перенесені на січень.

Сергій Павленко

Категорія: Споживач | Читачів: 2493 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (3)

Найбільше сплачують кошти за житлово-комунальні послуги в Чернігівській області мешканці населених пунктів Куликівського (114,7 відсотка) та Чернігівського (114,6 відсотка) районів. Заборгованість населення за житлово–комунальні послуги на кінець вересня становила 54,7 млн.грн., більше половини якої (57,5%) припадає на централізоване опалення. Найменше сплачують необхідні суми грошей мешканці Прилуцького, Сосницького та Срібнянського районів.
Середній термін заборгованості склав 1,8 місяця.
Мали борги 3 місяці й більше: за централізоване опалення – 29,6% власників особових рахунків, утримання будинків й споруд та прибудинкових територій – 26,4%, вивезення побутових відходів – 21,9%, водовідведення – 20, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 2482 | Додав: Serj | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Витрати на харчування населення Чернігівської області

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, половину доходів населення області спрямовує на харчування.

Кожне домогосподарство витрачає на продукти харчування в середньому 1082 грн. за місяць. Найбільше коштів направлялося на м’ясо та м’ясопродукти – 168 грн. (20,5%), на овочі, включаючи картоплю, – 34 грн. (4,1%), на хліб і хлібопродукти – 138 грн. (16,7%).

Вартість харчування становить в середньому 15,2 грн. на одну особу на добу проти 10 грн. за квартал 2007р.

Середньомісячна вартість харчування однієї особи становила 456,4 грн.

Однією особою в середньому за місяць спожито 5,1 кг м’яса й м’ясопродукті ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 2381 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пам’ятаю, як у моєму селі колись жив дід Яків. Я часто спостерігав за тим, як він уміло і повільно загортав запашний тютюн у невеличкий і рівненький клаптик паперу – власноруч робив цигарки. І вже після першого димового вдиху відразу немов веселішав, і здавалось – сприймав навколишній світ інакше. Дід повільно затягувався, а димові кружальця спиральками піднімалися вгору й танули…
А інший дід Макар, із сусідньої вулиці, з величезною світло-сірою бородою брав із гарненької торбинки розсипчастий тютюн і легенько пресував у люльці. Потім запалював її, поважно й гордовито робив кілька затяжок і смакував отим тютюновим димком. Я увесь час не міг зрозуміти, як вона , ота люлька працює і яке задоволення дідусь отримує?
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3733 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

«…Ми погоджуємося з переконанням переважної більшості медиків та науковців про те, що куріння сигарет викликає залежність. Кинути курити може бути дуже важко, але це не повинно зупиняти курців, які хочуть кинути курити» .
Компанія «Філіп Морріс».
Ірина Мельник — керівник Чернігівського прес-клубу реформ — цього разу організувала зустріч журналістів із представниками компанії «Філіп Морріс», яка є однією зі світових лідерів, що займаються виготовленням тютюнової продукції.
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 3756 | Додав: Serj | Рейтинг: 1.0/1 | Коментарі (0)26-Лют-17
- У Мені видали книгу про героїв російсько - українс...
25-Лют-17
- У Сновську напали на олігарха "сиротського хутора"
25-Лют-17
- У Бабиному яру - пам'ятник українській націоналіст...
24-Лют-17
- Поліція Чернігівщини першою в Україні впровадила н...
24-Лют-17
- Здали кров в пам’ять про Дебальцеве
24-Лют-17
- Молоко буває "чорним"
24-Лют-17
- Огляд газети "Сіверщина" за 23 лютого
24-Лют-17
- Потрібні працівники на сільгосппідприємства? Навчи...
24-Лют-17
- Нагороди за скаженого вовка
24-Лют-17
- Біг заради врятування хлопчика
Завантаження ...
сепаратизм гадание приворот магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет КРУ євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
АНОНСИ ПОДІЙ


[24-Лют-17] [Анонси подій]
Біг заради врятування хлопчика
[22-Лют-17] [Анонси подій]
«Чернігів та повсякденне життя чернігівців у 1920-х роках»
[17-Лют-17] [Анонси подій]
У Седнів на 100-річчя Тетяни Яблонської
[14-Лют-17] [Анонси подій]
Чернігівські помпадури - хто вони?
[13-Лют-17] [Анонси подій]
До Дня героїв Небесної сотні
[12-Лют-17] [Анонси подій]
Ніжинців запрошують на лижі
[09-Лют-17] [Анонси подій]
"Губернський хутір Чернігів"
Афіша

Погода
Новини
[26-Лют-17] [Україна сьогодні]
У Мені видали книгу про героїв російсько - української війни (1)
[25-Лют-17] [Кримінал]
У Сновську напали на олігарха "сиротського хутора" (1)
[25-Лют-17] [Україна сьогодні]
У Бабиному яру - пам'ятник українській націоналістці (1)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Поліція Чернігівщини першою в Україні впровадила новий інформаційний сервіс (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Здали кров в пам’ять про Дебальцеве (0)
[24-Лют-17] [Споживач]
Молоко буває "чорним" (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Огляд газети "Сіверщина" за 23 лютого (0)
[24-Лют-17] [Село]
Потрібні працівники на сільгосппідприємства? Навчимо безробітних! (0)
[24-Лют-17] [Суспільство]
Нагороди за скаженого вовка (0)
[24-Лют-17] [Анонси подій]
Біг заради врятування хлопчика (0)
Реклама


Останні статті
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
[19-Сер-16] [Невідома Україна]
Підрив Дніпрогесу радянськими спецслужбами (1941) (0)
[17-Сер-16] [Політикум]
Агресія Росії проти України – випадковість чи закономірність? (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.