Неділя, 23-Квіт-17, 19:36

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 493
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 3
Гостей: 3
Читачів: 0
 Головна » Споживач
« 1 2 ... 61 62 63 64 65 »
- Якщо держава не повернеться обличчям до пекарської галузі, вона може загинути, - наголосила у п’ятницькій програмі «Свобода слова» (ТРК «Україна») генеральний директор ВАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмила Супруненко. – Ми не в змозі сьогодні закупити будь-яке оснащення…Від однієї спеченої хлібини ми маємо всього 4 копійки. Криза ще більше загострює цю ситуацію, в якій ми опинились.
- Регулювати ціну лише з-за того, щоб полегшити життя людей, безумовно, треба, - наголосила Людмила Супруненко, - але треба визначити розумну межу цього регулювання, аби і людям було відносно краще жилося (щоб вони могли купити собі хлібину не за останні копійки), і підприємству у цій складній економічній ситуації можна було вижити.
У своєму телезверненн ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1621 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Київський апеляційний суд підтвердив незаконність підвищення міською владою Чернігова комунальних тарифів.

Отже, суд вищої інстанції ще раз підтвердив, що рішення міськвиконкому №192 від 27.07.2007 щодо підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення є незаконним.

В ході судового засідання виявилось, що при прийнятті рішення про затвердження нових тарифів міська влада порушила Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема ст.59.

15 січня цього року чернігівська мерія спробувала оскаржити рішення про зниження тарифів, якого добилась фракція БЮТ.

Київський апеляційний суд 11 лютого 2009 відмовив представникам виконкому Чернігівської міської ради у їх проханні відновити чинність своєї постанови щодо п ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1413 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

57 мільйонів доларів – така сума кредиту, яку надасть Світовий банк трьом українським містам: Чернігову, Івано-Франківську та Одесі.

Мета надання та використання кредиту - поліпшення послуг з водопостачання, покращання якості води, зменшення витрат щодо підняття води із артезіанських свердловин.
Відтепер, виявляється, ми вживатимемо водичку, очищену європейськими кредитами!
Як стало відомо, перший транш кредиту надійде до Чернігова вже наприкінці лютого. Найближчі п’ять років будуть пільгові –нараховуватиметься не більше п’яти відсотків. Щоправда, не з’ясовано, що нас очікує потім – протягом наступних десяти років.

Сергій КОРДИК

Категорія: Споживач | Читачів: 1530 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

11 партій лікеро-горілчаної продукції заборонив до реалізації державний нагляд за додержанням стандартів, норм та правил ДП "Чернігівстандартметрологія" у 2008 році.

Про це повідомив заступник генерального директора державного підприємства Ігор Анищенко.
"Протягом минулого року інспектори державного нагляду перевірили 11121,11 дал лікеро-горілчаних виробів на суму 1 мільйон 332,2 тисяч гривень", - сказав він.

За словами Ігоря Анищенка, 1381 дал на суму 25,603 тисяч гривень не відповідали вимогам стандартів по маркуванню та за умовами зберігання.

За результатами перевірок державний нагляд ДП "Чернігівстандартметрологія" заборонив реалізацію 11-ти партій продукції на суму 53,443 тисяч гривень.

Інспектори також провели перевір ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1765 | Додав: Serj | Рейтинг: 3.0/1 | Коментарі (0)

Нестандартний хліб? Таке буває часто. Кожна третя перевірена буханка хліба не відповідає вимогам стандартів. Такі результати перевірок державного нагляду ДП "Чернігівстандартметрологія" у 2008 році.
Про це повідомив виконуючий обов’язки генерального директора державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Ігор Анищенко.

"У 2008 році інспектори державного нагляду перевірили близько 10 тонн хліба та хлібопродуктів на суму 28,9 тисяч гривень. Вимогам стандартів не відповідали 3,4 тонни на суму 11 тисяч гривень", - сказав він.

За результатами перевірок заборонено реалізацію 4 партій продукції, вартість яких – тисяча гривень. заборонений продаж 5 видів продукції.

Основні невідповідності – незадовільний приймальний контроль гот ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1717 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Лише за грудень 2008 року підрозділами оперативного контролю податкової служби області проведено 10 перевірок суб’єктів господарювання, які надають послуги по перевезенню пасажирів. Під час кожної перевірки виявлені порушення податкового законодавства. За результатами проведених перевірок до суб’єктів господарювання застосовано штрафних санкцій на загальну суму 3,4 тисячі гривень.
Податкова служба нагадує, що контроль за роботою автоперевізників не припиняється.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
ДПА в Чернігівській області.

Категорія: Споживач | Читачів: 1595 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Співробітниками Чернігівської митниці попереджено спробу ввезення на територію України сировини для дієтичних добавок з вмістом небезпечної речовини сібутраміну.
148,4 кілограмів небезпечної для здоров’я сировини для дієтичних добавок намагались оформити у митному відношенні для випуску у вільний обіг на території України нечесні підприємці у зоні діяльності Чернігівської митниці. Товар китайського виробництва розміщувався у 14-ти пакувальних банках - в капсулах по 350 мг - і переміщувався з Китаю на адресу однієї з донецьких фірм. Згідно товаросупровідних документів „сировина для дієтичних добавок” за хімічним складом містить: насіння сени, листя гінкго, листя гарції камбоджійської, тухакос, насіння подорож ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1883 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пасажирським автотранспортом м.Чернігова, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, за 2008 рік перевезено 57,1 млн.пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 459,8 млн.пас.км. Це становить близько двох третин пасажироперевезень та половину пасажирообороту області. Порівняно з 2007 р., вищезазначені показники зросли на 4,9 та 11,6% відповідно.
Пасажирські перевезення у 2008 р. здійснювали 18 автопідприємств обласного центру.
У порівнянні з 2007 р. вони збільшили обсяги пасажирських перевезень та пасажирообороту на 5,2 та 1,8% відповідно.
Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавав 31 приватний перевізник, в їх власності знаходилося 144 автобуси загальною пасажиромісткі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1735 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

"АТІЛОС" подає сигнал. І приклад! Чернігівське підприємство "АТІЛОС" стало лауреатом національного етапу конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості товарів та послуг. Про це повідомила начальник відділу систем управління державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Тетяна Рудик.

Вона пояснила: у конкурсі на Премію СНД, що проходить удруге, взяли участь 26 підприємств з різних областей України. Чернігівщину представило товариство з обмеженою відповідальністю "АТІЛОС".
Експертні групи оцінили матеріали підприємств-учасників та надали свої висновки Національній конкурсній комісії. За їх даними комісія визначила переможців та лауреатів Конкурсу.

Нагородження кращих виробників України пройде у березні.
М ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1973 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

(Повністю матеріал розміщено у друкованому варіанті "Сіверщини").
Україна не отримує російського газу, проте, не вся.
Виявляється, що жителі села Грем”яч Новгород-Сіверського району спокійненько собі користуються російським газом.

За словами Сергія Дудка, слюсара місцевої газорозподільної дільниці, в звязку з тим, що Грем”яч лежить на кордоні Росії та України, через їх селище проходить труба, що не належить до газової системи України. По цій трубі газ йде з території Росії знов таки у Росію. Тож якщо відрізати від гремячівців газ, то отримувати його перестане російська митниця та жителі декількох сіл Брянщини.

Від „Сіверщини” – с. Грем”яч є найпівнічнішою точкою України. Жителі Грем"яча ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 2272 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)23-Квіт-17
- Напад на приймальню ФСБ
23-Квіт-17
- 5 міфів "справи Мартиненка"
23-Квіт-17
- Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і ма...
23-Квіт-17
- Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер
23-Квіт-17
- Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента
23-Квіт-17
- Зроби добро – залиш пташеня у спокої!
22-Квіт-17
- Солдат з Козельця загинув на Донбасі
22-Квіт-17
- Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту"...
22-Квіт-17
- "Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками"
22-Квіт-17
- Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит
Завантаження ...
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки Бюджет євреї Друга світова війна міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
АНОНСИ ПОДІЙ


[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
[12-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чудотворні ікони Чернігівщини»
[05-Квіт-17] [Анонси подій]
«Чернігівська княжа династія: тріумфи і поразки»
[31-Бер-17] [Анонси подій]
Публічна лекція Школи журналістики "Вступ до професії"
[29-Бер-17] [Анонси подій]
"Просвіта" запрошує на збори Новозаводського осередку
[29-Бер-17] [Анонси подій]
Спільна молитва за перемогу над російським агресором
[27-Бер-17] [Анонси подій]
"НКРЕП - ворог України!"
Афіша

Погода
Новини
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Напад на приймальню ФСБ (0)
[23-Квіт-17] [Гарячий коментар]
5 міфів "справи Мартиненка" (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Брехлива "Батьківщина": фінансують безробітні і малоімущі? (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Золото партій: “Свободу” фінансує пенсіонер (0)
[23-Квіт-17] [Політикум]
Найбільш дорогий політтехнолог партії Президента (0)
[23-Квіт-17] [Екологія]
Зроби добро – залиш пташеня у спокої! (0)
[22-Квіт-17] [Україна сьогодні]
Солдат з Козельця загинув на Донбасі (0)
[22-Квіт-17] [Політикум]
Справа Мартиненка: депутати від "Народного фронту" погрожують суду (0)
[22-Квіт-17] [Культура. Мистецтво]
"Чернігівське відлуння - 2" з "Проклятими роками" (0)
[22-Квіт-17] [Гарячий коментар]
Розрекламовані російські ЗРК провалили іспит (0)
Реклама


Останні статті
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
[12-Вер-16] [Невідома Україна]
Створення загороджувальних загонів у стрілецьких дивізіях у 1941-му (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
ВиталикМ(34), VOSM(39)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.