Понеділок, 29-Трав-17, 05:06

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Мова

Меню сайту
Категорії розділу
Анонси подій
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Культура. Мистецтво
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Хмарка теґів
Наше опитування
Як ви ставитесь до енергетичної блокади Криму?
Всього відповіло: 510
Друзі сайту

Статистика

Присутніх всього: 4
Гостей: 4
Читачів: 0
 Головна » Споживач
« 1 2 ... 61 62 63 64 65 »
Наша газета вже писала, що саме Чернігів став містом, де восени стартував Всеукраїнський конкурс медоварів. Потім пройшло ще кілька регіональних турів в інших містах. І ось у суботу і неділю в селищі Баришівка під Києвом відбувся фінал цього конкурсу. Проводить його Гільдія медоварів України. Заснована рівно рік тому, ця громадська організація успішно відроджує серед пасічників старовинний український промисел — медоваріння, відомий ще від княжих часів і навіть від дохристиянського періоду на Русі. Натуральний слабоалкогольний продукт, яким є питні меди, виготовляється виключно з меду і протистоїть навалі на Україну низькопробної закордонної продукції.

Приємно, що серед активістів відродження медоваріння в Україні йдуть наші чернігівці. На фі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 2051 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Вчені стурбовані: з осель масово зникають коричневі таргани. Думки, як не дивно, розділилися: одні доводять, що причиною цього є залишки генно-модифікованих продуктів, які потрапляли у сміттєві відра зі столів. Ці речовини, буцімто, викликають у тарганів зміни в генетиці.
Мешканці житлових будинків чернігівських мікрорайонів Подусівки та Масанів, як з’ясувалося, рано раділи поетапному витісненню коричневих істот з їхніх домівок. Бо фахівці вказали на таку причину цього явища: винен високочастотний мобільний зв’язок. Зв’язківців це не на жарт налякало – вони вимушені були зібрати журналістську братію і відвезти їх у «небезпечну» зону, де стоять велетні-вишки, аби вони на власні очі переконалися, що такі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 2341 | Додав: Serj | Рейтинг: 4.3/3 | Коментарі (2)

- Якщо держава не повернеться обличчям до пекарської галузі, вона може загинути, - наголосила у п’ятницькій програмі «Свобода слова» (ТРК «Україна») генеральний директор ВАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмила Супруненко. – Ми не в змозі сьогодні закупити будь-яке оснащення…Від однієї спеченої хлібини ми маємо всього 4 копійки. Криза ще більше загострює цю ситуацію, в якій ми опинились.
- Регулювати ціну лише з-за того, щоб полегшити життя людей, безумовно, треба, - наголосила Людмила Супруненко, - але треба визначити розумну межу цього регулювання, аби і людям було відносно краще жилося (щоб вони могли купити собі хлібину не за останні копійки), і підприємству у цій складній економічній ситуації можна було вижити.
У своєму телезверненн ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1621 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Київський апеляційний суд підтвердив незаконність підвищення міською владою Чернігова комунальних тарифів.

Отже, суд вищої інстанції ще раз підтвердив, що рішення міськвиконкому №192 від 27.07.2007 щодо підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення є незаконним.

В ході судового засідання виявилось, що при прийнятті рішення про затвердження нових тарифів міська влада порушила Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», зокрема ст.59.

15 січня цього року чернігівська мерія спробувала оскаржити рішення про зниження тарифів, якого добилась фракція БЮТ.

Київський апеляційний суд 11 лютого 2009 відмовив представникам виконкому Чернігівської міської ради у їх проханні відновити чинність своєї постанови щодо п ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1414 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

57 мільйонів доларів – така сума кредиту, яку надасть Світовий банк трьом українським містам: Чернігову, Івано-Франківську та Одесі.

Мета надання та використання кредиту - поліпшення послуг з водопостачання, покращання якості води, зменшення витрат щодо підняття води із артезіанських свердловин.
Відтепер, виявляється, ми вживатимемо водичку, очищену європейськими кредитами!
Як стало відомо, перший транш кредиту надійде до Чернігова вже наприкінці лютого. Найближчі п’ять років будуть пільгові –нараховуватиметься не більше п’яти відсотків. Щоправда, не з’ясовано, що нас очікує потім – протягом наступних десяти років.

Сергій КОРДИК

Категорія: Споживач | Читачів: 1532 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (1)

11 партій лікеро-горілчаної продукції заборонив до реалізації державний нагляд за додержанням стандартів, норм та правил ДП "Чернігівстандартметрологія" у 2008 році.

Про це повідомив заступник генерального директора державного підприємства Ігор Анищенко.
"Протягом минулого року інспектори державного нагляду перевірили 11121,11 дал лікеро-горілчаних виробів на суму 1 мільйон 332,2 тисяч гривень", - сказав він.

За словами Ігоря Анищенка, 1381 дал на суму 25,603 тисяч гривень не відповідали вимогам стандартів по маркуванню та за умовами зберігання.

За результатами перевірок державний нагляд ДП "Чернігівстандартметрологія" заборонив реалізацію 11-ти партій продукції на суму 53,443 тисяч гривень.

Інспектори також провели перевір ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1773 | Додав: Serj | Рейтинг: 3.0/1 | Коментарі (0)

Нестандартний хліб? Таке буває часто. Кожна третя перевірена буханка хліба не відповідає вимогам стандартів. Такі результати перевірок державного нагляду ДП "Чернігівстандартметрологія" у 2008 році.
Про це повідомив виконуючий обов’язки генерального директора державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" Ігор Анищенко.

"У 2008 році інспектори державного нагляду перевірили близько 10 тонн хліба та хлібопродуктів на суму 28,9 тисяч гривень. Вимогам стандартів не відповідали 3,4 тонни на суму 11 тисяч гривень", - сказав він.

За результатами перевірок заборонено реалізацію 4 партій продукції, вартість яких – тисяча гривень. заборонений продаж 5 видів продукції.

Основні невідповідності – незадовільний приймальний контроль гот ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Споживач | Читачів: 1718 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Лише за грудень 2008 року підрозділами оперативного контролю податкової служби області проведено 10 перевірок суб’єктів господарювання, які надають послуги по перевезенню пасажирів. Під час кожної перевірки виявлені порушення податкового законодавства. За результатами проведених перевірок до суб’єктів господарювання застосовано штрафних санкцій на загальну суму 3,4 тисячі гривень.
Податкова служба нагадує, що контроль за роботою автоперевізників не припиняється.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
ДПА в Чернігівській області.

Категорія: Споживач | Читачів: 1597 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Співробітниками Чернігівської митниці попереджено спробу ввезення на територію України сировини для дієтичних добавок з вмістом небезпечної речовини сібутраміну.
148,4 кілограмів небезпечної для здоров’я сировини для дієтичних добавок намагались оформити у митному відношенні для випуску у вільний обіг на території України нечесні підприємці у зоні діяльності Чернігівської митниці. Товар китайського виробництва розміщувався у 14-ти пакувальних банках - в капсулах по 350 мг - і переміщувався з Китаю на адресу однієї з донецьких фірм. Згідно товаросупровідних документів „сировина для дієтичних добавок” за хімічним складом містить: насіння сени, листя гінкго, листя гарції камбоджійської, тухакос, насіння подорож ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1893 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Пасажирським автотранспортом м.Чернігова, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, за 2008 рік перевезено 57,1 млн.пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 459,8 млн.пас.км. Це становить близько двох третин пасажироперевезень та половину пасажирообороту області. Порівняно з 2007 р., вищезазначені показники зросли на 4,9 та 11,6% відповідно.
Пасажирські перевезення у 2008 р. здійснювали 18 автопідприємств обласного центру.
У порівнянні з 2007 р. вони збільшили обсяги пасажирських перевезень та пасажирообороту на 5,2 та 1,8% відповідно.
Крім автотранспортних підприємств, послуги з перевезення пасажирів надавав 31 приватний перевізник, в їх власності знаходилося 144 автобуси загальною пасажиромісткі ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Споживач | Читачів: 1743 | Додав: Serj | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)28-Трав-17
- "Джавеліни" робитимуть в Україні
27-Трав-17
- Ніжин запустить ліхтарики...
27-Трав-17
- Любомиру Боднаруку заспівають на його вулиці
27-Трав-17
- Помер автор "Великої шахівниці"
27-Трав-17
- Більше тисячі резервістів готові воювати в новітні...
26-Трав-17
- У Півцях впав літак. Пілот загинув
26-Трав-17
- "Укрзалізниця" нарешті перейменувала місто Щорс. А...
26-Трав-17
- Бистро пішли
25-Трав-17
- Білоруську вивчатимуть на Чернігівщині...
25-Трав-17
- Кордівку забудовувати не будуть, а дорогу розширят...
Завантаження ...
сепаратизм приворот гадание магические услуги снятие порчи вернуть мужа ДТП Голодомор мвс ДАІ Мазепа Чернігівгаз єпископ Іларіон Рух БЮТ Десна Наша Україна Біла хата Батурин Чернігівщина Корюківка Козелець Олександр Волощук Семенівка Мена митниця Нові Яриловичі Просвіта Одеса Бахмач УНП газета Київ Микола Шкурко Катерининська церква городня аварія хабар Екологія податкова УПЦ КП УПЦ МП Земля анонс Інтермеццо Львів мнс пожежа армія Тимошенко Бобровиця статистика СБУ Росія ФСБ Податки євреї міліція грип Кримінал Сіверщина конкурс Чернігів Ніжин Прилуки Ющенко Яценюк комуністи Чернігівська митниця Чернігівська область Батьківщина Чернігівський район Янукович вибори Севастополь українська мова УНР Чернігівська наливайченко Василь Чепурний Віктор Лазар Сергій Павленко розпад Росії Петро Антоненко Крути Чернігівська єпархія Ічня Авдіївка Україна - Росія УІНП Сергій Бутко нові книги перейменування Левко Лук'яненко Новгород- Сіверський чернігівська Просвіта російсько- українська війна російська агресія Сергій Горобець декомунізація

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

 


Панорами Чернігова
© "Сіверщина" 20072017| Хостинг AdvancedHosters LTD |Використовуються технології uCoz
Пошук
Реклама

Календар
АНОНСИ ПОДІЙ


[27-Трав-17] [Анонси подій]
Ніжин запустить ліхтарики...
[27-Трав-17] [Анонси подій]
Любомиру Боднаруку заспівають на його вулиці
[17-Трав-17] [Анонси подій]
"Нескорений Крим" у Чернігові
[15-Трав-17] [Анонси подій]
На гостини до Костомарова чи до Дубіля?
[07-Трав-17] [Анонси подій]
"День провокатора" у Чернігові
[28-Квіт-17] [Анонси подій]
Приїздіть сіяти хліб!
[15-Квіт-17] [Анонси подій]
"Врятована спадщина Чернігова"
Афіша

Погода
Новини
[28-Трав-17] [Україна сьогодні]
"Джавеліни" робитимуть в Україні (0)
[27-Трав-17] [Анонси подій]
Ніжин запустить ліхтарики... (0)
[27-Трав-17] [Анонси подій]
Любомиру Боднаруку заспівають на його вулиці (0)
[27-Трав-17] [Україна сьогодні]
Помер автор "Великої шахівниці" (0)
[27-Трав-17] [Україна сьогодні]
Більше тисячі резервістів готові воювати в новітніх умовах (0)
[26-Трав-17] [Гарячий коментар]
У Півцях впав літак. Пілот загинув (0)
[26-Трав-17] [Суспільство]
"Укрзалізниця" нарешті перейменувала місто Щорс. Але лишила "Південно- Західну залізницю" (0)
[26-Трав-17] [Місто]
Бистро пішли (0)
[25-Трав-17] [Україна сьогодні]
Білоруську вивчатимуть на Чернігівщині... (0)
[25-Трав-17] [Місто]
Кордівку забудовувати не будуть, а дорогу розширять (0)
Реклама


Останні статті
[26-Трав-17] [Невідома Україна]
Мстислав Перший, Божою милістю Патріарх Київський і всієї України (0)
[17-Бер-17] [Невідома Україна]
Карпатську Україну захищав і чернігівець (0)
[06-Бер-17] [Політикум]
Промова представника України в Міжнародному суді ООН в Гаазі: повний текст (0)
[19-Лют-17] [Невідома Україна]
Перший бій УПА з радянськими партизанами (0)
[31-Січ-17] [Невідома Україна]
Вірш Олександра Олеся «Під Крутами» в експозиції музею Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» (0)
[22-Лис-16] [Невідома Україна]
Голодомор: кого на Чернігівщині занесли на «чорну дошку» (0)
[24-Вер-16] [Невідома Україна]
Хто, коли і як загинув у Бабиному Яру. (0)
Пошук YouTube
Вітаємо!
Сьогодні: День Народження:
Автовыкуп(47), velerrykk(44)
Вітаємо!


Пошта
Логін:
Пароль:
(що це)
реєстрація скриньки
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.