Головна › Новини › Захоплення

Чи відшукає рятувальний круг «Легенда»?

У минулому чемпіонаті України з футболу серед жінок у вищій лізі чернігівська «Легенда» здобула срібну медаль.
Довгий час команда була поза конкуренцією і за три тури до завершення впевнено лідирувала, випереджаючи найближчого конкурента — харківський «Житлобуд-1» на 5 очок. Та раптом трапився злам. За Словами президента футбольного клубу Володимира Магерамова, все через брак коштів. Дійшло до того, що в гості команда їхала у рейсових потягах, прибувала на зустрічі безпосередньо у день їх проведення, траплялось, що за 2 — 3 години до початку. На прожиття у готелях чужих міст годі було сподіватися. Кошти на харчування не передбачалися. Не знаходилося грошей і на інші нагальні
потреби. Тому гравці боролися без ентузіазму і не повторили чемпіонський виступ 2005 року.
Закінчився футбольний сезон ще й програшем у фінальній грі кубка України «Житлобуду-1».
А починався сезон багатообіцяюче. «Легенда» переможно рухалася вперед. Уперше у своїй історії виграла авторитетний міжнародний турнір в Італії. Потім команда подолала вдома груповий турнір УЄФА серед 4 команд. У наступній стадії престижного європейського відбору лише брак подібних виступів завадив чернігівкам